Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Alegria thumbup.gif dziaugiuos uz Jus wub.gif

Megaujuos ramybe- mazas miega, didysis pamokas daro cool.gif

man uzejus nenormalaus edimo stadija, tai edu ir nekenciu saves uz tai...labiausiai lenda sokoladukai, bandeles ir kt shudukai doh.gif + 3 kg verysad.gif doh.gif

Atsakyti
Alegria tikrai super pas jus! thumbup.gif
sapnelyt - kaip jusu reikalai?
pusk, man irgi sokoladai eina...ir taip ju norisi...negaliu sustot!

mamkos, pasidalinkit kas kokia gelezi vaikuciams duodat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 10 28, 14:55)
Alegria tikrai super pas jus! thumbup.gif
sapnelyt - kaip jusu reikalai?
pusk, man irgi sokoladai eina...ir taip ju norisi...negaliu sustot!

mamkos, pasidalinkit kas kokia gelezi vaikuciams duodat? blush2.gif


duodavau HEMOFER lasiukus...mane vien nuo kvapo pykindavo, o mazas irgi su klykimais tik isgerdavo- su svirkstu obuoliu sultyse sugirdydavau...Daugiau jautienos, grikiu tuo laikmeciu duodavau...
Atsakyti
Sveikos,
Hemofer bandem duot kai Arui buvo 3 men, tai viska atpildavo, jie jam netiko, o ir as tokios bjaurasties negaleciau geri. veliau gere Ferrum lek smile.gif
As ir edziau ir negalejau sustot paskutinem dienom,jauciu kaip puciuosi doh.gif o siandien mmm pasirode, tai labai tikiuosi kad cia jos mane provokuoja esti rolleyes.gif
Alegria, super!
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 10 28, 14:55)
Alegria tikrai super pas jus! thumbup.gif
sapnelyt - kaip jusu reikalai?
pusk, man irgi sokoladai eina...ir taip ju norisi...negaliu sustot!

mamkos, pasidalinkit kas kokia gelezi vaikuciams duodat? blush2.gif

net nežinau kaip čia pasakius...vyras paliktas stebėjimui- ta prasme kartą per mėnesį dabar darysis kraujo tyrimus...

šiandien du mėnesiai kaip mamytė mirė...pagaliau sužinojom ir tikrą mirties priežastį-nitroglicerinas kartu su vaistais nuo kraujospūdžio sukėlė širdies ritmo sutrikimą ko priežastis aiški....

va o aš šiadien perdėm graži-ištinusia nosim su fanarais po akimis-Grantas su buteliuku užvažiavo tiesiai į nosį- rezultatas skilęs kaulas sad.gif žooodžiu baisu kam ir ką pasakyt
Atsakyti
O mes visi namie smile.gif
Savatgali issiskirstem as su Kuziuciu autobusu I Curitiba,didesni vyrai I kalnus,su jais dar buvo vyro pusbrolis su 3 jaunuoliais (11,9 ir5metu) kope I Caratuva kalna,pakeliui sutiko zymiausia brazilu alpinista,kuris nepatikejo kad tas baltapukis uzlips biggrin.gif cha uzlipo ir nulipo ir kartu su tuo alpinistu makaronus valge biggrin.gif
O as su mazuoju nupedinau iki Jardim Botanico (botanikos sodo) ir ten ant pievutes visa diena praleidom,uzsukom I prekybcentri nupirkau kaledines dovanas ir susitikom su draugais,diena buvo pilna ispudziu,autobuse vaikas smigo po pirmu 3 gurksniu MP biggrin.gif
Tik vakar visa diena mums buvo bais liudna be tecio ir Jono verysad.gif tai siandien (jie grizo nakti) Kuziutis visa ryta nepaleido Jono bigsmile.gif su asarom islydejo I mokykla (nelabai norejom leist,bet pats prases tai isvaziavo)
Alegria mano abu jaunuoliai iskart sedo ant klozeto mirksiukas.gif
Pusk,didysis jau eina I mokykla? Ar dar nusalintas? unsure.gif
Sapnelyt,gaudyk 4u.gif
Einu miegot rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu, mamos 4u.gif
QUOTE(sapnelyte @ 2013 10 28, 18:08)
šiandien du mėnesiai kaip mamytė mirė...pagaliau sužinojom ir tikrą mirties priežastį-nitroglicerinas kartu su vaistais nuo kraujospūdžio sukėlė širdies ritmo sutrikimą ko priežastis aiški....

va o aš šiadien perdėm graži-ištinusia nosim su fanarais po akimis-Grantas su buteliuku užvažiavo tiesiai į nosį- rezultatas skilęs kaulas sad.gif žooodžiu baisu kam ir ką pasakyt

Nezinojau del mamos, uzuojauta 4u.gif
Nieko sau kaip baisiai cia gavosi blink.gif 4u.gif

Serra, kokia turininga diena turejei thumbup.gif
Atsakyti
Labvakar smile.gif

As atceit mokausi danu blush2.gif Tai biski cia paskaitau,biski kitur ir slenku i lova... Neislaikysiu as to egzo,ciuju zopoj tsakant cool.gif

Jau namuose po fantastisko savaitgalio sauletoj Prancuzijoj ir po netokio fantastisko nusleidimo vejuotoj Danijoj - galvojau kad jau sykart tai tikrai tekstelsimes i zeme vietoj grazaus nutupimo,jau tokio supimo ir kratymo i visas puses nebuvo teke patirt biggrin.gif Niliotnaja pogoda nazyvajietsia doh.gif

Sapnelyte - gero fanaru gyjimo 4u.gif

Alegria - grazaus laukimo nestuke.gif 4u.gif

Varau miegot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juliuxs @ 2013 10 28, 23:38)
Alegria - grazaus laukimo  nestuke.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif
Rodos, turesim dar viena liepinuka/e wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 29, 09:25)
Aciu 4u.gif
Rodos, turesim dar viena liepinuka/e wub.gif

thumbup.gif Sveikinimai wub.gif Lengvo nesiojimo nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Alegria -WOWWWWW, nu nesupratau kaip suprato Juliuxs del nestuke.gif , as matyt kazka praleidau, o gal ji ''sakalo akis '' , bet kokiu atveju labai nuosirdziai Tave sveikinu, labai smagu girdet kad vel liepinukas wub.gif , man vasara gime vaikeliai isvis labai wub.gif thumbup.gif ir baltai pavydziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 29, 09:58)
Alegria -WOWWWWW, nu nesupratau kaip suprato Juliuxs del  nestuke.gif  , as matyt kazka praleidau, o gal ji ''sakalo akis '' , bet kokiu atveju labai nuosirdziai Tave sveikinu, labai smagu girdet kad vel liepinukas  wub.gif  , man vasara gime vaikeliai isvis labai  wub.gif  thumbup.gif  ir baltai pavydziu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kai kas ne tik tiesiai žiūri, bet dar akis ir į kairę pasuka, todėl ir pamato lotuliukas.gif

Alegria, sveikinu smile.gif

Sveikos

Juliux, smagu, kad sėkmingai nusileidai, jei tu leidaisi vakar, tai medalį tau siunčiu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 29 spalio 2013 - 10:02