Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 15:16)
cia siandienos topas  cool.gif  biggrin.gif

tiesiog is kazkur suzinojo/pamate ir raso pievas  biggrin.gif

lotuliukas.gif doh.gif . Būtent bigsmile.gif . Ką atrašėt? lotuliukas.gif
Gal man irgi SD parinkt kol nuolaidą duoda ax.gif, nelabai ko reikia, bet kaip nieko nepirksi jei nuolaidą duoda ax.gif . Šiaulietės jei kelios atsiras, užsakysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 10 07, 15:24)
musu LT pardese  biggrin.gif  raso, kad atlaiko bet kokius salcius, jei turit galimybe ir jei jusu mieste yra si parde, nuvaziuokit pasimatuot ir apciupinet

http://www.vulcan.lt...u608678-22.html

aha kad jie ju neturi biggrin.gif tik uzsakyti gali, tada po poros savaiciu prasom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 07, 15:26)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif
Didelis dėkui Oliukei_ už tokį vargelį - būtų šalia tikrai vežčiau saldainių  blush2.gif Šaunuolė  4u.gif

irnesakyk.gif nusipirksiu as tu saldainiu, svarbu vaikuciai ziema nesusals wub.gif


gal kas tiksliai zino kiek kainuoja grynu pinigu isemimas? Swedo psl raso, kad 0.4% g.gif tikiuosi nedasideda dar kazkas paskui
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 07, 16:10)
lotuliukas.gif  doh.gif . Būtent bigsmile.gif . Ką atrašėt? lotuliukas.gif
Gal man irgi SD parinkt kol nuolaidą duoda ax.gif, nelabai ko reikia, bet kaip nieko nepirksi jei nuolaidą duoda  ax.gif . Šiaulietės jei kelios atsiras, užsakysiu 4u.gif

nu dar nepasiunciau, jei to klausiat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:24)
nu dar nepasiunciau, jei to klausiat  biggrin.gif


o tai į namus nevežat ir vaiko nepakalbinat, kad nerėktų matuojantis? hihihi.gif

o jeigu rimtai, aš irgi kaip iš medžio nudribus. kultūringą užsakymą dar galima siųst?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:21)
irnesakyk.gif nusipirksiu as tu saldainiu, svarbu vaikuciai ziema nesusals  wub.gif
gal kas tiksliai zino kiek kainuoja grynu pinigu isemimas? Swedo psl raso, kad 0.4%  g.gif tikiuosi nedasideda dar kazkas paskui

Tai kad iš Swedo iki 3000 berods nemokamai ax.gif , bet senokai gryninau, gal pasikeitė ax.gif . O gal čia tik mano tokia kortelė g.gif , bet aš algos į ją negaunu, tai vienintelis bankas, kuris už išgryninimą neimdavo, jei ir nėr sutarties.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 11:07)
MAMUKAI, PRAŠAU NEPULTI - nepliotkinu, bet išsakIau savo nuomonę 4u.gif  o kad savo vaiko nevesiu į darželį tai taip, bus mažiau vienu vaiku, arba atsiras vieta kitam vaikui smile.gif nėra to blogo, kas neišeitų į gera smile.gif ir, nesu nusiteikusi prieš darželius, tiesiog manau, kad mano vaikui į juos dar per anksti.


Šaunuolė, laikykitės, aš irgi savo vaikų į darželį neleisiu, nebent į priešmokyklinukus,,, Darželiai nėra totalus blogis, bet ir nieko labai gero neduoda. Aš irgi porą vietų kažkam padovanojau mirksiukas.gif Ne visi vaikai turi būti užauginti "pagal vieną kurpalių".
Ir aš nesusilaikiau nenutylėjus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 10 07, 16:25)
o tai į namus nevežat ir vaiko nepakalbinat, kad nerėktų matuojantis? hihihi.gif

o jeigu rimtai, aš irgi kaip iš medžio nudribus. kultūringą užsakymą dar galima siųst?

cia tai jau tikrai biggrin.gif gi pries 2 val rasiau, kad priimu iki treciadienio 12 val 4u.gif

QUOTE(Maja Di @ 2013 10 07, 16:26)
Tai kad iš Swedo iki 3000 berods nemokamai ax.gif , bet senokai gryninau, gal pasikeitė ax.gif . O gal čia tik mano tokia kortelė g.gif , bet aš algos į ją negaunu, tai vienintelis bankas, kuris už išgryninimą neimdavo, jei ir nėr sutarties.

iki 2000 berods, bet pvz 20 poru jau virs 1000 lt gaunasi. O jau susirinko toli grazu ne 20, ir ne 50 cool.gif tam vyrui grynais turesiu atiduoti
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:24)
irnesakyk.gif nusipirksiu as tu saldainiu, svarbu vaikuciai ziema nesusals  wub.gif
gal kas tiksliai zino kiek kainuoja grynu pinigu isemimas? Swedo psl raso, kad 0.4%  g.gif tikiuosi nedasideda dar kazkas paskui



anksčiau tikrai taip ir buvo ir iki 3000 ar 3500 aplamai nemokamai
o neseniai jie keitė įkainius, bet gal ne visus
Atsakyti
debetinėms kortelėms Swedbank http://www.swedbank....debeto_korteles rašo:
Išgryninus daugiau nei 2 000 Lt per mėnesį, taikomas 0,4 % mokestis nuo didesnės nei 2 000 Lt sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 dieną.

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:32)
cia tai jau tikrai  biggrin.gif gi pries 2 val rasiau, kad priimu iki treciadienio 12 val  4u.gif
iki 2000 berods, bet pvz 20 poru jau virs 1000 lt gaunasi. O jau susirinko toli grazu ne 20, ir ne 50  cool.gif tam vyrui grynais turesiu atiduoti
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2013 10 07, 15:26)
Labas,

Gal kam ko reikia iš TBS? Trūksta iki 60 sv., kad galiotų 50 proc. nuolaida. Bandyčiau pirkti šįvakar. Vilnius, galiu ir persiųsti.

tinaby.uzsakymai[eta]gmail.com


Atsiprašau, apsižioplinau, - ką tik baigė galioti ta TBS nuolaida doh.gif lauksiu rytojaus, gal kitą kokią gerą pametės. Kol kas neberenku užsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 10 07, 16:40)
debetinėms kortelėms Swedbank http://www.swedbank....debeto_korteles rašo:
Išgryninus daugiau nei 2 000 Lt per mėnesį, taikomas 0,4 % mokestis nuo didesnės nei 2 000 Lt sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 dieną.

drinks_cheers.gif ir as sita randu
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 07, 16:32)
cia tai jau tikrai  biggrin.gif gi pries 2 val rasiau, kad priimu iki treciadienio 12 val  4u.gif
iki 2000 berods, bet pvz 20 poru jau virs 1000 lt gaunasi. O jau susirinko toli grazu ne 20, ir ne 50  cool.gif tam vyrui grynais turesiu atiduoti

Jeigu pas jus standartinis išėmimo limitas 2 tūkst.lt per mėn. Tai šį limitą viršijus, išėmimas bus apmokestintas, 0,4 % prisiskaičiuos nuo sumos, kurią norit išsiimti. Tokiu atveju, kai reik daaug grynų, bent man banke siūlė tam mėn.pasididinti limitą. Ten reik rašyt prašymą ir galima nurodyt laikotarpį ir t.t. Bet tas buvo bveik prieš tris metus, dbr gal galima viską internetu susitvarkyt.
Atsakyti