Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

As pyktas,ir net labai labai-lyja o masiniuke viskas sukrauta vaziavimui I kalnus su palapinem..... verysad.gif sedesim namie..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 21, 09:37)
Kustuce, kaip duodi D kvėpuot ventoliną? ar jis jau pripratęs ir kvėpuoja be problemų? kaip buvo pirmi kartai? nors jaučiu su mažesniu lengviau buvo  g.gif
U plešia triūbą, klykia  verysad.gif naktelė neišpasakyta buvo  verysad.gif per prievartą daviau kvėpuot, bet už tad atsikvėpė, tik bijau, kad nebūtų jai siaubas ta triūba  verysad.gif
Reikia ieškot kažkokio būdo jai su ja susidraugauti, nes draugauti teks daug ir ilgai  verysad.gif dabar jau dvi triūbos namie, kiekvienam atskirai  unsure.gif prasidėjo šalčiai, prasidėjo mūsų bėdos  verysad.gif




As sesdavausi pries veidrodi, dedavau triuba sau ir dedavau vaikiukui, nu linksmai sakydavau o-ooooo, kas cia, vel jam , vel sau, paskui ipurksdavau, ir atsargiai kius kius i sakius zaisdavom, nu zodziu ne kiekvienam tas veikia, bet svarbiaus manau yra neisgasdinti 4u.gif Suveikdavo ir dukrai ir sunui, kartais budavo ir asaru, bet niekada nebuvo isterijos ar klykimo smile.gif
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 21, 10:18)

su mama syryt susipykom, net i darba ziauriai velavau... gincas kilo del atsisveikinimu, ji isiremus aiskina, kad reikia pabegt, kol nemato, tada vaikui jokiu problemu, jo jis nei verkia nei nieko, prietina veliau prie duru kelis kartus, paklausia kur mama, sako mama niam niam isejo ir nueina, bet uztai visa kita laika kai as su juo, jis mane taip saugo, kad sakes...
sakau del to ir saugo, nes jis nesupranta, kad as galiu bet kada dingti..
sakau reikia atsisveikinti, jis tada verkt pradejo, mama sako va ziurek matai ka dabar padarei... zodziu susipykom gerai, net gasdinti pradejo, kad nebebus prie vaiko...
ech...
kaip mane eda ta trintis... gyvenam 2 kambariu butelyje, tevo niekad nera, as pastoviai gruze, kad seima kaip kiaura pintine, vaikas raganeja, mama nurodineja, zodziu, taip pavargau.... jei kas leistu viena gyvenime ivyki pakeisti, tai neabejodama keisciau tik savo pasirinkima 2 metus pabuti su juo....
mano taip pat, bam bam bam ir duoda per galva biggrin.gif
irgi raganeja biciuks amerikons ziuriu  4u.gif
mano irgi demesio kaip reikalauja, rekia labai garsiai kalba kai mes uzsikalbam....
o del (), tai atnesa kaldryte savo, ant kurios as ji migdau ir maitinu ir sako mniam mniam biggrin.gif

Nesinervuok, nu yra dabar jau kaip yra...seip yra dvi teorijos, vieni teigia, kad nereikia atsisveikinti, kiti priesingai, kaip ir tu sakai, kad vaikas veliau nebepaleidzia ir t.t., taip, kad kaip visada nera vieno lengvo stebuklingo budo tinkancio visiems, as rinkciaus kas geriau suveikia, jei tu su juo atsisveikini ir vis vien palieki verkianti, tai gal geriau tada pabegti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 21, 12:08)

Merginos, o jus ventolina duodat leliams nes astma pripazinta ar kodel?
mes irgi triuba turim, tik as pati ja pirkau, nes kai paskutini karta vel po slogytes buvo sueme, tai galvoju pati geriau nusipirksiu ir gydysiu namie, nei ligoninej, nes kai ligonineje gulejom vienintelis gydymas ir buvo triuba su ventolinu g.gif

maniškiui astma ir obstrukcinis bronchitas, Tomienės megaitei ir kažkas panašaus
Niekada neduočiau tokio vaisto savo nuožiūra, su ventolinu juokauti ne valia. Be to, jį purškiu tik tuomet, kol spasmuoja plaučius, o vėliau jau puršku Flixotidą, nes Ventolinas tik atpalaiduoja, o ne gydo 4u.gif

