Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(kustuce @ 2013 11 22, 14:45)
netyčia užmačiau temoje, kur prašo panaikinti niką.
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  nu nifiga sibe  blink.gif  blink.gif  blink.gif , čia gal dėl to konkurso taip viskas užvirė?
O siaube, kokie žmonės, košmaras  doh.gif
Tai kodėl nepanaikinai niko, juk dingtų visos tavo žinutės, kurais iki to rašei. Susikurk naują niką ir viskas.
Bet aš apaaaaaakus, kas per žmonės  blink.gif

Aha....del to...Nugi sakau zmoniu pavydumas tai juodas doh.gif Tai kas butu buve,jei rimtas prizas butu buves? g.gif
Atsoko fantazija tokio popudzio konkursuose dalyvauti...
Tai ta bendra drauge sveiciau lauk is draugiu rato...Tikiuosi daugiau tai nepasikartos...
Emai supyniau kasytes dvi,tai dabar ji man i Pepe nesa,tokia juokinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 11 22, 13:57)
Aha....del to...Nugi sakau zmoniu pavydumas tai juodas doh.gif Tai kas butu buve,jei rimtas prizas butu buves? g.gif
Atsoko fantazija tokio popudzio konkursuose dalyvauti...
Tai ta bendra drauge sveiciau lauk is draugiu rato...Tikiuosi daugiau tai nepasikartos...
Emai supyniau kasytes dvi,tai dabar ji man i Pepe nesa,tokia juokinga biggrin.gif

O kodėl nepanaikinai niko, juk dabar bet kas skaitys, kas tik panorės.
Bet blec blec, sugalvok tu man šitaip.
Aš sakau, viena pažįstama irgi per tą konkursą vos nepražilo, tai kai pamačiau, kas per nesamonės - prisiekiau sau, kad niekada schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 22, 14:45)
Tai kodėl nepanaikinai niko, juk dingtų visos tavo žinutės, kurais iki to rašei. Susikurk naują niką ir viskas.

Nedingtų ax.gif
Išsiregistruoji ir kuri naują, o su nauju pagalvot prieš tai reikia, ką rašai blush2.gif ne tik SM, visur rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos!

As jau ir pradejau Kaledu laukti bigsmile.gif ieskau, kur galima butu vaika su Kaledu seniu nufotinti, labai noriu atvirukus padaryt ir mociutems bei draugams issiusti bigsmile.gif Egle tai manau bandysim puosti, maniskis nera didelis razbainikas, tai gal issaugosim eglute.

Del alergiju tai ir Aras buna pabertas, taip jau nuo vasaros vidurio pastebiu. Jau koki menesi apribojau pieno produktus (isskyrus kefyra, jogurta, nes gydytoja pradzioj leido juos palikti), kiausu baltymus, vistiena. Ka galiu pasakyti, kad niekas nesikeite, tad pradejau vel po biski duoti, ziuriu nera reakcijos. Uztat gali buti, kad issiaiskinau, kad tai gali buti nuo grikiu, dar siandien eksperimentuoju, daviau pusryciams. Nes ora kartu pastebejau, kad butent po ju vaikas pabertas ryskiau. Ir ta alergija tokia idomi, jam visai neniezti, nei kiek nesikaso, isryskeja kai susyla, paverkia, pries miega. Ant veido prie zanduku, smakriukas, kojyciu virs keliuku ir ant rankyciu virs alkuniu tokie smulkus rausvi, siurkstoki spuogeliukai. Labai tikiuosi, kad cia tie grikiai, nes kitaip jau nebezinau nuo ko. Dar labai daug bezda ir smirdziai tikrai, maz ir nuo kazkokiu netinkanciu produktu? Jei jau neisisiaiskinsim tai teks vesti tyrimu daryti

O man paciai pfu pfu pfu kaip tik po gimdymo labai aprimo alergijos, nes buvau vaikstanti alergija ax.gif

Tiesa, ar jusiskiai nevaiksto ant pirstuku? atrodo visada vaiksciojo normaliai, o dabar vis pastebiu, kad ir ant pirstuku pavaiksto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 11 22, 18:50)




