Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 06, 18:39)
Dekite prekes i krepseli ir nepaleiskite, nes gali tekti tas prekes perimti.


Oliuk, o ką reiškia tas dėti ir nepaleisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(My.Vica @ 2013 10 06, 15:39)
Siandien uzsakinesiu www.everything5pounds.com !
Prekes kaina 25Lt. Kaunas. SEB  4u.gif


Visgi pirksiu rytoj po papildymo, jei bus norinciu prisijunkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 10 06, 19:15)
Oliuk,  o ką reiškia tas dėti ir nepaleisti  g.gif

sale dazniausiai po 1 preke turi. Idejus i krepseli, preke rezervuojama kazkuriam laikui butent jums. Kai atsiunciat man krepseli, as prekes isidedu ir man jos rodo out of stock. Tada as prasau istrinti po viena preke ir bandau gaudyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 10 05, 08:38)
Sveikos, gal kas pirkote TBS šiomis dienomis, man neleidžia užsisakyti, meta kad shipingo adresas turi būti UK doh.gif  Gal kam pavyko šią problemą išspręsti?
Ir francai parapharmacy discount atšaukė siuntinį dėl per didelio svorio blink.gif  Gal kuri žino kiek  siuntinukas gali sverti, nes jų taisyklėse nerandu, kad būtų parašyta ax.gif
Ačiū 4u.gif

Ar suzinojote, kodel TBS nebeleidzia pirkti naudojantis PA adresu? As irgi bandziau pirkti, bet neleidzia:(
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 06, 19:42)
sale dazniausiai po 1 preke turi. Idejus i krepseli, preke rezervuojama kazkuriam laikui butent jums. Kai atsiunciat man krepseli, as prekes isidedu ir man jos rodo out of stock. Tada as prasau istrinti po viena preke ir bandau gaudyt  biggrin.gif

Oliuke o kazin kodel man niekaip neatidaro sale skyrelio jau pora dienu taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 06, 20:46)
Oliuke o kazin kodel man niekaip neatidaro sale skyrelio jau pora dienu taip  g.gif

gal nextdirecte ieskai sale? bigsmile.gif biggrin.gif as su opera dirbu ir man veikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 06, 20:51)
gal nextdirecte ieskai sale? bigsmile.gif  biggrin.gif as su opera dirbu ir man veikia ax.gif

ne biggrin.gif thumbup.gif cia http://www.next.co.u...earance/?c=boys

sunukas padejo thumbup.gif tikrai narsykle kalta thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 06 spalio 2013 - 20:00
http://www.unserekleineapotheke.de/

kelių dienų bėgyje norėčiau apsipirkti vokiečių vaistinėje, gal būtų norinčių prisijungti? Kolkas esame dviese.
Druskininkai, galiu persiųsti paštu mirksiukas.gif Rašykit į AŽ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 06 spalio 2013 - 20:07

Gal kas siom dienom Vilniuje uzsakinesit
is puslapio http://www.sonnen-apotheke-online-shop.de/ ?
Parasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
renku tesco clothing uzsakyma iki 50 svaru, kad gautusi nemokamas siuntimas i lietuva. Klaipeda, galiu persiust, i az 4u.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau ir aš Next, bet kadangi ne SALE žiūrėjau, tai primečiau, jog iš europinio puslapio imsiu, beveik 20 lt brangiau gaunasi, bet pripliusuok UK pristatymą, paskui iš UK, paskui persiuntimą, tai kažin kiek neišlošiu biggrin.gif SALE kažko nieko gero nematau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 10 07, 00:15)
Pažiūrėjau ir aš Next, bet kadangi ne SALE žiūrėjau, tai primečiau, jog iš europinio puslapio imsiu, beveik 20 lt brangiau gaunasi, bet pripliusuok UK pristatymą, paskui iš UK, paskui persiuntimą, tai kažin kiek neišlošiu biggrin.gif SALE kažko nieko gero nematau blush2.gif

Pridejus Next.uk siuntima iki UK adreso, siuntima i LT ir dar Next.direct panaudojus 10 proc nuolaidos koduka gaunasi arba ta pati kaina, arba direct netgi pigiau. Jei reikia vieno kito rubelio, tai ir Stilago irgi visai apsimoka pirkti su 20 LT nuolaidos koduku pirmam pirkimui mirksiukas.gif
Atsakyti