Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 07, 13:01)
thumbup.gif
. Praėjęs penktdienis mane šokiravo, auklėtojos išgėrusios ir ne 100g, vaikams už neklausymą pampersai ant galvos  doh.gif va kaip šiais laikais darželiuose auklėjama sad.gif

perkaičius, iškarto suėmė juokas, po to susimąsčiau... ką vaikas tuo metu turėtų jausti...
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 10 07, 13:11)
Bet turbut vis tiek sutinkame, kad tai ne norma, o isimtis  g.gif
Baisu, labai baisu tokie atvejai. Tik dar baisiau, kai tevai nutyli.... Arba nutyli atvejus, kai netinkamai elgiasi su ne ju vaiku...

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal griztam prie pirkimu temos. Darzeliu ypatumu aptarimams yra atskira tema. ax.gif
Atsakyti
uzsakom kur nors per akcija geru aukletoju biggrin.gif

einu ir as skaityt apie druskas, plaukuosena irgi eina link plikes, reik pabandyt 11numeriuka turbut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 07, 13:44)
einu ir as skaityt apie druskas, plaukuosena irgi eina link plikes, reik pabandyt 11numeriuka turbut  g.gif


nebandėt šlamučio kapsulių iš Eurokos? sakyčiau stebuklingas reikalas man.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 10 07, 12:45)
nebandėt šlamučio kapsulių iš Eurokos? sakyčiau stebuklingas reikalas man.



pirma kart girdziu blush2.gif taip ir vadinas? yr berods salia namu jie, reik nueiti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 07, 13:49)
pirma kart girdziu  blush2.gif  taip ir vadinas? yr berods salia namu jie, reik nueiti.


Rolland plaukų priežiūros priemonė Loss control, specialiai jums atknisau lipduką biggrin.gif tokios nemažos PLASTIKINĖS ne stiklinės kapsulės. man kirpėja rekomendavo, na man tai tikrai labai jos geros.
Atsakyti
draugė gyrė 11 nr
2 nr labai gerai, kuriems kraujuoja nosis
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 07, 12:52)
draugė gyrė 11 nr
2 nr labai gerai, kuriems kraujuoja nosis



irgi apie mane, bijau, kad man visu ju reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Sportsdirect 10% nuolaida visoms prekėms perkant už £50 su koduku VC10OFF50.

Galioja iki 2013.10.13.
Atsakyti
Sveikos, ar praziopsojau ka, ar del demar nk nerase dar, na iki kada uzsakymuka siust galima?
Atsakyti
oliuke, ar yra kokiu demar naujoviu? bigsmile.gif
Atsakyti