Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Dagile, kiek laiko geriate Ferum Lek'a? Kai Igne susirgo stomatitu mes nutraukem ji, nes viena is priezasciu stomatito ir galejo buti butent sio sirupo vartojimas. Mes ji is tisai geriam nuo sausio men. Butinai valyk dantukus ir burnyte, nes dantukai pagels sad.gif Man po gimdymo irgi reikejo gerti gelezi, bet niekas nepasake, kad lb saugociau dantis, tai is akinanciai baltu bebro dantu db turiu tik baltus sad.gif Sveikatytes wink.gif Net baisu prisiminti kai Igne sirgo stomatitu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 10 31, 11:34)
Dagile, kiek laiko geriate Ferum Lek'a? Kai Igne susirgo stomatitu mes nutraukem ji, nes viena is priezasciu stomatito ir galejo buti butent sio sirupo vartojimas. Mes ji is tisai geriam nuo sausio men. Butinai valyk dantukus ir burnyte, nes dantukai pagels sad.gif Man po gimdymo irgi reikejo gerti gelezi, bet niekas nepasake, kad lb saugociau dantis, tai is akinanciai baltu bebro dantu db turiu tik baltus sad.gif Sveikatytes wink.gif Net baisu prisiminti kai Igne sirgo stomatitu sad.gif


zyga - negeriam dar visai gelezies, va paziurejau Eriko kraujuko tyrimus - rugpjuti ir rugseji buvo 115 hemoglobino, o daba kai daremes jau 109, tai susirupinau kokia gelezi duoti, daktare rekomendavo kidervital floradix ale kaina kandziojasi. tai idomu ka forumietes duodat ir ka reik zinot duodant gelezi.
panasu, kad mazylis neapseis be antibiotiko unsure.gif sukilo vakare tempa, po piet eisim krauja daryt, o taip nenoriu antibiotiko duot verysad.gif kokias geras bakterijas reiks duot??
serra - vyrui 4u.gif
papasakosiu anekdota jau kelinta diena apziurineju maziaus galvyte, ziuriu virsugalvy toks kuokstelis plauku kaip nuplikes, kaip israutas, o daugiau niekur taip ner. ziuriu siaip, ziuriu taip. vakar ziuriu sone tokia keista bangele, lyg nuo kepures isispaude ir nesuprantu kame reikalas, kol sesytes neuzklausiau ar kartais slapta broliui sukuosenu nedaro lotuliukas.gif o si sako:- aha ir dar slepiu plaukucius lotuliukas.gif tai visa vakara prasijuokem lotuliukas.gif mazoji kirpeja auga thumbup.gif brolio kirpime dalyvavo pora sykiu (kirpau su masinele), tai nusprende ir ji broliuka "pagrazint" smile.gif

pusk - kaip susiai gavosi?
Atsakyti
Alegria,kaip mums su vyru tai ne doh.gif tik labai nemalonu kaip juos traukia....menesi namie pasedesim ir vel per kalnuos suoliuosim ax.gif (vakarykste vyro mintis-varom su dviraciais aplink viena sala blink.gif jumoristas,geriausiu atveju pirmadieni vel su palapinem isvarysim,bet itariu liksim namie unsure.gif
Su vyru sprendziam dilema,kas vaziuoja I oro uosta-Kuzikas saulei nusileidus turi but namuos,nes masinoj toki triuksma sukelia,kad ojojoj,nu nemegsta jis tamsoj keliaut doh.gif nors 6dieni autobuse smigo ir nubudo likus 7km iki namu,as blogis jo imt visai nenoriu,vyras siulo Jona pasiimt,bet as dar galvoju,nes Kuziutis tai su Jonu draugeliai ir pasimusa ir vaikos is meiles viens kita,vyrui but lengviau jei abu bernai namie,bet vienai vaziuot ir nesinori doh.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labutis, mielosios!
Tureti ilga savaitgali nuostabu. Susitikt su seima, pabuti su vyru ilgiau. Maze nerealiai laiminga, kai aplink tiek zmoniu. Linksma, nuolat juokias, zaidzia. Ko tik nedaro. Gavo dovanu pirmaji grotuva, isideda kompaktelis ir groja muzika. Labai laiminga. Ismoke vyras piesti, tai paiso ant popieriaus, pataiko ir ant staliuko, tai jau turim aprasineta pirmaji meniska staliuka. Pries savaite vyras ismoke statyti boksta is mediniu kaladeliu, tad dabar didziausia atrakcija statyti, o ne griauti. Daugiau nieko naujo pas mus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Alegria sveikinimai wub.gif

QUOTE(sapnelyte @ 2013 10 18, 13:19)
beje gal kuri turite ir galite paskolinti knygą  Gary Chapman "Penkios meilės kalbos", skolinga nelikčiau 4u.gif

Turiu, ar dar reikia?

