Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Sveikos 4u.gif

QUOTE(~Vince~ @ 2013 11 12, 17:49)
As saviski dazniausiai vezime balkone migdau, prisegta. Bet pastebejau, kad lovoj kambary ilgiau ismiega, vakar rekorda sumuse-ismiegojo 4,5 val smile.gif

ka jis nakti veikia g.gif pavydu net. Mano pusvalandi pamiegojo lauke,parnesiau i kambary buvau nusiteius,kad miegos. kur tau doh.gif lekia is kambario kaip uzsuktas.

Mano vaikas labai pasiutes doh.gif sese kencia pastoviai...vis girdziu mamyte pesa,mamyte kanda ir t.t. mamyteee....

Kalba visai mazai. kokius 5 zodzius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egre: 12 lapkričio 2013 - 23:28
HELP!
Brukstelkit arba cia arba man i pm kaip ikelti foto i SM blush2.gif Noriu i skelbimu lenta imesti Ignes drabuzeliu, bet nemoku ikelti foto ir kaip ikelti nuoroda blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Vince~ @ 2013 11 12, 17:49)

As saviski dazniausiai vezime balkone migdau, prisegta. Bet pastebejau, kad lovoj kambary ilgiau ismiega, vakar rekorda sumuse-ismiegojo 4,5 val smile.gif
O siaip laaaabai blogai pradejo valgyt, kosmaras kazkoks. Snd valge 9 ryte ir po to 16.00 siaip ne taip isiuliau biski. Vakarienei speju pieno isgers ir bus visas maistas siandien sad.gif Iltinukas antras lenda, gal del to taip...

as irgi ta pati pastebejau, del to ir migdau namie smile.gif nors iki leliaus visada galvodavau, kad tik lauke migdysiu g.gif
mano irgi nevalgo... schmoll.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 12, 19:19)
Ir Ilja nustojo valgyt, nors dantu neauginam. Gerai, kad dar maitinu, tai butu visai blogai biggrin.gif

as irgi ta pati galvoju, bet lenda mintis, kad gal jei () neduociau, gal pradetu valgyti daugiau g.gif

Zyga, as per part.lt keliu ir tada nuoroda forumui imetu, pradziai pasirenku sumazinta nuotrauka kur 640 ir keliu paprasciausiai i sita laukeli kur rasau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 11 12, 20:31)
nuvarem I priimamaji, tai ten hemoglobin parode 115, o pries 2 savaites jo buvo 108, tai nesuprantu kaip nekeiciant mitybos ir neduodant gelezies jis tiek pakilo???

Jau esu rasiusi, kad skirtingu aparatu, skirtingos normos: pas mus poliklinikoje zemutine norma yra 110, o skyriuje/priemime 120, todel ir parodymai skiriasi smile.gif Ir liga hemoglobino parodymus gali iskreipti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elra: 13 lapkričio 2013 - 11:29
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 13, 11:41)
as irgi ta pati galvoju, bet lenda mintis, kad gal jei () neduociau, gal pradetu valgyti daugiau g.gif

Gali but, bet dar noreciau ziema maitint. Man visai netrukdo, kad jis mane valgo 24 val per para biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 13, 13:17)
Gali but, bet dar noreciau ziema maitint. Man visai netrukdo, kad jis mane valgo 24 val per para biggrin.gif

man irgi netrukdo, tik nervuoja, kad nevalgo normalaus maisto tipo nenori, o apsisukes nesa kaldryte, niam niam (tipo duok pienuko) biggrin.gif

mamai mano jau trukdo blush2.gif bet aisku ne jos reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elra @ 2013 11 13, 13:28)
Jau esu rasiusi, kad skirtingu aparatu, skirtingos normos: pas mus poliklinikoje zemutine norma yra 110, o skyriuje/priemime 120, todel ir parodymai skiriasi  smile.gif Ir liga hemoglobino parodymus gali iskreipti  4u.gif

