Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 09:58)
man vasara gime vaikeliai isvis labai  wub.gif  thumbup.gif  ir baltai pavydziu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai tu rimtu darbu užsiiminėk ir nereiks pavydėt tongue.gif

Alegria sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnelyte @ 2013 10 29, 11:42)
tai tu rimtu darbu užsiiminėk ir nereiks pavydėt  tongue.gif



lotuliukas.gif man per sunku butu dbr leliukas blush2.gif palauksiu kelis metukus ax.gif
Atsakyti
Aciu labai visoms uz sveikinimus ir palinkejimus wub.gif 4u.gif

Pusk, nereikia pavydeti, juk zinai ka reikia daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 29, 12:23)
Aciu labai visoms uz sveikinimus ir palinkejimus wub.gif  4u.gif

Pusk, nereikia pavydeti, juk zinai ka reikia daryti mirksiukas.gif


As labai labai baltai pavydziu- su paciais geriausiais linkejimais Jusu seimynelei wub.gif . Kaip jautiesi ?

Panos, kaip dazniausiai uzmiega pietu mazyliai- ar supuojat, ar ikeliat i lovyte ar isvezat i balkona ar uzklijuojat akis pleistru ?
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 13:09)


Panos, kaip dazniausiai uzmiega pietu mazyliai- ar supuojat, ar ikeliat i lovyte ar isvezat i balkona ar uzklijuojat akis pleistru ?

lotuliukas.gif aha būtent, o jei rimtai tai paguldau į savo lovą, atsigulu šalia ir atsuku nugarą, tada jis papešioja man plaukus ir lūžta, jei atsisuku veidu-būnu su fanarais, o jam tada lb linksma
Atsakyti
QUOTE(sapnelyte @ 2013 10 29, 13:48)
lotuliukas.gif aha būtent, o jei rimtai tai paguldau į savo lovą, atsigulu šalia ir atsuku nugarą, tada jis papešioja man plaukus ir lūžta, jei atsisuku veidu-būnu su fanarais, o jam tada lb linksma


uzuojauta del fanaru...isivaizduoju kaip nesmagu doh.gif pati ana savaite vaiksciojau mazojo nudrekstu veidu, tai daznai zmones paklausdavo ar patiriu smurta seimoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 13:09)

Panos, kaip dazniausiai uzmiega pietu mazyliai- ar supuojat, ar ikeliat i lovyte ar isvezat i balkona ar uzklijuojat akis pleistru ?

Isgeria misinio,paguldau i lovyte,uzmetu merliuka ir iseinu is kambario,po geru 10min miega rolleyes.gif o miegot eina visad tuo paciu laiku,na nebent kas nenumatyta buna... 11val ir 16val rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Maniske pietu eina 12 val arba 15 val ir buna, kad matau jog nori miego, tai isvezu I lauka ir ji tiesiog uzmiega arba duodu papa ir luzta prie papo, o tada jau daryk su ja ka nori biggrin.gif dek kur nori ir kaip nori biggrin.gif
Regis tuoj pavyks maze atpratinti nuo naktinio valgymo, nes jau uzkniso kai 2 val kabo vieno valgymo metu, o tokiu valgymu budavo 2-3 per nakti doh.gif sianakt jau ismiegojo visa nakti smile.gif
Algeria sveikinimai wink.gif skaiciau ir supratau, kad dziaugiuosi del to kad vaikas sisioja I tualeta, o pasirodo nusimato seimos pagausejimas smile.gif Lengvo nestumo!
Mes saviskei duodavom Ferum Lek'a.
Atsakyti
Nieko sau jus vaikai skriaudzia unsure.gif 4u.gif Gerai, kad as nepatiriu smurto seimoje biggrin.gif
QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 14:09)
As labai labai baltai pavydziu- su paciais geriausiais linkejimais Jusu seimynelei  wub.gif . Kaip jautiesi ?

Panos, kaip dazniausiai uzmiega pietu mazyliai- ar supuojat, ar ikeliat i lovyte ar isvezat i balkona ar uzklijuojat akis pleistru ?

Aciu wub.gif , laikas ir tau uzsiraityt rankoves mirksiukas.gif Puikiai kol kas jauciuosi, dar ta euforija rolleyes.gif Po geros savaites jau turetu prasideti "linksmybes". Kazkokia ramybe mane apemusi, sventai tikiu, kad viskas bus gerai ax.gif

Pietu vis dar ant papo, kitaip pora valandu galetumem doh.gif Vakarais kol uzminga tai pora valadu vartosi tarp musu.
Atsakyti
Alegria - nu kaip smagu nestuke.gif wub.gif prisidedam prie sveikinimu thumbup.gif wub.gif
pusk - musu mazasis uzmiega ant keliu valgydamas (.) bandziau pasiguldzius migdyt, bet jam reikalu milijonas atsiranda, kelias ir lipa is lovos, supamas nesiduoda.
sapnelyt 4u.gif nu ir sunkus periodas pas jus 4u.gif
del fanaru - man irgi viena nakti uzimiegojes gerokai kirto i nosi, galvojau sulauzys (o gal ir sulauze). jau ir taip reik daryt operacija, vis nesiryztu ir nzn ar pasirysiu. o cia dar labiau traumuoja unsure.gif ziauruma
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 13:09)
?

Panos, kaip dazniausiai uzmiega pietu mazyliai- ar supuojat, ar ikeliat i lovyte ar isvezat i balkona ar uzklijuojat akis pleistru ?

paguldau į lovytę ir palieku, jei miegot nori - lūžta akimirksniu, jei nelabai nori - pasimakaluoja kurį laiką
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 29, 10:01)
Juliux, smagu, kad sėkmingai nusileidai, jei tu leidaisi vakar, tai medalį tau siunčiu  blink.gif

Jei vakar buciau leidusis,tai medalis jau tikriausiai nebereikalingas butu lotuliukas.gif Uzdaryti orouostai vakar buvo wink.gif Ziauriai ziauru kas dejosi - as per pati ikarsti uragano is darbo vaziavau - man per toki miskeli reikia vaziuot,galvoju bus pipec,medziai iki zemes visi,siaip ne taip pervaziavau,jau lengviau atsipuciau,koki 100 m pavaziavau - o ten toks zdarovas medis per visa kelia guli doh.gif Atgal per ta pati miskeli doh.gif Bandau kitu keliu - ten uz kokio kilometro vel medis guli,bet ne toks zdarovas,lipu is masinos,galvoju nutrauksiu,bet baisu net zingsni nuo masinos zengt - medziai visur traska braska,iki zemes linsta,gerai kad moteriske is gretimo namo isbego,padejo nutraukt ta medi,pravaziavau. Bet netoli - iki sekancio medzio biggrin.gif Vienzo 6 km vaziavau valanda ir tai tik su vyro pagalba ir vaziuodama PER nugriuvusius medzius gryzau namo doh.gif Uchhh,nebenoreciau pakartot biggrin.gif

QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 13:09)
uzklijuojat akis pleistru ?

Jo,ir pleistras butinai su princesem turi but lotuliukas.gif lotuliukas.gif Diena paguldau i vezima,isstumiu i lauka,o pati atgal i siluma biggrin.gif Miega uz 2 min.

Sveikos,cioces!

Uz nepilnu triju savaiciu egzas man,nu bet kaip tikejimo ner,kad islaikysiu,tai baisu doh.gif Va ir dabar is mokses gryzau,vaikai jau pamirst baigia kaip atrodau doh.gif Einu mokintis...
Atsakyti