QUOTE(Serra do Mar @ 2013 10 21, 12:24)
As pyktas,ir net labai labai-lyja o masiniuke viskas sukrauta vaziavimui I kalnus su palapinem..... verysad.gif sedesim namie..... verysad.gif

pas mus ir lyja irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Elra @ 2013 10 21, 13:00)
As sesdavausi pries veidrodi, dedavau triuba sau ir dedavau vaikiukui, nu linksmai sakydavau o-ooooo, kas cia, vel jam , vel sau, paskui ipurksdavau, ir atsargiai kius kius i sakius zaisdavom, nu zodziu ne kiekvienam tas veikia, bet svarbiaus manau yra neisgasdinti 4u.gif Suveikdavo ir dukrai ir sunui, kartais budavo ir asaru, bet niekada nebuvo isterijos ar klykimo smile.gif

Nesinervuok, nu yra dabar jau kaip yra...seip yra dvi teorijos, vieni teigia, kad nereikia atsisveikinti, kiti priesingai, kaip ir tu sakai, kad vaikas veliau nebepaleidzia ir t.t., taip, kad kaip visada nera vieno lengvo stebuklingo budo tinkancio visiems, as rinkciaus kas geriau suveikia, jei tu su juo atsisveikini ir vis vien palieki verkianti, tai gal geriau tada pabegti mirksiukas.gif

mano tai tokie bajeriai neveikia biggrin.gif o is tikruju, tai nezinau ar tiesa, bet mums ligoninej sesele sake, kad netgi vos ne geriau kai vaikas klikia, nes tipo tada dar giliau ikvepia to vaisto g.gif aisku niekada nera gerai kai vaikas klykia, bet as kazkaip guodziuosi....
zaidziam ir mes, ten visiems deliojam ta triuba, bet jis verkia tik kai ji ant jo, kai baigiam, tai iskarto nebeverkia
aciu uz patarima 4u.gif

QUOTE(kustuce @ 2013 10 21, 13:01)
maniškiui astma ir obstrukcinis bronchitas, Tomienės megaitei ir kažkas panašaus
Niekada neduočiau tokio vaisto savo nuožiūra, su ventolinu juokauti ne valia. Be to, jį purškiu tik tuomet, kol spasmuoja plaučius, o vėliau jau puršku Flixotidą, nes Ventolinas tik atpalaiduoja, o ne gydo  4u.gif
pas mus ir lyja  irnesakyk.gif

mano obstrukcinis bronchitas visada buna po slogos
o del savo nuoziuros, tai as irgi neduodu, pasikonsultuoju su gydytoja santariskese visada
ventolinas kaip sakiau mums buvo vienintelis vaistas kai vasara ligonineje gydemes obstrukcini bronchita 4u.gif
gal mums ne tiek daug dar tos ligos buvo ar panasiai....
nors nakti abu kartus priimamajame hormona suleido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 21, 14:18)
mano tai tokie bajeriai neveikia biggrin.gif o is tikruju, tai nezinau ar tiesa, bet mums ligoninej sesele sake, kad netgi vos ne geriau kai vaikas klikia, nes tipo tada dar giliau ikvepia to vaisto  g.gif aisku niekada nera gerai kai vaikas klykia, bet as kazkaip guodziuosi....
zaidziam ir mes, ten visiems deliojam ta triuba, bet jis verkia tik kai ji ant jo, kai baigiam, tai iskarto nebeverkia
aciu uz patarima 4u.gif
mano obstrukcinis bronchitas visada buna po slogos
o del savo nuoziuros, tai as irgi neduodu, pasikonsultuoju su gydytoja santariskese visada
ventolinas kaip sakiau mums buvo vienintelis vaistas kai vasara ligonineje gydemes obstrukcini bronchita 4u.gif
gal mums ne tiek daug dar tos ligos buvo ar panasiai....
nors nakti abu kartus priimamajame hormona suleido unsure.gif

maniškis ne tiek klykia, kiek pradeda sukinėti galvą, kad aš su ta triūba nespėju iš paskos, todėl tenka prispausti galvą ir laikyti. Turiu išlaikyti tol, kol suskaičiuoju iki 10. Tikiu, kad vaikui panika, nu, bet kaip kitaip suduot tą vaistą
---------
hormoną jie visada leidžia, aš pati esu namie davus, nes žinau, kad gali baigtis labai blogai

