Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Laba diena,gal kas žinot ar mandmdirect priima LT kortas?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 10 02, 15:15)
ikisiu nosi, atsargiai su tais siuntimai i lt, praeitoj temoj kalbeta buvo, kad siuntiniai i lt atvyksta be prekiu ir su tusciom dezutem, ne viena mergaite taip nukentejo, nerizikuokit ir siuskites per uk adresa  4u.gif


Kazin kodel taip su jais yra? Siunciausi is feelunique, lookfantastic, viskas ok, viska gavau, o ir shipingas - free..... Idomiai su tais FD
Atsakyti
Tai jei pavagia, tai prie ko FD, visur visaip gali nutikti.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 10 02, 14:36)
atsimenat pernai pirkot EMU's? kuri menesi?
kokios tada kainos buvo?
gal kuri pirkot vaikisku (+/-2m.) berniukui? po kiek?
o moterisku kainos?

Iš šitos parduotuvės dar siuntėsi merginos http://eu.natureshop.com/ , tik kainų neužfiksavau.

Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 10 02, 15:17)
http://www.amazon.co...Z...=UTF8&psc=1
Ir as prasoviau su dydziu, nors ir du skirtingus emiau, per dideli sad.gif. Mielai keisciau UK7 i mazesni, bet nelabai suprantu ar mazesniu isvis buna... g.gif

nesu mačiusi mažesnių
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 10 02, 14:15)
siuntiniai i lt atvyksta be prekiu ir su tusciom dezutem

mano užsakymas iš FD buvo apie 100 svarų, tai man kurjeris atvežė. bet užsakytas ir apmokėtas siuntimas paštu. gal patys FD apsidraudė g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 10 02, 15:58)
gal galit pardaveja nurodyt?

nepamenu 4u.gif

QUOTE(paurelija @ 2013 10 02, 16:17)
http://www.amazon.co...Z...=UTF8&psc=1
Ir as prasoviau su dydziu, nors ir du skirtingus emiau, per dideli sad.gif. Mielai keisciau UK7 i mazesni, bet nelabai suprantu ar mazesniu isvis buna... g.gif

o mums tiktu UK 8, nes nugrybavau visai i lankas ir dvimetei nusipirkau UK 10 doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 10 02, 15:20)
Kazin kodel taip su jais yra? Siunciausi is feelunique, lookfantastic, viskas ok, viska gavau, o ir shipingas  - free..... Idomiai su tais FD



QUOTE(Sense @ 2013 10 02, 15:22)
Tai jei pavagia, tai prie ko FD, visur visaip gali nutikti.

as tik parasiau, ka praeitoj temoj buvo kalbeta, kurios siuntesi butent fd i lt, nieko negavo, arba gavo maziau nei turejo but, bet pinigus kai kurios mergaites atgavo is pacio fd
Atsakyti
pirkau is buycoins.com visokiu niekuciu, ir trecdalio daiktu nera siuntiny, parasiau jiems laiska, bet jauciu neverta tiketis kad jie juos atsius... g.gif

pykstu ant saves kad susigundziau, nes dar karta isitikinau, kad dauguma daiktu is ten absoliutus š.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 10 02, 15:47)
pirkau is buycoins.com visokiu niekuciu, ir trecdalio daiktu nera siuntiny, parasiau jiems laiska, bet jauciu neverta tiketis kad jie juos atsius... g.gif

pykstu ant saves kad susigundziau, nes dar karta isitikinau, kad dauguma daiktu is ten absoliutus š.... doh.gif

jie buna, kad siuncia skirtingais siuntinukais. Gal is skirtingu sandeliu... g.gif
Siaip, nueikit, kur Jusu uzsakymas yra, ten turi but nuotraukos siuntinuku. Ir matysit, ar vienas yra ar keli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 10 02, 15:40)
nepamenu  4u.gif
o mums tiktu UK 8, nes nugrybavau visai i lankas ir dvimetei nusipirkau UK 10  doh.gif  blush2.gif

Tai kokio dydzio kojyte margaites? Mano sunus beveik 1.8m ir koja 14cm. UK 7 skesta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 10 02, 17:02)
Tai kokio dydzio kojyte margaites? Mano sunus beveik 1.8m ir koja 14cm. UK 7 skesta  biggrin.gif

Mergaitei 1.11 m. Tiksliai kojytes dydzio nezinau, bet basutes su 15.5 vidpadziu dabar kaip tik, vos vos jau. UK 7 kedukus nesiojom sia vasara ir dabar nesiojam rudeninius UK 7, taigi zieminuku noreciau UK 8 biggrin.gif tikiuosi neskestume biggrin.gif o kaip man pasiviete pirkti UK 10 tai cia jau ir man idomus klausimas doh.gif blush2.gif
Atsakyti