Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(Juliuxs @ 2013 11 13, 16:38)

Man primadieni egzas danu,jei visos palaikytumet kumscius,gal ir islaikyciau,ka?  biggrin.gif

Iki!

Nu kadangi mazai mamu bendraujanciu temoj beliko, didelio palaikymo nesulauksi smile.gif o siaip tai sekmes tau kuo didziausios! As irgi snd prisedau mokytis. Jau tris metus magistra susitabdzius, o tereik viena skola issilaikyt ir darba parasyt. Labai noreciau pavasari jau pasiimt ta nelemta diploma :/
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 11 13, 17:41)
O bet taciau, kai sumazinsit papa tada prades ir jusiskiai valgyt, mums taip buvo ax.gif

Juliux jau db laikau kumscius wink.gif

IR mums taip buvo pioneer.gif Ir manau,kad cia gryna realybe,nes nu negali gi but pas visas sutapimas,kad va nustojau maitint ir pradejo valgyt. Arba tu,kurios vis dar maitina,kad visi praktiskai nevalgiukai ax.gif Pienas gerai uzpildo skranduka,todel ir nejaucia jie alkio. Bet mano nuomone tokia,kad virs metuku vaikiukams jau reikalingas daugiau kietas maistas,nei pienas. Nu,bet cia mano nuomone. Ir Danijos daktaru biggrin.gif

Aciu,merginos,uz kumscius aciuks.gif Einu skaityt.
Atsakyti
Sveikos!!!

Juliuxs, sekmes tau dideliausios!

Zyga, sakai buvai uzsikabliavusi? lotuliukas.gif As visa pavasari Holstyak rusiska ir ukrainietiska perziurejau,visus sezonus biggrin.gif Jei neturit ka veikti, paziurekit, uzkabliuoja tas sou biggrin.gif

As tai puoliau ieskoti vaikiui zieminiu rubu, nes nei batu nei kombio normalaus neturiu, o atsalo pas mus doh.gif temperatura rodo 0, o del dregmes pojutis minuso doh.gif ot mamka esu apsileidusi. Nu bet ka noreti, kai pries savaite buvo +19

Del kalbejimo, tai maniskis vis dar nieko, tik sava kalba ciauska ir cypauja.

Uztat nera toks piktukas kaip jusiskiai - nei kandziojasi, nei znaigosi nei pesiojasi smile.gif

Del maitinimo, tai ir as pavargau, bet nesugebu nutraukti, vos sugebu diena neduoti, ir tai nevisada ax.gif nes buna kai labai suirzta, neatlimpa ir nenurimsta kol negauna. Nakti tai pvz sia, net nezinau kiek kartu maitinau. Labai neramiai miega, antras iltinukas lenda doh.gif

O migdyti tai tik kambary migdau, nes kad ir name gyvenam, bet kiemas nedidelis ir be tvoros, tai nepaliksiu, o paciai budeti 2-3 val prie vezimo jau per didelis zygdarbis rolleyes.gif O ir lovoj, aisku musu biggrin.gif daug jam vietos vartytis. Be to jei prabunda turiu pribegti, kad pasiverstu ant kito sono, mane pamatytu ir toliau miegotu smile.gif

O su valgymu tai ziuriu periodais uzeina, kad ir dabar mp gauna daug bet ir valgo labai gerai, nors pries savaite visai nevalgiukas buvo. Tai ir zinok, kas cia lemia g.gif
Atsakyti
Mano pana atsikle s tempa, sakom gal cia nuo manes, nes baisiai loju, ryte ziauriai sunku buna kol nosi ispuciu ir issikosciu. Va ir pas pacia jau 37 nors iki siol nebuvo tempos. Tai db stebet reiks 3 paras, nes ji tik kosti, bet kosti jau lb seniai. Dar vakar trp pratrydo, snd per valanda 2 kartus sutriede, tai jau smektos girdziau.
As sakau gal ir del dantu ji cia, nes 3 jau islinde galuneles per dantenas ir eina toliau, o du dar ruosiasi eiti per dantenas. Kai pradejo auginti dantis, tai visus is karto smile.gif

O vaika su temperatura galima vezti I lauka?
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 11 14, 12:05)
O vaika su temperatura galima vezti I lauka?

Ne.
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 14, 11:10)

Nei padaleles negali buti? Db galvoju kai mes buvom Italijoj, veziau saviske i lauka...
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 11 14, 13:20)
Nei padaleles negali buti? Db galvoju kai mes buvom Italijoj, veziau saviske i lauka...

