Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

*****, negaliu neparasyti ir as, net pikta ant saves biggrin.gif

Bet Keistuoles pasakymas - ju toks darbas (aukletoju) irgi kazkaip ne taip skamba.

Visi suprantam, kad siais laikais aukletojoms darbo salygos ypac nepalankios. Viena aukletoja ir seimininkute 25 vaikams. Taip neturi buti pagal jokias normas! Bet yra. Tai cia toks ju darbas? Dirbti pagal nenormas?

Tai nekeista, kad tu pletku visokiu buna.. Nes tokiom salygom dirbti..

Ne karta pasiimdama vaika is darzelio esu pabuvus lauke su vaikais, arba pati nuvedus svetima vaika sysiu, nes viena aukletoja negali buti ir su vaikais kieme, ir kita nuvesti i wc. Tai cia vel ju toks darbas? Misija neimanoma?

Todel visada pagelbeju, kai galima del darzelio. Nes turim ir be galo gera direktore ir aukletoja (gersnes nebuna turbut rolleyes.gif ). Todel tikrai suprantu, kad pageidauja be raistuku. As to nesu girdejus, musu ne toks darzelis, bet bandau suprast, kodel taip yra. Tikrai ne is mandrumo.

Beje, pagal siu laiku psichologus, idealus vaiko amzius pradeti lankyti darzeli yra 3 metai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 07 spalio 2013 - 11:32
QUOTE(uoga 3 @ 2013 10 07, 12:20)
Čia galioja ,kaip ir visur taisykle,kas tinka vienam,kitam visiškai netinka. mirksiukas.gif

žinoma smile.gif nežiūrint į tai, kad vieną kartą efekto nebuvo, kitą kartą bandydim vėl, o gal padės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 10 07, 11:43)
Per tukį praleido:)


Visos tik apie darželius tongue.gif , o aš vel į pirkimų temą- tukio adresa praleido , o kažin perkant per PA ne iš TBS, praeina adresiukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 07, 10:59)
Kiek praėjom grupių, visos auklėtojos buvo puikios. Negali gi būt visos žiežulos į vieną miestelį suvažiavusios doh.gif . Mažiau klausykit gandų, kad ir iš artimų žmonių. Kad prieš 20 metų  taip buvo patikėčiau, bet ne dabar. Gal kokia viena kita asaba tokia ir atsiranda, bet tikrai ne visos.

nebuvo ir pries 20 ir 25 biggrin.gif mano laikais vyresni vaikai (as tame tarpe) eidavome i maziuku grupe padeti aukletojoms aprengti vaikus, uzristi batukus wub.gif Manau tais laikais ir pasirinkimo nebuvo, visi su raisteliai. Kai suruosdavome maziukus, pacios begdavome rengtis. Darzelis tikrai didelis buvo musu, Vilniuje.
Atsakyti
niu as pati ejau i darzeli, kur neleisdavo i lauka, kol visko neuvalgysi, ir prikimsdavau i burna, po to begdavau i tulika isspuajti, issivemti. kas nemiegodavo, tuos bausdavo ir turedavome su apatiniais stoveti pas maziukus grupeje. o dar baisiausia, kad per miego meta, jei nemiegi, negalima buvo keltis, netgi i tulika, ir reikedavo kenteti iki paskutinio. oj, budavo ir tulike uzdarydavo, kaip bausme. tai as kaip sakant is anu laiku gerai pamenu darzelius.

nors dabar dukros grupeje nepasakyciau, kad labai idealu butu, pagasdina ja, ir kad burna uzklijuos lipnia juosta, ir, kad jei nemiegos, su ja aukletojos nedraugaus, ir jei vaikai patys nevalgys ir nesirens, tai i lopseli pas leliukus juos atiduos. aisku tai gal ne tiek piktai, kaip anksciau pas mane buvo, bet...
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 10 07, 09:30)
Pati dirbu auklėtoja, ir patikėkit, ne dėl savo darbo palengvinimo prašom kuo paprastesnių batų, pirštinių. Juk vaikų būna apie 15-20 , užtrunka laiko tiek aprengt, ypač šaltuoju sezonu, baisu, kad vaikai laukdami kol kitus aprengsim nesušiltų, o išėję į lauką nesusirgtų. Stengiamės susisukti kuo greičiau. Tai va, ir aš "negalėjau nepasisakyti"  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Vieniem batukus užrišk, kitiem pirštuotas pirštines uždėk, dar kitiems kepurių raištukus surišt ir galiausiai sušilę vaikai keliauja į lauką, kur siaučia vėjas doh.gif

O kalbant apie daržėlių BAUBĄ, tai visko pasitaiko. Praėjęs penktdienis mane šokiravo, auklėtojos išgėrusios ir ne 100g, vaikams už neklausymą pampersai ant galvos doh.gif va kaip šiais laikais darželiuose auklėjama sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 10 07, 11:04)

zinau as ta testa...tik kad nelabai jis man atitinka, o ka jau apie vaikus kalbet...tik pakeisk viena varnele ar neuzdek, tuoj kitas vis druskas ismeta, tai ka visas ir gert? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 07, 13:01)
O kalbant apie daržėlių BAUBĄ, tai visko pasitaiko. Praėjęs penktdienis mane šokiravo, auklėtojos išgėrusios ir ne 100g, vaikams už neklausymą pampersai ant galvos  doh.gif va kaip šiais laikais darželiuose auklėjama sad.gif

Bet turbut vis tiek sutinkame, kad tai ne norma, o isimtis g.gif
Baisu, labai baisu tokie atvejai. Tik dar baisiau, kai tevai nutyli.... Arba nutyli atvejus, kai netinkamai elgiasi su ne ju vaiku...
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 10 07, 13:04)
zinau as ta testa...tik kad nelabai jis man atitinka, o ka jau apie vaikus kalbet...tik pakeisk viena varnele ar neuzdek, tuoj kitas vis druskas ismeta, tai ka visas ir gert?  g.gif

Visada galima pasikonsultuoti su gydytoja mirksiukas.gif arba galima vieną kursą vienų pagert, kitą - kitų, tada palyginti.
Atsakyti
Šiuslerio druskų tema:
http://www.supermama...?...901459&st=0

QUOTE(sanet @ 2013 10 07, 13:04)
zinau as ta testa...tik kad nelabai jis man atitinka, o ka jau apie vaikus kalbet...tik pakeisk viena varnele ar neuzdek, tuoj kitas vis druskas ismeta, tai ka visas ir gert?  g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 07, 11:59)
o jums jos padeda? g.gif nu gerem mes jas pavasari, kazkaip kaip sventas vanduo pasirode biggrin.gif dar yra likusiu, reik gal pabandyt vel pagert.
kokias jus geriat ir kaip? ax.gif
lotuliukas.gif

man paciai padeda nr 11-nuo plauku slinkimo emiau,tai jau po 2 savaiciu vartojimo rezultatas pradeda matytis, nes po antro vaikiuko taip ir nebuvau atradus kas sustabdytu slinkima, dabar pavartojau ir jauciasi kad nebera po maudyniu pilna vonia plauku blush2.gif
vaikams 3 numeriuka neseniai pradejau duoti, tai nezinau kol kas ar padeda-gi cia naturalus ir poveikis drusku jauciamas ne is kart 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 07 spalio 2013 - 12:19
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 10 07, 12:17)

biggrin.gif kaip tik ir as radau, eisiu pasiskaitinet smile.gif
Atsakyti