Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(keistuole @ 2013 10 07, 11:17)
Aš tai kažkaip manau, kad jei jos pyksta čia jų problema.
Jų darbas toks.
Aišku visuomet galima prašyt tartis, prašyt tėvų "palengvint" joms gyvenimą, bet kažkokios pykčio apraiškos man čia nesuprantamos.


Pati dirbu auklėtoja, ir patikėkit, ne dėl savo darbo palengvinimo prašom kuo paprastesnių batų, pirštinių. Juk vaikų būna apie 15-20 , užtrunka laiko tiek aprengt, ypač šaltuoju sezonu, baisu, kad vaikai laukdami kol kitus aprengsim nesušiltų, o išėję į lauką nesusirgtų. Stengiamės susisukti kuo greičiau. Tai va, ir aš "negalėjau nepasisakyti" lotuliukas.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif perleidziu uz 70 lt. dydis 6 siusti is JAV. nauji, nepataikiau su dydziu user posted image
Atsakyti
Prireikė dar Šiuslerio druskų. biggrin.gif
Jei surinkčiau merginas, norėčiau padaryti užsakymą - http://www.unserekleineapotheke.de/

astukss@yahoo.com
Klaipėda.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 10 07, 10:24)
Cia ne nuomone, cia pletkai...  schmoll.gif Viena boba sake doh.gif . Kam to temoje reikia?! Nereikia ir mano sito pasisakymo, bet "negalejau savo nuomones neparasyti"  lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 07, 10:07)
gal kas renkate sd Kaune ?
4u.gif

rinksiu pati, kad siandien uzsakyti-jei kas dar sugalvosite, parasykite jei ne cia tai tiesiai i alinuska@bamba.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 10 07, 10:24)
Cia ne nuomone, cia pletkai...  schmoll.gif Viena boba sake doh.gif . Kam to temoje reikia?! Nereikia ir mano sito pasisakymo, bet "negalejau savo nuomones neparasyti"  lotuliukas.gif

Deja, bet tai nėra pletkai, tai tiesa:) Išgirdau iš labai artimų žmonių, kurie savo kailiu patyrė. Gal kituose miestuose kitaip, mes gyvename mažame miestelyje, pas mus deja yra tokia tiesa...
Nesu labai nusiteikusi prieš darželius, gal greičiau dar nepasiruošusi vesti savo vaiką blush2.gif
O šioje temoje išsakiau savo nuomonę, nes mamytės kalbėjo apie darželius, batukus, pirštinytes smile.gif
Daigiau tikrai nediskutuosiu 4u.gif
QUOTE(slitka @ 2013 10 07, 10:27)
o mano patarimas maziau klausytu tokiu dalyku, jei tokiu briedu klausyciau, tada tikrai vaika iki  18 m namie laikyt... 4u.gif  biggrin.gif

Su vaiku mes nesėdim namuose, labai aktyviai leidžiam laiką. Benraujam su vaikučiais, lankom pamokėles, baseinus. Tik labai gaila, kad pas mus viso to nėra, važiuojam į sostinę.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 10 07, 10:30)
Pati dirbu auklėtoja, ir patikėkit, ne dėl savo darbo palengvinimo prašom kuo paprastesnių batų, pirštinių. Juk vaikų būna apie 15-20 , užtrunka laiko tiek aprengt, ypač šaltuoju sezonu, baisu, kad vaikai laukdami kol kitus aprengsim nesušiltų, o išėję į lauką nesusirgtų. Stengiamės susisukti kuo greičiau. Tai va, ir aš "negalėjau nepasisakyti"  lotuliukas.gif


visi 15 tikrai nebūna su batraiščiais,
jei vaikai maži, šaltu metu jų paprastai nebūna 15, didesni bent kažkas moka ir patys susitvarkyti.
Aš pati turiu 4 darželinius vaikus ir praktiškai visada viena su jais, bet užsideda jie ir tas pirštuotas pirštines ir džinsų diržą užsisega. Beje auklėtojos džinsų irgi nenori, o maniškiai griežtai nenori treningų (man ir pačiai tai tik sporto rūbas).
Batus su raišteliais kažkaip tik vienas turi, bet palaipsniui išmoko ir su tais raišteliais susitvarkyt.
Kažkaip mes kartais neįvertinam savo vaikų galimybių ir norim už juos viską daryt.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 10:20)
Nors nevedu kol kas aš savo vaiko į darželį, bet paskaičius jūsų pokalbių apie batus ir pirštines, pasiklausius pažystamų, susidaro įspūdis,

lotuliukas.gif labai gerai, neveskit niekur iki bent 16-os smile.gif
kitiems vaikams lieka vietos, ir mažiau vaikų grupėje thumbup.gif pliotkinkit pliotkinkit kuo daugiau tuo geriau. darželiai BAUBAI ūūūūūūūūū fear.gif šiukštu neveskit savo vaikų ten ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 07 spalio 2013 - 09:56
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 10:46)
Deja, bet tai nėra pletkai, tai tiesa:) Išgirdau iš labai artimų žmonių, kurie savo kailiu patyrė. 

Kiek praėjom grupių, visos auklėtojos buvo puikios. Negali gi būt visos žiežulos į vieną miestelį suvažiavusios doh.gif . Mažiau klausykit gandų, kad ir iš artimų žmonių. Kad prieš 20 metų taip buvo patikėčiau, bet ne dabar. Gal kokia viena kita asaba tokia ir atsiranda, bet tikrai ne visos.
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 10 07, 10:55)
lotuliukas.gif labai gerai, neveskit niekur iki bent 16-os smile.gif
kitiems vaikams lieka vietos, ir mažiau vaikų grupėje  thumbup.gif  pliotkinkit pliotkinkit kuo daugiau tuo geriau. darželiai BAUBAI ūūūūūūūūū  fear.gif šiukštu neveskit savo vaikų ten  ph34r.gif

MAMUKAI, PRAŠAU NEPULTI - nepliotkinu, bet išsakIau savo nuomonę 4u.gif o kad savo vaiko nevesiu į darželį tai taip, bus mažiau vienu vaiku, arba atsiras vieta kitam vaikui smile.gif nėra to blogo, kas neišeitų į gera smile.gif ir, nesu nusiteikusi prieš darželius, tiesiog manau, kad mano vaikui į juos dar per anksti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 06, 15:07)
o kada jau vaikas turetu moketi? mes jau puse metu bandome mokytis, tuoj bus 5, ale niekaip nepavyksta, neprisimena, kur ka, tik mazgai gaunas  biggrin.gif


čia iš tos serijos, ateis laikas, bus ir vaikas. Atsiras kokia motyvacija, dar ir paklaus mama kaip čia užsirišti, pamokink:) Maniškis 6 m. po vieno pamokymo, jau moka PATS:)



QUOTE(zuikaa @ 2013 10 06, 19:47)
Ar suzinojote, kodel TBS nebeleidzia pirkti naudojantis PA adresu? As irgi bandziau pirkti, bet neleidzia:(

Laukiu atsakymo iš TBS, bet manau, arba nebeleis iš LT pirkti, arba tiesiog sistemos klaida:(
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 10 07, 11:08)

Laukiu atsakymo iš TBS, bet manau, arba nebeleis iš LT pirkti, arba tiesiog sistemos klaida:(

Cia tik PA adresiuku taip ? g.gif
Atsakyti