Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Sveikutes!

QUOTE(pusk @ 2013 11 19, 10:29)

Inga- del vyro ligonio, tai sutinku 100% doh.gif

Juliuxs- islaikei ?

Mano vyras neligonis - niekaip lovon nepaguldytum. Bet irgi ne kas - kai pats toks,tai ir kitiems neleidzia sirgt schmoll.gif biggrin.gif

Suzinosiu tik uz 2 savaiciu unsure.gif Tikiuosi visos laiket kumscius uz mane vakar mirksiukas.gif tongue.gif

Baigesi praktika, prasidejo suolo trynimas mokykloj ax.gif

Pasiryzau nuo vakar nakties mokint mazaja miegot - iprato grazuole atsibudinet po kelis kartus per nakti ir lek pas ja nugarytes pakasyt,ba kitaip rekia kai nuplikyta doh.gif Tai sianakt jau neejau,leidau verkt,rizikuodama prikelt visus namus doh.gif bet nusibodo tas teroras jau kas nakti. Nu ir visai neprastai visi issimiegojom - aisku,isskyrus tuos protarpius,kai manes kvietesi. Ziuresiu kaip sianakt seksis ax.gif

Ligoniukams sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Pupuk, aciu uz patarima del fotografo- kaip tik snd ieskojau ... Butu musu Veronika Kaune- ja kalbinciau, nes man jos foto lb patinka wub.gif dar reik surast kur paest visiems skaniai biggrin.gif

Juliuxs- ragana ne motina esi! Vaikas bliauna apkabines saldytuva , badu mirsta ir dar nugara nepakasai, kai uzsimano g.gif lotuliukas.gif lauksim egzo rezultatu- as tikiu, kad bus ciki mirksiukas.gif

Vego- kuom gyveni?, dingus kazko....

Graineeeee!!!!!--- kaip Jus??? Ar namie ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 19 lapkričio 2013 - 22:24
Sveikos.
Puuuusk as cia biggrin.gif namie mes. O jei rimtai tai buvau primirsus cia uzsukt blush2.gif nes atpratus nuo namu gyvenimo nezinau nuo ko pradet, nebemoku tvarkytis namuose visai doh.gif nu bet teks isivaziuot, o mazge dar tokia rankinuke, kad visai nenueina nuo ranku. Dar sloguoja ir koset lyg pradejo doh.gif

Juliux, as turbut jau nespejau palaikyt kumsciu, nu bet palaikysiu kai turesi rezultatus suzinot wink.gif

Pusk, smagus metu galas nusimato thumbup.gif O
Atsakyti
Sveikutes.
Paveluotai, bet laikau kumscius uz JULIUXS egza ir rezultatus.
DAGILE, laikykis, sveikatos mazyliui.
ZYGA, mano klasiokai truputi suvalgydavo pilko piestuko serdies ir iskart tempa uzkildavo stipriai, tada pas med sesute matuot tempos ir namo... Del triedimo nezinau...
PUPUK, fainulkinas snekoriukas tavo, jau sakiniais pavare.
KUSTUCE, kuo pasireiskia didziajam alergija, kad itari. Beria? Maniske po pieno produktu dietos atsistate. Dingo berimai, bet yra vis dar nusausejusiu demeliu rausvu... Nedingsta... sad.gif vel duodu biski pieno produktu (jogurto, sviesto, kieto brandinto surio), tik pieno, varskes kol kas neduodu. Pieno atsizegnojau bent iki 3 m. tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Amberele @ 2013 11 20, 23:16)

KUSTUCE, kuo pasireiskia didziajam alergija, kad itari. Beria?

beria veidą ir nuolatos pilvą skauda. Pastevėjau, kad skaudo po sūrelių, ar kitų pieno produktų, bet kartais ir ne po jų. Tuštinasi skystai, labai pradėjo pilvą pūsti ir pirsčioja labai neskaniai unsure.gif , ko anksčiau niekada nebuvo
O Danas tam pačiam taške, nepajudam nė per žingsnį į priekį, pasirodo ir kukurūzų makaronai netinka, nors juose glitimo nėra. Tuštinasi vėl kokius 7 kartus į dieną
Atsakyti
Jungiames prie alergiuku bedu... Veidas tragiskai demem nuejes, o pilva iki zaizdu nusikases ... Nuo snd sedam ant dietos- jokiu pieno produktu, citusiniu, vistienos ir kiausiniu...amberele, kiek laiko saviskei taikei dieta? As planuoju 10 dienu, kazi uzteks ? Bus sunku jauciu maista gamint doh.gif

