Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

zyga, nu saunu, kad maziukei taip lengvai viskas susitvarke drinks_cheers.gif daba paciai reik pasveikt smile.gif
o mano maziukas ir vel serga verysad.gif temperatura vakar vakare ir nakti kilo iki 38.8-38.7, tai visa nakti pragulejo drebedamas ir apsikabines. ziuresim kaip diena bus. nei sloguoja, nei kosti. nu tikiuosi, kad cia bus ta tridiene karstine unsure.gif o vyras tai visa nakti siule vezt i priimamaji, tai ir vyra gavau dar ramint. nu sakau nevemia, tai nevezkim dar.
Atsakyti
Sveikos,

manoji rotu prasirgo, ačiūD išsivertėm be ligoninių rolleyes.gif dvi dienas pati nelipo iš lovos, jei bloga - lipa ir bėga į vonią, aišku ne visad spėdavom iki vonios "danešti", kliūdavo ir ant grindų unsure.gif Tik šaunuolė, kad daug gėrė thumbup.gif
Atsakyti
bjaurus tas roto virusas 4u.gif gerai, kad maziuke daug gere ir be ligoniniu apsejot 4u.gif
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif

Zyga, maniskis irgi ne karta yra suvalges visokio briedo, nespeju as suziuret, bloga mamka blush2.gif Karta prarijo toki stiklini rutuliuka, kita diena radau pamperse smile.gif Nu nejuokinga, bet tai ka dabar...

Inga, ne karta esi uzsiminus apie tarpininkavima perkant is JAV, buk tu zmogus, uzsiimk tuo greiciau ax.gif Arteja sventes, puiki proga padaryt pirma siunta, manau mamytes greit tau cia prisakys kas ko nori, tame tarpe ir as thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau nakty labintis, nes ik 3 nemiegojau sad.gif taip kosejau, kad samoningai nusprendziau neiti miegoti ir istempti kuo ilgiau, nes tik save grauzciau guledama ir kosedama ir nieko neveikdama. O ir maze pailsejo. Tik maciau MB vartesi kai kosedavau. Laiko veltui nesvaisciau smile.gif snd net vimdo kaip kosciu. Nu bet jau turetu rimti kosulys. Nieko per daug negaliu vartoti, nes maitinu.
Atsakyti
sveikos,
o mes po itempto savaitgalio, maziukui kilo temperatura iki 39,1, tai vakar jau is ryto i priemima nuskubejom, ir ka, gavo vaikas antra antibiotiku doze, pries 2 savaites jau atgere antibus verysad.gif gerkle visa raudona, kaip ir angina, bet dar ne angina, daug leukocitu. nu zodziu, nesekas mums cia issveikti verysad.gif kas savaite vis kokia liga islenda verysad.gif pavargau...

ZyGa, o jei tavo kosulys panasus i lojima - gi garinkis, virk bulves ir garinkis. kaip sveikata judvieju? siaip maniskis irgi kramtydavo ir piestuku, ir flomasteriu galiukus ir sukramtydavo ir nurydavo, bet viduriavimo tai nesukeldavo.
Atsakyti
Dagile, as dar vis lb koseju, naktys jau prakeiktos, nes miegot negaliu kaip kosciu sad.gif Igne gerai, tik kosulys dar islenda karts nuo karto. Stebiu ja. Ziauriai sunku, kad I lauka negalim iseiti, o snd. Kartu su ja I darba vaziuosiu, snekesim apie ateities planus. *****, kaip jusu gaila, kad sitaip sergat sad.gif Sveikatytes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZyGa: 18 lapkričio 2013 - 10:13
QUOTE(Dagile @ 2013 11 18, 09:03)
sveikos,
o mes po itempto savaitgalio, maziukui kilo temperatura iki 39,1, tai vakar jau is ryto i priemima nuskubejom, ir ka, gavo vaikas antra antibiotiku doze, pries 2 savaites jau atgere antibus verysad.gif gerkle visa raudona, kaip ir angina, bet dar ne angina, daug leukocitu. nu zodziu, nesekas mums cia issveikti  verysad.gif kas savaite vis kokia liga islenda  verysad.gif pavargau...