Tiesa, ar jusiskiai nevaiksto ant pirstuku? atrodo visada vaiksciojo normaliai, o dabar vis pastebiu, kad ir ant pirstuku pavaiksto  g.gif

Manoji kartais aeina kelis zingsnelius ir vel normaliai vaiksto ax.gif
Atsakyti
Sapnelyte, gal tu žinai, ar galima vieno vaiko brolį/sesę krikštyti su tais pačiais krikšto marškiniais/skraiste?
Pati jau radau, kad galima, tik krikšto žvakė turi būti nauja smile.gif
doh.gif vienur rašo, kad galima, kitur, kad negalima lotuliukas.gif . Geriau parūpinsiu naujus, bus rami galva lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 24 lapkričio 2013 - 14:50
QUOTE(kustuce @ 2013 11 24, 14:43)
Sapnelyte, gal tu žinai, ar galima vieno vaiko brolį/sesę krikštyti su tais pačiais krikšto marškiniais/skraiste?
Pati jau radau, kad galima, tik krikšto žvakė turi būti nauja  smile.gif
doh.gif  vienur rašo, kad galima, kitur, kad negalima  lotuliukas.gif . Geriau parūpinsiu naujus, bus rami galva  lotuliukas.gif

drabuziais kiek zinau galima,negalima skraistes ir zvakes g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 24, 14:43)
Sapnelyte, gal tu žinai, ar galima vieno vaiko brolį/sesę krikštyti su tais pačiais krikšto marškiniais/skraiste?
Pati jau radau, kad galima, tik krikšto žvakė turi būti nauja  smile.gif
doh.gif  vienur rašo, kad galima, kitur, kad negalima  lotuliukas.gif . Geriau parūpinsiu naujus, bus rami galva  lotuliukas.gif


O as krikstysiu su ta pacia skraiste- ji kaip relikvija eina nuo vyro kriksto... Tik zvake nauja- juk didziausia reiksme yra zvakeje...

Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 24, 16:27)
O as krikstysiu su ta pacia skraiste- ji kaip relikvija eina nuo vyro kriksto... Tik zvake nauja- juk didziausia reiksme yra zvakeje...

esu ir aš girdėjus, kad krikšto rūbas (skraistė) gali būti tas pats, bet kai kuriose vietose radau kunigo komentarą, kad kiekvienas vaikas turi turėti savo krikšto rūbą doh.gif ir suprask, kad toks chytras
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 11 22, 18:50)
Tiesa, ar jusiskiai nevaiksto ant pirstuku? atrodo visada vaiksciojo normaliai, o dabar vis pastebiu, kad ir ant pirstuku pavaiksto  g.gif

pasicirkina pasicirkina kaip balerunas smile.gif bet nesureiksminu, nes pastoviai vaiksto normaliai 4u.gif

Kustuce, o kas butu jei su tuo paciu krikstytum? cia kazkoks prietaras yra ar siaip nuodeme? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Na mano ziniom tai skraiste gali but ta pati,einanti kaip seimos relikvija ax.gif
Del alergiju ir skiepu,as kaip nesu tikra del Kuziucio tai jis net 6men skiepo ner gaves ax.gif vakar atime Jono kakava-naktis kosmariska tokiu diegliu jis neturejo nuo 6men,abu prasokom puse nakties,kita puse tetis ax.gif
Po 3 sav blaskimosi esu ant isekimo ribos,na ryt brolis su mama isvaziuoja I Foz,tai issimiegosim,as atsisakiau vaziuot vistik 9-11val autobusu doh.gif as per daug myliu savo vaikus,kad leisciaus ir taip po itemtu kelionu su masina (rekordas 600km per 13val)dar juos temtis autobusu,paaugs nuvaziuosim visi rolleyes.gif
Ei,sapnelyte,uz ka mane praignoravai del dovanu keitimosi? Adresa juk atsiunciau ir rasiau kad kad as laiko neturiu anketu pildymams schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 25, 12:04)


Kustuce, o kas butu jei su tuo paciu krikstytum? cia kazkoks prietaras yra ar siaip nuodeme? 4u.gif  blush2.gif

nežinau kas būtų, vieni sako taip, kiti sako taip, nežinau jokių prietarų
Pupuk, ar gavai tu mano laišką į až?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 26 lapkričio 2013 - 10:34