Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(kustuce @ 2013 11 21, 18:32)
ajaj, turim dar vieną moderatorę  bigsmile.gif , sveikinu. Kokį skyrių moderuoji?

ačiū,dar tik pradėsiu moderuoti skyrelį religija ir ezoterika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 19, 23:19)


Vego- kuom gyveni?, dingus kazko....


Labas...
Niekuom,svenciu laukimu,kelione i Lt.... biggrin.gif
Sventem kvepia,noriu jau eglute puost...
Sapnelyte,sveikinimai 4u.gif As rasiau prasyma,bet sh...nedave man verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,nu mazge pasiuto visai, nu tokia zyzla pasidare, cia matyt, kad mama pajuto, tai stroina dabar uz visa laika doh.gif

Pusk, gerai Ainei sekasi, namie tinginiauja smile.gif Panasiai kaip ir mazoji visus sokdina, turi viskas but pagal ja, turim dvi virsininkes namie cool.gif

Ligoninei budama isgirdau, bent man naujiena apie atopini dermatita, kad vienos mamos vaikas sirgo, ko tik neisbande ir kazkur kreipesi, nustate, kad per stiprus imunitetas, pagere vaistus slopinancius ir viskas susitvarke, nebeturi dabar. Kazkaip labai nesigilinau ir nezinau kiek tame tiesos.
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 21, 18:16)
Nu blemb net nepagalvojau / nepatare neskiepyt  g.gif  isbertas jau senai, bet dbr jau rimtai pradesiu ieskot priezasciu  ax.gif

bet kaip ir pati skiepytoja nieko nesakė unsure.gif Tikėkimės reakcijos nebus rolleyes.gif

Graine, gali būti, pas maniškę nemažai mikroelementų per daug, sakė žiemai atsargų turės hihihi.gif tik bėda, kad dėl pertekliaus gali neįsisavinti reikiamo kiekio medžiagų.
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 20, 23:20)
beria veidą ir nuolatos pilvą skauda. Pastevėjau, kad skaudo po sūrelių, ar kitų pieno produktų, bet kartais ir ne po jų. Tuštinasi skystai, labai pradėjo pilvą pūsti  ir pirsčioja labai neskaniai  unsure.gif , ko anksčiau niekada nebuvo
O Danas tam pačiam taške, nepajudam nė per žingsnį į priekį,


Is tikro kazkas netinka ir vyresneliui. sad.gif

PUSK, pas maze jau nuo birzelio buvo atsiradusios raudonos rauksles palei koju gurnelius, tepiau essex zaliu ir tiek. Gydytoja daugiau nieko nepatare. Praejus keletui men viskas isibegejo, atsiradusios buvo raudonos sausos demes ir kitur, ant juosmenuko stipriai isbere... Tada gydytoja patare pradziai nuimti tik pieno priduktus ir ziureti. Pieno produktu atsisakiau irpati. Rezultatai greit pasimate. Greit isgrazejo odele, o galutinai gal per pora savaiciu issivale. Tik va... Keletas plemuku sausu dar like... Dar emiau itarti pomidorus ir vistiena... Po vistienos skysteja stipriai viduriukai. O del pomidoru nestumo metu mane buvo stipriai isvare raudonais plemais... Galvoju, gal jai persidave...zodziu...
O del sviezio pieno, tai po pieno dietos isgeriau baltos kavos su pienu ir mano rankoj atsirado egzema... Pasirodo pienas ir mane veikia... Nebuciau pagalvojus.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Sapnelyte- sveika prisijungus i senu veplu buri , kurios nespejam paskui mazuosius doh.gif

o man durai paaiskinkit- kokia nauda but moderatore ?