Lietus kaip iš kibiro, kaip reikės pasiimti G, kai dar D kartu vestis reikia
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 21, 14:55)
maniškis ne tiek klykia, kiek pradeda sukinėti galvą, kad aš su ta triūba nespėju iš paskos, todėl tenka prispausti galvą ir laikyti. Turiu išlaikyti tol, kol suskaičiuoju iki 10. Tikiu, kad vaikui panika, nu, bet kaip kitaip suduot tą vaistą
---------
hormoną jie visada leidžia, aš pati esu namie davus, nes žinau, kad gali baigtis labai blogai

Lietus kaip iš kibiro, kaip reikės pasiimti G, kai dar D kartu vestis reikia

mano irgi panasiai, tik kad as tada biuleteni emiau ir su mamyte kartu duodavom, tu kai viena buni, tai isivaizduoju kaip sunku 4u.gif
mums pirma karta hormonas atleido, o antra karta kai cia buvom nakti, tai nelabai atleido, tik nurimo jis ir miegojo, nors visvien tankiai kvepavo maziukas unsure.gif

kaip mane nervina tokie orai, nei su lele i lauka, nei kur kitur per tuos virusus, tai ir pusti tada namie... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,laimingos ir nelaimingos cioses smile.gif

Ikisiu ir as savo trigrasi del Pupuko situacijos. Is mano patirties Pupukas elgiasi labai tesingai atsisveikindama,vaikui tai labai svarbu,taip ir tik taip vaikas pradeda suprast,kad mamakazkur iseina,bet ne pradingsta. DK isejus is ugdymo istaigos neatsisveikinus su vaiku gali sulaukt piktu dedziu vizito is atitinkamu instituciju ax.gif Ir tikrai nera kazkokio amziaus limito,nuo kada jie tai pradeda suvokt. Sofia kuo puikiausiai atsisveikina su manim kasryt, buckiai,rankyte pamojuoja ir jokiu asaru. Nors pradzia buvo tikrai nelengva.
Pupuk,nebesigrauzk friends.gif juk zinai,jei negali pakeist situacijos,keisk poziuri i ja mirksiukas.gif Tavo A tikrai nieko nenutiks,kad nematys mamos pusdieni. Su baba pabut kartais irgi labai sveika. Laikykis 4u.gif

Pusk,nu nelauk tu taip ilgai su tuo treciu,ka biggrin.gif kuo mazesnis tarpas tarp vaiku,tuo linksmiau jiems bus augt,patikek mirksiukas.gif

As nusivarius gatavai,rezgu plana rytoj meluot,kad vaikai serga ir neeit i darba,nebegaliu blink.gif dirbau visa savaitgali,siandien turejau turet iseigine,bet pasikeiciau i penktadieni,isskrendu i Nica. Viena. BE JOKIO SAZINES GRAUZIMO!! Siaubas,ne motina biggrin.gif Tik bijau,kad vietoj tikslo kazka pamatyt,gausis tik "gerai issimiegot" lotuliukas.gif Nemiega manoji naktim juodai,dantis daigina,tai zombiauju trecias menuo.

Iki,braskes,einu mokintis oro_buckis.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Pagaliau sveikinames sveiki ir ismiegoje, bet dar 2 dantukai pakeliui, tad cia tik laikina pertrauka, bet ir tas jau super biggrin.gif

Del atsisveikinimu, cia jau kiekvienai mamai sprest, bet tam zmogui, kuris pasilieka su vaiku, aisku, geriau, kad maziau asaru butu. Mano vaikai ramiai paleidzia mane, bet kai buna/budavo pikti ar sergantys, prie manes prilipe, geriau dingdavau nepastebimai. MB sesres dukra mamos niekad nepaleisdavo, asaru, verksmu budavo... Tai ir ji "dinginedavo", tai bent ramu, kazkaip net nelabai ir imdavo i galva mzoji, kad mamos nera, jokiu asaru, auklei maziau streso rolleyes.gif

