Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(Chanel1 @ 2013 10 07, 16:42)
Jeigu pas jus standartinis išėmimo limitas 2 tūkst.lt per mėn. Tai šį limitą viršijus, išėmimas bus apmokestintas, 0,4 % prisiskaičiuos nuo sumos, kurią norit išsiimti. Tokiu atveju, kai reik daaug grynų, bent man banke siūlė tam mėn.pasididinti limitą. Ten reik rašyt prašymą ir galima nurodyt laikotarpį ir t.t. Bet tas buvo bveik prieš tris metus, dbr gal galima viską internetu susitvarkyt.

cia jus tikriausiai aplamai apie galima grynu pinigu isemima is bankomato ax.gif ji galima didinti, bet neapmokestinama min dydi ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 07 spalio 2013 - 15:46
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:45)
cia jus tikriausiai aplamai apie galima grynu pinigu isemima is bankomato  ax.gif ji galima didinti, bet  neapmokestinama min dydi ne

Jo aš apie išėmimą iš bankomato, bet kartu maniau, kad ir tas neapmokestinamas min dydis pasikeičia, vadinas klydau.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:45)

tai nustatykit savo tisykles, kad uz batu pora neskaitant ten visu siuntimu ir banko mokesciu (jei is kito banko ves) dar +1 Lt (ar kiek ten mazdaug pasiskaiciuokit) pervestu daugiau, kad jums paskui nuostolio nebutu 4u.gif ir dar ant saldainiu tada turbut liks uz ta varga visa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 07 spalio 2013 - 15:59
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 07, 15:57)
tai nustatykit savo tisykles, kad uz batu pora neskaitant ten visu siuntimu ir banko mokesciu (jei is kito banko ves) dar +1 Lt (ar kiek ten mazdaug pasiskaiciuokit) pervestu daugiau, kad jums paskui nuostolio nebutu 4u.gif ir dar ant saldainiu tada turbut liks uz ta varga visa 4u.gif

va sitam pasiulymui pritariu +1lt drinks_cheers.gif
Atsakyti
SD Kaune jau baigiamas surinkti 4u.gif
Atsakyti
na jau daug kartu sita tema diskutavom cia forume ax.gif tema yra be tarpininku ir as tik skaiciuosiu +1 lt batu porai mano islaidom padengti. Toliau jau kiekvienos reikalas ar tai aciu pasakyt, ar tai lita prideti, ar saldaini dalintojai atnesti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 07 spalio 2013 - 16:09
laba,
o is cia niekas is vilnieciu-klaipedieciu neplanuoja rinkti - http://www.beautyatcreightons.co.uk/? uzsimaniau ir as sampunu pabandymui, nes net ir litrais perkant kazkaip greitai dingsta is bonkuciu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

mano beda viena - niekad nepirkau per Tuki ar PA (aisku jau butu pats laikas ismokt blush2.gif, cia nepasiteisinimas aisku sad.gif )
Atsakyti
Mergaitės, gal pamesite idėjų, ką perkate Kalėdoms 12-13 metų berniukams blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 07, 17:30)
laba,
o is cia niekas is vilnieciu-klaipedieciu neplanuoja rinkti - http://www.beautyatcreightons.co.uk/? uzsimaniau ir as sampunu pabandymui, nes net ir litrais perkant kazkaip greitai dingsta is bonkuciu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

mano beda viena - niekad nepirkau per Tuki ar PA (aisku jau butu pats laikas ismokt  blush2.gif, cia nepasiteisinimas aisku sad.gif )


jie siuncia į LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 07, 15:57)
tai nustatykit savo tisykles, kad uz batu pora neskaitant ten visu siuntimu ir banko mokesciu (jei is kito banko ves) dar +1 Lt (ar kiek ten mazdaug pasiskaiciuokit) pervestu daugiau, kad jums paskui nuostolio nebutu 4u.gif ir dar ant saldainiu tada turbut liks uz ta varga visa 4u.gif

drinks_cheers.gif visiškai sutinku moteris stengiasi tai tikrai negaila ir damokėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 07, 16:30)
laba,
o is cia niekas is vilnieciu-klaipedieciu neplanuoja rinkti - http://www.beautyatcreightons.co.uk/? uzsimaniau ir as sampunu pabandymui, nes net ir litrais perkant kazkaip greitai dingsta is bonkuciu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


aš šnd atsiėmiau dėžę, bet jaučiu vėl rinksiu.
Tačiau jei nedaug reikia, galiu tiesiog perleisti šį kartą, nes užsipirkau visko po daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 07, 18:39)
aš šnd atsiėmiau dėžę, bet jaučiu vėl rinksiu.
Tačiau jei nedaug reikia, galiu tiesiog perleisti šį kartą, nes užsipirkau visko po daugiau smile.gif

Aš penktadienį gavau, ir jau išbandžiau šampūnus blondinėm, bei aliejuką, likau patenkinta, bet pasiėmiau žinoma visko per mažai biggrin.gif Reiks dar kada parinkt bigsmile.gif
Atsakyti