Snd paskiepijom 15 men skiepu, kol buvom pas gydyt, tai spejau isprakaituot: gydytoja atsikele nuo kedes, tai maniskis zaibiskai i jos kede, kompo pele i rankas - medikas mat doh.gif arba as senstu, arba maniskis lb greitas - nespeju !!!!

Kuom kitos uzsieme ? Kepsit siemet tuos brandinamus kaledinius pyragus ?

Graine- kaip Ainytei sekas ?
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 21, 15:06)
Jungiames prie alergiuku bedu... Veidas tragiskai demem nuejes, o pilva iki zaizdu nusikases ... Nuo snd sedam ant dietos- jokiu pieno produktu, citusiniu, vistienos ir kiausiniu...amberele, kiek laiko saviskei taikei dieta? As planuoju 10 dienu, kazi uzteks ? Bus sunku jauciu maista gamint  doh.gif

Snd paskiepijom 15 men skiepu, kol buvom pas gydyt, tai spejau isprakaituot: gydytoja atsikele nuo kedes, tai maniskis zaibiskai i jos kede, kompo pele i rankas - medikas mat doh.gif  arba as senstu, arba maniskis lb greitas - nespeju !!!!

Kuom kitos uzsieme ? Kepsit siemet tuos brandinamus kaledinius pyragus ?

Graine- kaip Ainytei sekas ?

Per 10 dienų turėtų išsivalyti daug maž, pagerėjimą matysi jau po kelių dienų. Kai maniškis pradeda drožti pilvą - tepu hormoniniu, gaila man žiauriai, žinau, kad prastas reikalas su tais tepalais, bet vaiko man labiau gaila, kai jam šitaip niežti
----------
lotuliukas.gif gerai čia pavarė bachūras biggrin.gif
O kodėl tu jį skiepijai, jei jis dabar stipriai išbertas? Negerai padarei, gali stipriai pablogėti situacija, bet tikėkimės, kad taip nebus 4u.gif
--------
Maniškis ir greitas, matyt jie paturbinti pasidaro, kai ko nors nori
Atsirado mat, senutė biggrin.gif
--------
Nekepsiu, bet gal reikėtų pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 21, 16:06)
Jungiames prie alergiuku bedu... Veidas tragiskai demem nuejes, o pilva iki zaizdu nusikases ...

Snd paskiepijom 15 men skiepu

Kodėl skiepijai, jei išbertas? unsure.gif

Mūsų gyd. neleidžia skiepyti, jei namie kas nors su numatoma sloga sėdi, visad klausia, ar niekas nešnirpščioja rolleyes.gif o 6 mėn. skiepą buvom atidėję pusmečiui, nes sako užtenka, kad atėję skiepo poliklinikoj pasigautumėt ką nors doh.gif

Ir dabar 15 mėn. skiepas atidėtas, nes aš vis dar pakosėju ax.gif
Atsakyti
Nu blemb net nepagalvojau / nepatare neskiepyt g.gif isbertas jau senai, bet dbr jau rimtai pradesiu ieskot priezasciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 21, 17:16)
Nu blemb net nepagalvojau / nepatare neskiepyt  g.gif  isbertas jau senai, bet dbr jau rimtai pradesiu ieskot priezasciu  ax.gif

šiaip labai pavojinga skiepyti, jei histaminas sukilęs. Maniškiui ilgai atidedinėjom visus skiepus, tol kol oda nebūdavo švari ir graži kurį laiką
Atsakyti
Sveikos mamos,aš ir matyt senstu-nesugaudau savo vaikų-eina,lipa,lenda ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(sapnelyte @ 2013 11 21, 18:30)
Sveikos mamos,aš ir matyt senstu-nesugaudau savo vaikų-eina,lipa,lenda ir t.t.

ajaj, turim dar vieną moderatorę bigsmile.gif , sveikinu. Kokį skyrių moderuoji?
Atsakyti