Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Labu smile.gif
Graine, kaip dziugu del Ainytes thumbup.gif 4u.gif lengvo ir greito gijimo!
Alegria, sveikinimai! ziuriu mes tu paciu gimimo metu, o va kaip mane lenki, yra kur man vytis bigsmile.gif
Pas mane viskas po senovej, tik vyras keicia darba, tai baigsis pagaliau tos komandiruotes wub.gif
Aras labai su teciu susidraugavo, kai tik tetis namie,manes nebereikia,ji kibina,malasi aplink,duksta wub.gif vyrui laimes pilnos kelnes biggrin.gif
Karalaitis daigina iltinukus,jau vienas prasikales
Su vezimu daznai einam,nes puikiausiai jame sedi, o jei nuotaikos jam nebus tai apskritai ant manes lips arba i vezima karsis. o dabar pastaruoju metu kazkaip lauke ne itin megsta vaikscioti,tad vaikstau as biggrin.gif

p.s. MAMYTES, ar keiciames siemet dovanelemis???? fb uzvesta diskusija, bet kol kas mazai atsiliepusiu. prasom jungtis mirksiukas.gif
Sapnelyte, tu praeitais metais kiek girdejau labai sauniai susitvarkei su adresiukais, tai gal ir dabar apsiimtum? 4u.gif
Atsakyti
Pernai atsisakiau del dovaneliu, siemet gal reiketu pabandyt ax.gif tik nezinau kaip bus su laiku ir kur tuo metu busiu ?
Beje prie to pacio, gal zinot kuri kokios dabar lp siuntimo kainos?
Atsakyti
Graine, jei nori pabandyti, prisijunk prie fb, ten diskusija vyksta wink.gif

O del siuntinuku, tai skaiciau, kad ikainiai kol kas lieka tie patys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 11 05, 03:02)

p.s. MAMYTES, ar keiciames siemet dovanelemis???? fb uzvesta diskusija, bet kol kas mazai atsiliepusiu. prasom jungtis  mirksiukas.gif
Sapnelyte, tu praeitais metais kiek girdejau labai sauniai susitvarkei su adresiukais, tai gal ir dabar apsiimtum? 4u.gif

einu ieškot į fb kur diskutuojat, aš už
Atsakyti
sveikos mamkos
maciau diskutuojat vezimuku tema, musiskis tai sedi dar kol kas be problemu ir tikiuosi sedes dar visa ziema. tik kad vezimai nlb patogus su vokiuku idet vaikiuka, tai gal kuri turit be buomelio vezimuka? ar patogus vezt vaikiuka? galvoju dar viena pirkt blush2.gif
Atsakyti
jei chate diskutuojat tai nea nesijungsiu, katik isejau, nervai neatlaike biggrin.gif visa diena fb pypyp pypyp be sustojimo, telefone net negalejau laikyt ijungto fb doh.gif
Atsakyti
Norincios prisijungti prie keitimosi dovanelemis, rasykite az Sapnelytei su jusu adresu, ir pageidavimais dovanelei, jei tokiu yra, alergijomis, jei kas nors gali netikti, iki PENKTADIENIO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2013 11 05, 21:34)
Norincios prisijungti prie keitimosi dovanelemis, rasykite az Sapnelytei su jusu adresu, ir pageidavimais dovanelei, jei tokiu yra, alergijomis, jei kas nors gali netikti, iki PENKTADIENIO smile.gif

O siust kur ,cia ar fb?
Atsakyti
Graine, ne, ne chate biggrin.gif yra postas sukurtas wink.gif
Atsakyti
Nu einu ieskot cool.gif o kodel taip skubu, iki penktadienio ?
Atsakyti
Graine, kur tau patogiau ten ir siusk wink.gif
Atsakyti
ok, supratau cool.gif
Atsakyti