Na kiek is tikro su tempa galima net nezinau, as karta ejau, kai ant ribos tokia buvo tempa, bet siaip gydytoja sako, kad su tempa neeiti i lauka, nebent trumpam nulekt iki kazkur reiketu.
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 11 14, 13:05)
Mano pana atsikle s tempa, sakom gal cia nuo manes, nes baisiai loju, ryte ziauriai sunku buna kol nosi ispuciu ir issikosciu. Va ir pas pacia jau 37 nors iki siol nebuvo tempos. Tai db stebet reiks 3 paras, nes ji tik kosti, bet kosti jau lb seniai. Dar vakar trp pratrydo, snd per valanda 2 kartus sutriede, tai jau smektos girdziau.
As sakau gal ir del dantu ji cia, nes 3 jau islinde galuneles per dantenas ir eina toliau, o du dar ruosiasi eiti per dantenas. Kai pradejo auginti dantis, tai visus is karto smile.gif

O vaika su temperatura galima vezti I lauka?


sveikit merginos! neisisirkit! o tu kokius nors vaistus geri? arbatos daug daug gerk, kad visas bacilas issiusiotum, tai ko gero bene geriausias vaistas.
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 11 14, 12:27)
sveikit merginos! neisisirkit! o tu kokius nors vaistus geri? arbatos daug daug gerk, kad visas bacilas issiusiotum, tai ko gero bene geriausias vaistas.

Tai kad net nezinau kas man tiksliai yra blush2.gif Jo arbatas liurlinu kaip reikalas ir Igne vis girdau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Vince~ @ 2013 11 13, 17:16)
Maniskis tai mane skriaudzia :/ Plaukus pesioja ir taip znaibytis pradejo! Znybia i kakla ir net dreba, neklauso kai sakau kad skauda. O tevo neliecia kazkodel..

maniskis irgi znaibosi doh.gif kai () valgo, paemes ir snaibo arba kita () arba rankos vidine puse, tai melyna doh.gif bandau jam atgal znybti, tai nedavolnas, biski apsiramina, bet ir vel po to... doh.gif

QUOTE(Juliuxs @ 2013 11 13, 17:38)
Sofia irgi ziauri palikus,ir pesa ir dauzia ir gnybia - ka tik nori. Bet baisiausia,tai kad kanda  doh.gif  Pribega ir pyst taip netiketai i liaska su savo astriais kapliais... Apsisisiot is skausmo galima 

mano irgi toks pat zapadlystas, kad sega i lasiakus biggrin.gif

QUOTE(ZyGa @ 2013 11 13, 18:41)
Man jau trukdo doh.gif Nes pastoviai sergu doh.gif Isciulpe jau mane per daug verysad.gif Tai dabar maitinu tik 2 kartus per para, ryte ir vakare. O bet taciau, kai sumazinsit papa tada prades ir jusiskiai valgyt, mums taip buvo ax.gif

o ji nepraso dienos metu taves? nes maniskis kai gryztu is darbo is karto niam niam sako wub.gif
as labai to tikiuosi, kad pasudarytu didziulis valgiukas biggrin.gif bet tada nebebus ka veikti biggrin.gif nes dabar tik valgymo laikas arteja ir paras jau kita, vidurius suka, nes zinai, kad bus krachas doh.gif

QUOTE(ZyGa @ 2013 11 14, 12:05)
O vaika su temperatura galima vezti I lauka?

negalima schmoll.gif ir jei kosi sako negalima, ypac kai saltas vejas lauke 4u.gif
i lauka galima kai sloguoja vaikas ir nera tempos, visais kitais atvejais namie buti 4u.gif
bent jau mano ziniomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 11 14, 12:05)
nes ji tik kosti, bet kosti jau lb seniai.

O tai kokios ilgo kosulio priezastys? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 11 14, 02:22)
Sveikos!!!



Uztat nera toks piktukas kaip jusiskiai - nei kandziojasi, nei znaigosi nei pesiojasi smile.gif


Maniškis patrakęs, bet nesimuša, nesikandžioja, bent jau kol kas, kas bus ateityje - pamatysim. Šiaip labai nemalonu, kai vaikas turi įprotį kąsti, nes darželyje būna gyva bėda, kai įkanda kitam vaikui, o ir išmušti tokią "madą" labai sunku


QUOTE(ZyGa @ 2013 11 14, 12:20)
Nei padaleles negali buti? Db galvoju kai mes buvom Italijoj, veziau saviske i lauka...

Negali, nes tempa gali lauke nukristi, vaiką išmuš prakaitas, pridarysi daug daugiau bėdos nei naudos 4u.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 14, 13:06)
maniskis irgi znaibosi  doh.gif kai () valgo, paemes ir snaibo arba kita () arba rankos vidine puse, tai melyna doh.gif bandau jam atgal znybti, tai nedavolnas, biski apsiramina, bet ir vel po to... doh.gif
mano irgi toks pat zapadlystas, kad sega i lasiakus biggrin.gif
negalima  schmoll.gif ir jei kosi sako negalima, ypac kai saltas vejas lauke 4u.gif
i lauka galima kai sloguoja vaikas ir nera tempos, visais kitais atvejais namie buti 4u.gif
bent jau mano ziniomis 4u.gif

tai kai valgydamas žynbia - nieko tokio, nustos papą imt ir nustos žnybti mirksiukas.gif
-------------
teisingos žinios mirksiukas.gif


Juliuxs, laikau kumštį wink.gif


Sveikos
Danas prastai valgo, labai prastai

Bet ir Gustas kažkam alergiškas, kažkokio maisto jo organizmas nepriima, negerai verysad.gif , sodinu ant dietos ir reiks vežti pas gydytojus
Atsakyti