Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(*Vego* @ 2013 10 08, 10:30)
Labas.
Taip,pagrinde viena kalbam,bet dickis ziuri angliskus multikus,darzelyje bendrauja angliskai,tai ir namuose jis bando su mumis kalbet angliskai,sesei sneak angliskai...

Pas mus tokia pati beda doh.gif Dukra istisai maziukui reguliuoja svetima kalba...sitas ziuri akis isputes. Pernai labai sirgo,tai mazai ejo i darzeli,siemet didesne tuoj pramoks ir nesusikalbesim doh.gif as ignoruoju daznai jos prasymus svetima kalba,tada susiprata ir praso lietuviskai.

Sveikos 4u.gif

user posted image

Va koks vaizdelis atsivere pries akis siandien
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egre: 08 spalio 2013 - 12:03
QUOTE(egre @ 2013 10 08, 13:00)
Va koks vaizdelis atsivere pries akis siandien

Ooo ziema..... bigsmile.gif
Kur jus? Nebeatsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 08, 13:37)
Ooo ziema..... bigsmile.gif
Kur jus? Nebeatsimenu blush2.gif

Islandijoj smile.gif poryt jau +10 pranasauja smile.gif cia laikina pas mus
Atsakyti
tomiene, uzjauciam del bankroto darbovietes 4u.gif bet turetum gauti pinigus, nes moka juk sodra, o ne darboviete.
zyga, kad grazus orai sugriztu smile.gif
egre - nu ir grazumelis!! kad ir laikinas, bet pasaka, dziaugsmas vaikams!
amberele - tauskute panelyte smile.gif arba verslininke bus arba politike biggrin.gif
serra, vego - smagu ir jusu maziams, ismokti 2 ar 3 kalbas nebus sunku, o veliau ir pravers, nes kalbes laisvai smile.gif

serra - na mes saugomes, kad ir kokios dienos bebutu, nes irgi lb lengvai atejo tie du kleckiukai pas mus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagile: 08 spalio 2013 - 13:30
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 08, 10:46)
Gavau laišką, kad buvusi darbovietė bankrutuoja  doh.gif o aš įsidarbinau, ir nežinau, ar dar tebegausiu VPA  unsure.gif nesueina man įstatyme galai  schmoll.gif arba per giliai skaitau  unsure.gif

Gal kuri susidūrėt su tuo? Nors VPA ašaros, bet ir tai šis tas...

Gausi, imones bankrotas niekaip nesusijes su ismoku mokejimu. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 08, 08:46)
Gavau laišką, kad buvusi darbovietė bankrutuoja  doh.gif o aš įsidarbinau, ir nežinau, ar dar tebegausiu VPA  unsure.gif nesueina man įstatyme galai  schmoll.gif arba per giliai skaitau  unsure.gif

Gal kuri susidūrėt su tuo? Nors VPA ašaros, bet ir tai šis tas...

Būk rami tikrai gausi, mano darbovietė irgi bankrutavo, bet vpa sėkmingai gaunu, nes išmokas moka sodra, o tavo įsidarbinimas kitoje darbovietėje išmokų niekaip nekeis, nes eina antrieji metai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egre @ 2013 10 08, 13:00)


user posted image

Va koks vaizdelis atsivere pries akis siandien

wub.gif wub.gif wub.gif
Tokio vaizdo laukiu tik kaledu ryta,daugiau gali nebut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 10 08, 14:25)
egre - nu ir grazumelis!! kad ir laikinas, bet pasaka, dziaugsmas vaikams!

jo, dukrai dziaugsmo daug,net su rogem tempiau i darzeli,nes atsisake lipt i masina.
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 08, 11:48)
Sveikos 4u.gif
O kodel 3? blush2.gif

As lietuviu mokinu ir su mazaisiais kalbu,vyras,darzelyje ir visur kitur portugalu,kai esam visi kartu anglu ax.gif kartais buna prie pusryciu/pietu stalo visos 3 kalbos doh.gif dabar laukiu mamos ir brolio tai gal daugiau pramus Jono lietuviu,nes kiek pritingi jaunuolis,zino kad suprantu visom kalbom,va su dede ir mociute toks fintusas nepavyks biggrin.gif na gerai dede angliskai kalba
Jonas su darzeliu isejo prie juros,tikiuos I vandeni ju neleis unsure.gif






Atsakyti
Sveikos!
Zyga, smagu, kad Ignei jau geriau smile.gif geru atostogu!

Amberele, tavo mergicka tai pavaro! snekute tikra. Mano dar nesneka visai, savo kalba tik burba smile.gif

Tomiene, o tavo pupos kraujas susitvarke?kazkaip prisiminiau, bet nebepamenu, ar esi rasiusi apie tai ax.gif

Mano bernelis susirgo sad.gif kosti, sloguoja, tempa auksta laikesi, sedim namie sad.gif

Savaitgali taip graziai su teciu baldus konstravo smile.gif abu kad dirbo, varztus suko, aisku pagrindinis darbininkas buvo Aras lotuliukas.gif
Atsakyti
Dagile, kuom bus uzaugus, tuom. Bele butu sazininga, teisinga, mandagi. Bet tavo zodziai galetu nuskristi iki to, kur aukstai, ausu.

INGA, nium as negalvojau, kad ji daug sneka. Pamenu kazkadabuvo pokalbiai vaikuciu snekos tema pas mus. Daug jau tare nemazai zodziu is liepinuku, as kuklinausi, nes nedaug snekejo. Lyg Tomienes mergina didele ciauskute buvo minejus. Siaip galvoju, gal daugiau sneka tie, kurie turi broliukus, sesutes. Turi pavyzdi ir is ko mokytis.
Atsakyti
Sveikos, pas mus nors ir viena kalba, bet sako tik kelis zodelius, bet visai neimu i galva, ateis laikas ir kalbes.Amrele, nesuprantu ko kuklintis, kad maziau uz kitus kalba?
Man tai labiau patiktu vaizdelis kuri ikeltu Zyga, saule, jura smelis, palmes biggrin.gif Visai nelaukiu ziemos, laukiu vasaros, uztektu man ziema pamatyt kelias dienas, bet tokia tikra ir tai ne kas met ax.gif
Pas mus buvo toks tarpas, kad kai nutraukiau maitinima, reikedavo migdyt arba pasupant ant ranku arba vezime, kiti uzsupdavo vezime, o su manim tik ant ranku, tai as nejusdavau nei ranku nei koju, nei nugaros.O dabar pati parode, kad nori uzmigt lovoj, atsigula salia, stipriai apsikabina ir uzmiega wub.gif o galvojau, kad reikes pavargt kol taip prades uzmiginet.Pirma karta tai pasiguldziau ir iskart uzmigo, nes labai isvargus buvo, antra guli guli niekaip neuzmiega, o as salia tokia silpna sviesele pasidarius, tai ji islipo is lovos, uzsigesino ta sviesa, atsigule ir iskart uzmigo biggrin.gif mamka nesupratinga, kad miegant sviesos nereik biggrin.gif
Papildyta:
Inga, sveikatytes Aruciui, o kokie pas jus dabar orai?
Atsakyti