Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(*Madmozela* @ 2013 10 29, 14:57)
Isgeria misinio,paguldau i lovyte,uzmetu merliuka ir iseinu is kambario,po geru 10min miega  rolleyes.gif o miegot eina visad tuo paciu laiku,na nebent kas nenumatyta buna... 11val ir 16val  rolleyes.gif


O po kiek laiko pamiega? Dar nesiruosiat prie vieno mego pereit?

Juliuxs- eina kaku istorija su medziais kaip siaubo filmas... Beje, o Tau salia vezimo nereik i lauka saldytuvo isstumt, kad maze ramiau miegotu ? biggrin.gif

Labas, kuo visos gyvenat?
Atsakyti
Juliuxs, nieko sau pasivazinejimas blink.gif Reikia tiketis, kad islaikysi egza, truputi pozityviau mastyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 30, 08:54)
O po kiek laiko pamiega? Dar nesiruosiat prie vieno mego pereit?



Po 2val kazkur smile.gif na dar nea,reikia jam dar to miegelio,zyst tada pradeda baisu...
Atsakyti
Juliux - 4u.gif uz laiminga grizima namo. koki egzamina laikysi?

o musu maziukui vel stomatitas doh.gif nu kiek galima??? prasirgo vel be temperaturos - kosejo ir slogavo, o gale ligos - stomatitas unsure.gif greiciau uzsaltu - uzsikoncervuotu visos bacilos unsure.gif

Papildyta:
merginos, o jus ferum lex sirupa duodat? po kiek lasiuku duodat? nebandet kramtomu tableciu? o po sirupo dantukus dar reikia isvalyti?
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2013 10 30, 09:44)
Po 2val kazkur  smile.gif  na dar nea,reikia jam dar to miegelio,zyst tada pradeda baisu...



supratau kad esu nepataisomai pavydi boda, nes ir Tau uzpavydejau thumbup.gif lotuliukas.gif tokiu atveju ir namie kazka pasidaryt imanoma g.gif

snd bandau gamint sushi , laikykit kumscius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 30, 12:41)
supratau kad esu nepataisomai pavydi boda, nes ir Tau uzpavydejau  thumbup.gif  lotuliukas.gif  tokiu atveju ir namie kazka pasidaryt imanoma  g.gif



jo galim apasedet fb lotuliukas.gif nes kambarys salia virtuves viskas girdisi...na naebent kokia spinta tyliai apsitvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Alegria, gražaus laukimo 4u.gif mes irgi su vyru kartais pajuokaujam, kad antrą vaiką taip pat liepos mėnesiui derinsim biggrin.gif

Manoji miega vieną kartą nuo 13h iki 16h. pasodinu į vežimą ir keliaujam į lauką (jei labai tingiu - į balkoną blush2.gif ), viens du ir parpia. Nakčiai nemigdom, užmiega pati smile.gif

Sapnelyte, kad lengvai mėlynės gytų 4u.gif aš irgi šiandien po patirto smurto šeimoje - lūpą praskėlė su galva Gustė doh.gif pas mane šita dažniausia trauma biggrin.gif
Atsakyti
Alegria, gražaus ir lengvo laukimo bigsmile.gif
Atsakyti
Alegria,sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egre: 30 spalio 2013 - 16:57
simutea_ ir tu gydykis traumą 4u.gif
Atsakyti
Alegria,sveikinimai su nestuke.gif 4u.gif
O as vyra I ligonine isveziau doh.gif po kopimo I Caratuva (antras auksciausias kalnas mano Parana apskrityje 1860m) kelyje pradejo kauptis vandenys doh.gif
Kazkas klause del miego,tai diena miega 1 kartir sminga prie (.),nakti pagal nuotaika biggrin.gif va 2naktis miegojo su vyrais,kartais sminga prie (.(,kartais savo lovoj,zodziu jokios tvarkos biggrin.gif
Juliux,zinau ta jausma-praeita sav mes su palapinem buvom isvaziave,tai nakti tokia audra buvo kad ojojoj,o as kaip tikra skaute pasistaciau palapine po 3 medziai,tai paskum visa nakti meldziaus kad tik jie nenulustu,ir su virsunem palapine bruzino doh.gif
Atsakyti
Aciu labai, mamos wub.gif

Dagile 4u.gif

Serra, o ar labai rimta tie vandenys unsure.gif ? 4u.gif
Atsakyti