Atsakyti
O as va taip vaiku zaidimu aikstelej siandien lietuvi sutikau bigsmile.gif na gerai jo tetis Lt gimes,mama jau BR,bet su mano vyru lietuviskai pasikalbejo:
-labas
-labas ir abieju zodynas tuo ir pasibaige biggrin.gif
Ryt daugiau ka parasysiu esu nusikalus siandien....
Atsakyti
Alegria, sveikinimai nestuke.gif wub.gif

Daugeja nestuke.gif gretos, kazin kuri sekanti smile.gif
Atsakyti
bye1.gif

Kaip einate į lauką: su vežimu ar be? Aš jau pamiršau, kaip vežimas, atrodo blush2.gif bet kuo toliau, tuo man sunkiau be vežimo, o ji jame nebesėdi schmoll.gif rodo į batus ir bėga biggrin.gif

Ir jau galvojam apie dideles roges wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Alegria, sveikinu ir as nestuke.gif
I lauka einam be ratu, bet bunam aplink namus tai kaip ir nera poreikio vaziuot.

Graine- kaip Ainutes sveikata po operacijos? Ar dave gerus rezultatus operacija? 4u.gif
Atsakyti
Tomienė jeigu kieme, tai be vezimo, bet jeigu siek tiek toliau, tai su vezimu, puikiai jame sedi, gali ir valanda ramiai vaziuoti, tai kol sedi, tol vaziuojam:)
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2013 11 04, 16:56)


Graine- kaip Ainutes sveikata po operacijos? Ar dave gerus rezultatus operacija?  4u.gif

Gera Ainutes sveikata, transplantacija tai ne operacija smile.gif O siaip atsakymo dar nezinom, bet manau, kad rezultatai bus geri. Dabar pasijungus karaoke dainuoja visu garsu biggrin.gif uz sienos kaimynai turbut linksminas lotuliukas.gif
Musu mazoji auga parduotuviu manijake biggrin.gif Pamato koki prekybos centra ir su tokiu dziaugsmu saukia ma ma biggrin.gif atseit maxima.
Atsakyti
Labs,
Na mes bent jau paskutiniu metu daugiau dviracio kedute naudojam ax.gif nors vezime sedi noriai,bet su dviraciu greiciau,o siaip pagal nuotaika kartai tik savom kojom Kuzikas pasitiki,kartais vezime sedi,kartai tinka tik rankos 4u.gif
Vakar buvom Curitiboj-vyro tecio gimtadienis,tai BBQ buvo kazkokiam klube,faina vieta tik du didelius minusus rasau,kas isrinko vieta (itariu vyro seses vyras) salia prudo ant kalniuko,tai Kuziutis isibegeja ir varo I pruda,bet apacioj Jonas pagrindinai zaisdavo su savo dzipu su distanciniu,tai pamates atvaranti Kuziuka iskart ijungdavo garsini signala biggrin.gif
Siaip tai buvo kiek fun-manoji anytele vis mane esdavo kad as vaiku neaukleju (t.y.Jono) nes viska ima visur lipa negali pabut ramiai ((nuo 11men iki 3 metu,paskui mes stipriai apribojom apsilankymus pas juos namie,del visu tu krikstoliniu vazeziu-as blogis biggrin.gif ) o va vakar Kuziutis visus gamtos reikalus atlikinejo tik I sikpuodi,ji taip isdidziai pats atsinese biggrin.gif Jonas ir ramus ir geras buvo,o va jos mylimasis ir gerasis Heitor (3metu) ejo,lipo,spiege ir vis dar su sauskelnem ir geria tik is buteliuko su soske,na ir privalomas atributas tute doh.gif tai vakar as jau buvau gera ir pvz Annai (vyro sese) cool.gif
Ryt mama su broliu is Lt pas mane iskeliauja tai laukia ilga diena-nerealiai esu pasiilgus,o pamatusiu tik 3dienio vakare....
Atsakyti