Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

sia savaite uzsakinesiu is www.bio-apo.de
kam reikia druskyciu ar kitu prekiu-junkites mirksiukas.gif
kol kas esame trise-noreciau kad susirinktume nors 10 (tada siuntimas tik po 1,70 euru i lt kiekvienai uzsakanciajai, nesvarbu kiek prekiu mirksiukas.gif )
Kaunas, bet galiu ir persiusti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 07 spalio 2013 - 07:15
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 06, 15:03)
as cia ne i tema, bet kazin darzelio aukletojos labai pytksta ant batu su raistukais trimeciams? g.gif  biggrin.gif

trimiaciams nelabai, bet kokiems 5meciams ar 6meciams, kurie patys uzsiristi nemoka tai labaiiiiii doh.gif nupirkau berniukui savo crocs sportbaciukus su raistukais, tai kai aukletoja jam velniu dave atsisake su jais i darzeli eiti, man tai ji nieko nesake ax.gif
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2013 10 07, 07:43)
trimiaciams nelabai, bet kokiems 5meciams ar 6meciams, kurie patys uzsiristi nemoka tai labaiiiiii  doh.gif  nupirkau berniukui savo crocs sportbaciukus su raistukais, tai kai aukletoja jam velniu dave atsisake su jais i darzeli eiti, man tai ji nieko nesake  ax.gif

Tikrai auklėtojos pyksta, o ypač kad trimečiams tokius perka. patys pagalvokit, 15 vaikų ir jei visiems batukus užrišti doh.gif 5-m jau yra tikymybė, kad patys užsirišti moka, tad jei jų neapkrauna, lai rišasi
Atsakyti
Mytoys surinkta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2013 10 06, 21:06)
http://www.unserekleineapotheke.de/

kelių dienų bėgyje norėčiau apsipirkti vokiečių vaistinėje, gal būtų norinčių prisijungti? Kolkas esame dviese.
Druskininkai, galiu persiųsti paštu  mirksiukas.gif Rašykit į AŽ

jau esam keturiose bigsmile.gif Jei dar būtų norinčių - prašom jungtis. Rytoj jau norėčiau pirkti.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 06, 19:51)
siandien Norfoj tokias maciau
dar joms nuolaida lyg 30 %  g.gif



Norfoj nuolaida iki 9 dienos atrodo:)
yra ilgesniu, bet tik ruzavu:) 13 lt su kapeikom be nuolaidos - nusipirkau visai neblogos thumbup.gif
Atsakyti
gal kas renkate sd Kaune ?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 07 spalio 2013 - 09:07
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 05, 10:38)
Kiekvienas turi savo teisybe mirksiukas.gif

Bet as apie Demar girdejau nekokiu atsiliepimu
Tai klausimas ar tikrai jie geri  mirksiukas.gif
Vat kad pigus- tai tikrai

Neužmėtykite akmenimis, nes vėl grįžtu prie Demar temos lotuliukas.gif Kiek jie kainuoja Gariūnuose, gal kas žinote? Nes mano miesto turguje 60 lt., tai kaip ir labai padoriai. Tik dydžiai iki 29, o man jau didesnių reikia.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 07, 08:48)
Tikrai auklėtojos pyksta, o ypač kad trimečiams tokius perka. patys pagalvokit, 15 vaikų ir jei visiems batukus užrišti  doh.gif 5-m jau yra tikymybė, kad patys užsirišti moka, tad jei jų neapkrauna, lai rišasi


Aš tai kažkaip manau, kad jei jos pyksta čia jų problema.
Jų darbas toks.
Aišku visuomet galima prašyt tartis, prašyt tėvų "palengvint" joms gyvenimą, bet kažkokios pykčio apraiškos man čia nesuprantamos.
Atsakyti