4u.gif sad.gif
mano aukselis panasiai labai daznai serga... dabar meldziu kad sia savaite dar atlaikytu nesusirges ir skiepysiu tuo prevenar skiepu, jau pinigai neberupi...

QUOTE(ZyGa @ 2013 11 18, 11:12)
Dagile, as dar vis lb koseju, naktys jau prakeiktos, nes miegot negaliu kaip kosciu sad.gif Igne gerai, tik kosulys dar islenda karts nuo karto. Stebiu ja. Ziauriai sunku, kad I lauka negalim iseiti, o snd. Kartu su ja I darba vaziuosiu, snekesim apie ateities planus. *****, kaip jusu gaila, kad sitaip sergat sad.gif Sveikatytes wink.gif

sveikit jus 4u.gif
Atsakyti
zyga, o jus neturit inhaliatoriaus? nekyla noras dar jo isigyt?

pupuk, kas per skiepas prevenar ? apsviesk smile.gif mano maziukas dar ir 15 men skiepo negaves, vis nepasveiksta.
Atsakyti
Sveikutes!

Oi kiek ligoniuku blink.gif Sveikit greiciau!

Prevenar tai matyt tas kur pneumo kitaip? g.gif Mes jau 2 skiepus gavom, eisim po poros savaiciu dar ir 3 vakcinos. Kiek LT jis kainuoja? apie 200 man rodos vienas? ar maisau?

As tai i ligoniuku tema ir turiu viena - VYRA. Baisesnio ligonio turbut nebuna biggrin.gif Jau kai vyras serga, tai geriau bek is namu ax.gif
Atsakyti
Labas, kaip gaila ligoniuku verysad.gif - kapstykites greiciau!!!

Mes nutarem krikstyti gruodzio 28 d., tai reik viska surengt...buciau dekinga, jei parasytumet kas labai patiko ir pasiteisino per ta svente ir i ka nereiktu kreipt demesio...

Inga- del vyro ligonio, tai sutinku 100% doh.gif

Juliuxs- islaikei ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 19 lapkričio 2013 - 10:31
QUOTE(Dagile @ 2013 11 18, 11:57)
pupuk, kas per skiepas prevenar ? apsviesk smile.gif mano maziukas dar ir 15 men skiepo negaves, vis nepasveiksta.

cia pneumo versija, tinkanti musu amziaus leliams, nes tas pneumo tik nuo 2 metu 4u.gif

QUOTE(Inga0419 @ 2013 11 18, 21:43)
Prevenar tai matyt tas kur pneumo kitaip? g.gif  Mes jau 2 skiepus gavom, eisim po poros savaiciu dar ir 3 vakcinos. Kiek LT jis kainuoja? apie 200 man rodos vienas? ar maisau?

jo, 260 vienas kartas, bet tikrai skiepysiu, nes negali buti toks sutapimas, mano sunenas ir vyro dukterecia abu airijoj gime, gavo si skiepa, nes jis privalomas, tai nesirgo nei karto ten, gryzo i lt, baigesi galiojimas, nes paskutine vakcina buvo likusi ir pradejo sirgti, vienas ant misinuku augo, kita su () iki beveik 2 metu... nu zodziu padariau isvada, kad spjausiu as ant tu simtu pinigu ir paskiepysiu saviski taigogi...
vyrui balioniuks 4u.gif

QUOTE(pusk @ 2013 11 19, 11:29)
Mes nutarem krikstyti gruodzio 28 d., tai reik viska surengt...buciau dekinga, jei parasytumet kas labai patiko ir pasiteisino per ta svente ir i ka nereiktu kreipt demesio...

as tai didziausia patarima turiu, nepagailekit ant gero fotografo, kad veliau grozetumetes sventes akimirkomis visa gyvenima wub.gif as taip dziaugiuosi, kad mes pasipuoseme, o ne paprastai apsirenge buvo ir kad sitaip graziai viska apipavidalino mano fotografe auksaranke wub.gif va atsiverciu albuma, pabraidau po ta vasariska pakileta zolyte ir vel taip gera ant sirdies wub.gif
Atsakyti