Pusk, stiprybes auklejime vyresnelio 4u.gif Prasideda ir mums paauglystes "dziaugsmai", gerai bent, kad mergaiciu jie svelnesni kiek. Nors mokytojos sako, kad dabar mergaiciu amzius arteja, turbut, bus matriarchatas, kai si karta uzaugs biggrin.gif Berniukai, bent jau musu mokykloj, ramesni ir paklusnesni, o mergaites "valdo" biggrin.gif
O kodel tiek ilgai laukt ruosies su treciu g.gif ? Jau kaip ir laikas rankoves pasiraitot butu ir i darbus kibt mirksiukas.gif As irgi svajojau isivaikint kazkada, bet maniskiui nepatinka tokia mintis, jei gali savu viku kiek nori turet ax.gif

Juliuxs, smagaus savaitgalio, pailsek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 21, 13:01)
maniškiui astma ir obstrukcinis bronchitas, Tomienės megaitei ir kažkas panašaus
Niekada neduočiau tokio vaisto savo nuožiūra, su ventolinu juokauti ne valia. Be to, jį purškiu tik tuomet, kol spasmuoja plaučius, o vėliau jau puršku Flixotidą, nes Ventolinas tik atpalaiduoja, o ne gydo  4u.gif

Mažiukei obstrukcinis, sūnui astmatinis bronchitas. Abu turi atskiras triūbas, atskirus ventolinus, Flixotidus biggrin.gif
Ir kvėpuojama, kai reikia, kai jau jauti dusimą. O triūbos ir vaistai šiaip yra kompensuojami mirksiukas.gif

Su sūnum tai jokių problemų, o mažajai tai naujiena, kažkoks permatomas baubas unsure.gif va prie inhaliatoriaus jau priprato, pasimuisto, pasisukioja, o kai lengviau pasidaro kvėpuot - ir užmiega biggrin.gif
Sako (superžinės biggrin.gif ) adrenalino duot kvėpuot, bet namų sąlygom ir be gyd. žinios tokio dalyko neįsivaizduoju schmoll.gif čia juk ne kokį čiobrelį kvėpuot schmoll.gif
Ligoninėj viena ausim girdėjau, kad su adrenalinu kvėpuoja, bet kai buvo ne iki to, tai ir nelabai ėmiau į galvą, ką ten vaikas kvėpuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 22, 14:20)
Sako (superžinės  biggrin.gif ) adrenalino duot kvėpuot, bet namų sąlygom ir be gyd. žinios tokio dalyko neįsivaizduoju  schmoll.gif čia juk ne kokį čiobrelį kvėpuot  schmoll.gif
Ligoninėj viena ausim girdėjau, kad su adrenalinu kvėpuoja, bet kai buvo ne iki to, tai ir nelabai ėmiau į galvą, ką ten vaikas kvėpuoja  blush2.gif

aš davus esu adrenalino kvėpuot, viena ampulė adrenali ir toks pat kiekis vandens, kai vaikas ėmė akyse dusti, neturėjau kitos išeities, be to čia neleidžiamas adrenalinas, va su juo tai pavojinga
Ir aš su gydytojos rekomendaciją daviau adrenaliną 4u.gif . Bet čia jau tik tada, kai matai, kad ventolinas neatleidžia spazmų
Atsakyti
Šiaip rekomenduoja probleminiams vaikams turėt adrenalino vaistinėlėj, bet stipriai turi būt pasikausčius, kad pati veiktum unsure.gif bet jaučiu tavo situacijoj nebuvo kitos išeities unsure.gif turi gerai žinot, ką darai, o ne "aš skaičiau, girdėjau, kiti taip daro"...

Kustuce, o gal matei LT diskinį ventoliną? g.gif aš galvoju didžiajam būtų gerai, ir įpurškimus matuoja rolleyes.gif bet dar niekur nemačiau, nors labai stipriai nesidomėjau. Šiandien užklausiu gydytojos, ar yra prekyboje.
Atsakyti
o mes grizom ax.gif slapi kaipsunis bet laimingi biggrin.gif pora valandu pamaudem kalnu upej issivirem pomidoru sriubos ir kaip dejo liutis visa nakti pyle kaip is kibiro,net gridejos kaip kalnu upe akmenis meto,medziai griuna ir daug visokiu misko garsu biggrin.gif dar turim 2 sav palauksim geresniu oru ir isdziuvus palapinems,miegmaisiams ir rubas grisim ten vel ax.gif kempingas nemokamas viduri misko,bet ir nieko nera,wc uz krumelio ax.gif bet
ten faina ax.gif einu chebros gramdyt net tik dantys per purva matos rolleyes.gif
Atsakyti