supratau smile.gif aciu, nu dar gelezies vadinasi negersim smile.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 13, 17:45)
man irgi netrukdo, tik nervuoja, kad nevalgo normalaus maisto tipo nenori, o apsisukes nesa kaldryte, niam niam (tipo duok pienuko) biggrin.gif

mamai mano jau trukdo blush2.gif bet aisku ne jos reikalas biggrin.gif



pupuk - nieko keisto, ir musu namiskiams daugumai trukdo, o man ne, matau ir maziukas laimingas, o juk tai svarbiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 11 13, 16:52)
supratau smile.gif aciu, nu dar gelezies vadinasi negersim smile.gif
pupuk - nieko keisto, ir musu namiskiams daugumai trukdo, o man ne, matau ir maziukas laimingas, o juk tai svarbiausia smile.gif

tai va smile.gif man irgi tas svarbiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egre @ 2013 11 12, 23:27)
Sveikos 4u.gif
Mano pusvalandi pamiegojo lauke,parnesiau i kambary buvau nusiteius,kad miegos. kur tau doh.gif lekia is kambario kaip uzsuktas.

Mano vaikas labai pasiutes doh.gif sese kencia pastoviai...vis girdziu mamyte pesa,mamyte kanda ir t.t. mamyteee....


Tai tu jo neperkelinek. Nezinau kur tu gyveni, bet gali parnesus is lauko stumti ji i balkona (anksciau daznai taip darydavau), arba prie praviro lango kambary toliau leist vezime miegot, bet taip silumos prarasit smile.gif Arba iskart migdyk kambary lovoj, pries tai gerai isvedinus. As pavydziu toms, kurios nuosavuose nsmuose gyvena, galima po langu pastatyt vezima, racija isijungt ir fcb pasedet kol miega mazius biggrin.gif

Maniskis tai mane skriaudzia :/ Plaukus pesioja ir taip znaibytis pradejo! Znybia i kakla ir net dreba, neklauso kai sakau kad skauda. O tevo neliecia kazkodel..
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 11 13, 16:52)
supratau smile.gif aciu, nu dar gelezies vadinasi negersim smile.gif
pupuk - nieko keisto, ir musu namiskiams daugumai trukdo, o man ne, matau ir maziukas laimingas, o juk tai svarbiausia smile.gif

Jei aparato zemutine norma 120, tai jau ir pas jus hemoglobinas zemiau jos. Pasitark su pediatre, nes jei hemoglobinas hemiau ribos, tai akivaizdu, kad arba nepakankamai gauna maisto, kuriama gausu gelezies arba sunkiai organizmas ja isisavina ir to jau be gelezies preparatu nepakoreguosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Vince~ @ 2013 11 13, 16:16)
As pavydziu toms, kurios nuosavuose nsmuose gyvena, galima po langu pastatyt vezima, racija isijungt ir fcb pasedet kol miega mazius biggrin.gif

Maniskis tai mane skriaudzia :/ Plaukus pesioja ir taip znaibytis pradejo! Znybia i kakla ir net dreba, neklauso kai sakau kad skauda. O tevo neliecia kazkodel..

Cia man tipo pavydi,aneeee g.gif biggrin.gif
Sofia irgi ziauri palikus,ir pesa ir dauzia ir gnybia - ka tik nori. Bet baisiausia,tai kad kanda doh.gif Pribega ir pyst taip netiketai i liaska su savo astriais kapliais... Apsisisiot is skausmo galima tongue.gif

Man primadieni egzas danu,jei visos palaikytumet kumscius,gal ir islaikyciau,ka? biggrin.gif

Iki!
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 13, 12:17)
Man visai netrukdo, kad jis mane valgo 24 val per para biggrin.gif

Man jau trukdo doh.gif Nes pastoviai sergu doh.gif Isciulpe jau mane per daug verysad.gif Tai dabar maitinu tik 2 kartus per para, ryte ir vakare. O bet taciau, kai sumazinsit papa tada prades ir jusiskiai valgyt, mums taip buvo ax.gif

Juliux jau db laikau kumscius wink.gif
Atsakyti