Labai aciu visoms, kas pasidalinote vargais/nuomonem apie alergijas drinks_cheers.gif

Graine- nepasiduok mergu terorui , nugi visai susibaigsi g.gif Aplamai dar like gyvenimo sau ar judviem su vyru ?

p.s. gal kuri uzmatete panasia suknele geresne kaina ? http://www.manodrabu...ga-suknele?ch=c

Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2013 11 21, 21:35)


Pusk, gerai Ainei sekasi, namie tinginiauja smile.gif Panasiai kaip ir mazoji visus sokdina, turi viskas but pagal ja, turim dvi virsininkes namie  cool.gif


Laikyk fronta,nepasiduok 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 11 21, 20:27)
Sventem kvepia,noriu jau eglute puost...

Aš irgi norėčiau, bet šiemet tikriausiai be eglutės būsim... šaką gal tik papuošti reikės, nes eglutę tai nebent tik ant lubų kabint reiktų, kad sveika liktų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(simutea_ @ 2013 11 22, 12:36)
Aš irgi norėčiau, bet šiemet tikriausiai be eglutės būsim... šaką gal tik papuošti reikės, nes eglutę tai nebent tik ant lubų kabint reiktų, kad sveika liktų  hihihi.gif

Ziuresim kas pas mus bus...Pernai nesidomejo mergina,o siemet jauciu viska patampyt nores...
Atsakyti
QUOTE(Amberele @ 2013 11 21, 23:14)
O del sviezio pieno, tai po pieno dietos isgeriau baltos kavos su pienu ir mano rankoj atsirado egzema... Pasirodo pienas ir mane veikia... Nebuciau pagalvojus.

tu nepatikėsi, bet tik nesenai pradėjo lįsti visokios mano alergijos doh.gif , matyt trečias nėštumas išprovokavo alerginį slibiną, miegantį manyje. Pati jau daug ko negaliu valgyti doh.gif

QUOTE(simutea_ @ 2013 11 22, 11:36)
Aš irgi norėčiau, bet šiemet tikriausiai be eglutės būsim... šaką gal tik papuošti reikės, nes eglutę tai nebent tik ant lubų kabint reiktų, kad sveika liktų  hihihi.gif

lotuliukas.gif man ta pati dilema, bet vis tiek statysiu, kaip bus taip bus, nutrauks žaisliukus, vėl uždėsim biggrin.gif , nuvers eglė - vėl pastatysim biggrin.gif , tik gaila, kad tikrą statysiu, tai spygliai byrės nuolatos, ale tiek to, ką jau padarysi biggrin.gif

Vego, kas ten tau buvo nutikę, kad norėjai išsiregistruot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 22, 14:02)


Vego, kas ten tau buvo nutikę, kad norėjai išsiregistruot  unsure.gif

Is kur zinai,kad norejau?Taigi fb buvo konfliktas su viena moteriske ir pasirodo,mes turejom bendra drauge,tai ta bendra drauge jai perdave mano nicka sm.ir ta moteriske viesoj erdvej prie mano vardo ir pavardes paviesino sm.nicka su keliom zinutem...Zodziu kas ten fb grupej lankosi is mano pazystamu,tai esu dabar atversta knyga,gali viska sm perskaite suzinot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 11 22, 13:34)
Is kur zinai,kad norejau?Taigi fb buvo konfliktas su viena moteriske ir pasirodo,mes turejom bendra drauge,tai ta bendra drauge jai perdave mano nicka sm.ir ta moteriske viesoj erdvej prie mano vardo ir pavardes paviesino sm.nicka su keliom zinutem...Zodziu kas ten fb grupej lankosi is mano pazystamu,tai esu dabar atversta knyga,gali viska sm perskaite suzinot doh.gif

netyčia užmačiau temoje, kur prašo panaikinti niką.
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif nu nifiga sibe blink.gif blink.gif blink.gif , čia gal dėl to konkurso taip viskas užvirė?
O siaube, kokie žmonės, košmaras doh.gif
Tai kodėl nepanaikinai niko, juk dingtų visos tavo žinutės, kurais iki to rašei. Susikurk naują niką ir viskas.
Bet aš apaaaaaakus, kas per žmonės blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 22 lapkričio 2013 - 13:46