Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 11:07)
MAMUKAI, PRAŠAU NEPULTI - nepliotkinu, bet išsakIau savo nuomonę 4u.gif  o kad savo vaiko nevesiu į darželį tai taip, bus mažiau vienu vaiku, arba atsiras vieta kitam vaikui smile.gif nėra to blogo, kas neišeitų į gera smile.gif ir, nesu nusiteikusi prieš darželius, tiesiog manau, kad mano vaikui į juos dar per anksti.


mano subjektyvia nuomone reikia vaikui eit į darelį.
Ir labai greitai tas "per anksti", pavirtsa į "per vėlu" (sunkesnė adaptacija ir aplami didesnė psichologinė trauma)
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 07, 10:59)
Kiek praėjom grupių, visos auklėtojos buvo puikios. Negali gi būt visos žiežulos į vieną miestelį suvažiavusios doh.gif . Mažiau klausykit gandų, kad ir iš artimų žmonių. Kad prieš 20 metų  taip buvo patikėčiau, bet ne dabar. Gal kokia viena kita asaba tokia ir atsiranda, bet tikrai ne visos.


Džiugu, kad jums visom viskas patinka 4u.gif Tikrai sveikintina, kad išgirdau iš jūsų tik teigiamas nuomones, išskyrus apie batukus ir pirštinytes smile.gif tikiuosi po metų galėsiu išsakyti ir aš tik teigiamą nuomonęsmile.gif Juk manau, normalu yra, kad prisiklausęs neigiamų nuomonių žmogus sunerimsta ax.gif
Mūsų miestelyje yra du darželiai, 4 grupės. negaliu teigti, kad visose grupėse taip yra, tik deja, bet didžioji dauguma darbuotojų yra beveik pensijinio amžiaus ax.gif gal tas ir požiūris į vaikus kitoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 10 07, 11:12)
Ir labai greitai tas "per anksti", pavirtsa į "per vėlu" (sunkesnė adaptacija ir aplami didesnė psichologinė trauma)

3-3.5 m manau yra ta riba, kai jau tikrai reiktu vaika leisti i darzeli smile.gif
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 11:18)
tik deja, bet didžioji dauguma darbuotojų yra beveik pensijinio amžiaus ax.gif gal tas ir požiūris į vaikus kitoks g.gif

Na, bet amzius irgi "ne taisykle" wink.gif Mano sunaus viena is aukletoju jau irgi gana garbaus amziaus biggrin.gif Ir dukros pradiniu klasiu mokytoja taip pat. Bet abi tikrai ir energingos, ir sveikai i vaikus bei savo darba ziurincios wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 10 07, 11:26)
3-3.5 m manau yra ta riba, kai jau tikrai reiktu vaika leisti i darzeli smile.gif
Na, bet amzius irgi "ne taisykle" wink.gif Mano sunaus viena is aukletoju jau irgi gana

Mes planuojame pradėt lankyt nuo 2,3-5 m.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 10 07, 11:12)
mano subjektyvia nuomone reikia vaikui eit į darelį.
Ir labai greitai tas "per anksti", pavirtsa į "per vėlu" (sunkesnė adaptacija ir aplami didesnė psichologinė trauma)


drinks_cheers.gif nuvedžiau šiandien savo beveik 5-meti siek tiek verkianti unsure.gif
nes neturejom galimybes vesti anksciau unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 07, 11:12)
Cia tik PA adresiuku taip ? g.gif

Per tukį praleido:)
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2013 10 07, 10:32)
Prireikė dar Šiuslerio druskų.  biggrin.gif 
Jei surinkčiau merginas, norėčiau padaryti užsakymą - http://www.unserekleineapotheke.de/

astukss@yahoo.com
Klaipėda.

o jums jos padeda? g.gif nu gerem mes jas pavasari, kazkaip kaip sventas vanduo pasirode biggrin.gif dar yra likusiu, reik gal pabandyt vel pagert.
kokias jus geriat ir kaip? ax.gif

QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 10 07, 10:55)
lotuliukas.gif labai gerai, neveskit niekur iki bent 16-os smile.gif
kitiems vaikams lieka vietos, ir mažiau vaikų grupėje  thumbup.gif  pliotkinkit pliotkinkit kuo daugiau tuo geriau. darželiai BAUBAI ūūūūūūūūū  fear.gif šiukštu neveskit savo vaikų ten  ph34r.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 07, 10:59)
o jums jos padeda? g.gif nu gerem mes jas pavasari, kazkaip kaip sventas vanduo pasirode biggrin.gif dar yra likusiu, reik gal pabandyt vel pagert.
kokias jus geriat ir kaip? ax.gif


va sitas ir man aktualu.... kokias gert ir kaip atitaikyt g.gif maniskis vaikas istisai sirguliuoja, tai kokiu reiktu ju pagert?
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 10 07, 12:02)
va sitas ir man aktualu.... kokias gert ir kaip atitaikyt  g.gif  maniskis vaikas istisai sirguliuoja, tai kokiu reiktu ju pagert?

Čia galima padaryti testą http://www.12drusku....o-drusku-testas
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 07, 11:59)
o jums jos padeda? g.gif nu gerem mes jas pavasari, kazkaip kaip sventas vanduo pasirode biggrin.gif dar yra likusiu, reik gal pabandyt vel pagert.
kokias jus geriat ir kaip? ax.gif
lotuliukas.gif

Arba mano toks isitikinimas,kad mums padeda,arba iš tikruju padeda.
Mes anksčiau visada tik pajutus pirmus ligos požymius gerdavom infliucida ir cinabsina.Mums padedavo.Paskui pabandžiau ta Šuslerio druska (berods Nr.3),nes pigiau išeina ,nei anie preparatai.Ir ka suveike. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2013 10 07, 12:08)
Arba mano toks isitikinimas,kad mums padeda,arba iš tikruju padeda.
Mes anksčiau visada tik pajutus pirmus ligos požymius gerdavom infliucida ir cinabsina.Mums padedavo.Paskui pabandžiau ta Šuslerio druska (berods Nr.3),nes pigiau išeina ,nei anie preparatai.Ir ka suveike. thumbup.gif

Savo 1,9 m. vaikui daviau Nr. 3 kai buvo pradėjęs sirguliuot. Kad būtų poveikis, nepastebėjau g.gif Turiu nusipirkusi Umcka Coldcare http://www.iherb.com...oz-120-ml/22536, jis padėjo.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 12:17)
Savo 1,9 m. vaikui daviau Nr. 3 kai buvo pradėjęs sirguliuot. Kad būtų poveikis, nepastebėjau g.gif Turiu  nusipirkusi Umcka Coldcare http://www.iherb.com...oz-120-ml/22536, jis padėjo.

Čia galioja ,kaip ir visur taisykle,kas tinka vienam,kitam visiškai netinka. mirksiukas.gif
Atsakyti