Nors nevedu kol kas aš savo vaiko į darželį, bet paskaičius jūsų pokalbių apie batus ir pirštines, pasiklausius pažystamų, susidaro įspūdis, kad darželiuose "BAUBAS" doh.gif
Tai judresnius vaikus susodina vos ne kampuose ir beveik visą dieną jie taip ir praleidžia.
Jeigu vaikas užmiega žaisdamas atsirėmęs į kokį žaislą, jos nesistengia jo pernešti kad saugiai pamiegotų - na ir kas, pamiegos ir atsikels blink.gif (o kas jeigu kitas vaikas suduos jam, kas jeigu jis atsišlies ir susimuš galvytę ir kt., juk mamos gali visko prisigalvoti...bet pasak auklėtojų, joms dar geriau kaip mažiau vaikų, o jeigu nešamas vaikas atsikels, vienu bus daugiau...)
Jeigu vaikas pats nevalgo ar dar blogiau, nevalgus, niekas nežais su juo- nevalgai, na ir būk visą dieną nevalgęs (šitas suprantama, juk vaikų daug, o dar gi ne savi)
Jeigu vaikas namuose moka ir daro į puodelį, o darželyje kartais įvyksta "avarija", tai užmaus sauskelnę ir būk visą dieną, šusk...o kas jeigu sauskelnių nenaudojam nuo gimimo...įdomu kokia reakcija jeigu nuneštum daugkartines sauskelnes ir paprašytum prieš miegelį uždėti, o po to susysiotas į maišelį ir į spintelę...ar jos žaistų g.gif
Atėjus pasiimti vaiko paklausi auklėtojos kaip vaikui sekėsi, tai ji tokia veido "užmušančia" išraiška atrėžia - na kaip čia gali sektis, sekėsi jūsų tam vaikui, kaip ir visiems vaikams doh.gif
Atėjusi mama pasiimti iš darželio vaiko išgirsta iš auklėjotos - ot tai šiandien prisijuokėm, jūsų vaikas su kita mergaite taip "susikibo" vienas kitam į plaukus.
Atėjusi pasiimti vaiko mama pamato ant vaiko kaktos iššokusį gumbą, klausia kas įvyko. O auklėtoja - o tai jis atėjo į darželį be jo? tai matyt nepastebėjom kur susimušė doh.gif
Negerai, kad batais su raišteliais, negerai, kad pirštinės pirštuotos ir dar daug kas negerai, galima vardint ir vardint...
Kalbant apie batus su raišteliais-juk visi vaikai nebūna su tokiais batukais smile.gif kas blogo jeigu iš grupės keletui reiks tuos raištelius užrišti, juk neužtrunka daug laiko g.gif
Daugeliu atvejų suprantu auklėtojas ir galima pasiderinti tėvams prie jų norų, na, bet daugeliu ir nesuprantu...ne bet kas gali dirbti su vaikais, tam turi būti pasišventęs wub.gif
Dar vienas patarimas - geriau su jomis nekonfliktuoti, geriau kas kart nunešti "kyšį", kitaip tavo vaiko nemylės doh.gif - išgirdau iš vienos mamytės doh.gif
Prisiklausius tokių pasisakymų nutariau nevesti vaiko į darželį ir prasitęsti atostogas iki trijų metų. Labai tikiuosi iki to laiko pakeisiu nuomonę apie darželius. Nes, dabar susidaro įspūdis, kad vaikai auklėtojoms "Našta"...o apie "Namų aukles" dar baisesnių dalykų prisiklausius doh.gif biggrin.gif
Atsiprašau už paklodę ir už išreikštą nuomonę šioje temoje, bet skaitydama pastarųjų dienų pasisakymus, tiesiog negalėjau savo nuomonės neparašyti.

Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 10:20)
Nors nevedu kol kas aš savo vaiko į darželį... skaitydama pastarųjų dienų pasisakymus, tiesiog negalėjau savo nuomonės neparašyti.

Cia ne nuomone, cia pletkai... schmoll.gif Viena boba sake doh.gif . Kam to temoje reikia?! Nereikia ir mano sito pasisakymo, bet "negalejau savo nuomones neparasyti" lotuliukas.gif

Gal demariuku / crocsiuku / "parasykit i AZ kai rinksit" megejos nori temas pakurti? Atnaujinti aptarinejimu temas, papildyti duomenys (siuncia, nesiuncia, kiek kainuoja siuntimas) - parankioti informacija is ankstesniu temu, parasyti moderatorei kad patvirtintu tema?... Tada gal paprasciau spresis skaitymo / informacijos palaukimo reikalai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 07 spalio 2013 - 09:26
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 07, 10:20)
Nors nevedu kol kas aš savo vaiko į darželį, bet paskaičius jūsų pokalbių apie batus ir pirštines, pasiklausius pažystamų, susidaro įspūdis, kad darželiuose "BAUBAS" doh.gif

o mano patarimas maziau klausytu tokiu dalyku, jei tokiu briedu klausyciau, tada tikrai vaika iki 18 m namie laikyt... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti