Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(kudikiss @ 2013 10 03, 22:28)
mergytes, gal kas pirkot is http://allegro.pl/ kaip ten kas

KAM AKTUALU ALLEGRO.PLdalinuosi patirtim
Įlindau prieš savaitėlę pasidairyt ir aš biggrin.gif
o kiek ten visokio gėrio gerom kainom bigsmile.gif
mol dovanomis pasirūpinsiu ankstokai,trypiau iš džiaugsmo clap.gif
kadangi esu suvalkietė,tai kroviau į krępšį tol,kol nemokamas siuntimas gavosi iš vieno pardavėjo lotuliukas.gif
Ten panašiai kaip aliexprese krepšelis bendras,bet siuntimas kiekvieno pardavėjo atskiras.
Dar ir aukcione išdidžiai sudalyvavau,stačiau stačiau kėliau kėliau kaip kokia profė...toooks azartas apėmė...ir ką jūs manot IŠLOŠIAU keletą daiktų visai neblogom kainom:lotuliukas:
Patenkinau savo moterišką šopoholizmą,apmokėjau kreditke,džiaugiausi pirkiniais ,
deja,rytojaus dieną pradėjau gauti el.laiškus iš pardavėjų,kad už siuntimą reikia susimokėti,nes nemokamas galioja tik PL,
gavau jų pašto įkainių nuorodą, tikra beprotybė doh.gif
Negalėjau patikėti kad ES valstybėje tokie siuntimo įkainiai gali būti swoon.gif
su vienu pardavėju pavyko susitarti,kad siuntimą dalinamės,tai damokėjau 30 lt ir nedidukas siuntinukas vakar jau buvo pas mane biggrin.gif
Su kitu visaip kaip derėjausi ir lenkiškai ir angliškai ir rusiškai,šiaip ne taip pavyko susikalbėti ir sutarti,kad grąžins pinigus,tipo pervedė,bet iki šiol negavau,rašiau klausiau,sako palauk ateis,dar atsiuntė ale tipo banko pavedimo kopiją,tai va dar vis laukiu 100 lt...
Pas juos nėra tokios sistemos,kad grąžintų pinigus į kortelę,turi pervesti iš savo asmeninės į mano asmeninę sąskaitą,o tai jau gaunasi kaip tarptautinis pervedimas ko gero,tai iš mano 100 lt nelabai kas liks verysad.gif
su trečia pardavėja tai net "susipykome",sako "pani" pati kalta,prisidirbai, negražins pinigų ir basta,mokėk 85 zl už siuntimą,visą savaitę rašinėjomės,trimis kalbomis,niekaip viena kitos nesupratom blink.gif
galų gale nutariau nesipešioti,pabijojau,kad neatgausiu visai babkių(o visgi gaila 320 zl),prisidėjau dar daugiau daiktų į krepšį,kad vienetui išeitų mažesnės išlaidos,sumokėjau už siuntimą 95 zl (iki 10 kg)
dabar laukiu savo aukso vertės siuntinio didis.gif
Kooperuotis siuntimui kaip ir neapsimoka,nes siuntimo išlaidos didėja pagal svorį
Tai va tokie mano džiaugsmai ir vargai
mastau.gif
Atsakyti
Oi Supermamce, apie allegro jau čia seniai aišku, gi reikėjo klausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 10 06, 01:34)
KAM AKTUALU ALLEGRO.PLdalinuosi patirtim
Įlindau prieš savaitėlę pasidairyt ir aš  biggrin.gif
o kiek ten visokio gėrio gerom kainom  bigsmile.gif
mol dovanomis pasirūpinsiu ankstokai,trypiau iš džiaugsmo  clap.gif
kadangi esu suvalkietė,tai kroviau į krępšį tol,kol nemokamas siuntimas gavosi iš vieno pardavėjo  lotuliukas.gif
Ten panašiai kaip aliexprese krepšelis bendras,bet siuntimas kiekvieno pardavėjo atskiras.
Dar ir aukcione išdidžiai sudalyvavau,stačiau stačiau kėliau kėliau kaip kokia profė...toooks azartas apėmė...ir ką jūs manot IŠLOŠIAU keletą daiktų visai neblogom kainom:lotuliukas:
Patenkinau savo moterišką šopoholizmą,apmokėjau kreditke,džiaugiausi pirkiniais ,
deja,rytojaus dieną pradėjau gauti el.laiškus iš pardavėjų,kad už siuntimą reikia susimokėti,nes nemokamas galioja tik PL,
gavau jų pašto įkainių nuorodą, tikra beprotybė doh.gif
Negalėjau patikėti kad ES valstybėje tokie siuntimo įkainiai gali būti swoon.gif
su vienu pardavėju pavyko susitarti,kad siuntimą dalinamės,tai damokėjau 30 lt ir nedidukas siuntinukas vakar jau buvo pas mane  biggrin.gif
Su kitu visaip kaip derėjausi ir lenkiškai ir angliškai ir rusiškai,šiaip ne taip pavyko susikalbėti ir sutarti,kad grąžins pinigus,tipo pervedė,bet iki šiol negavau,rašiau klausiau,sako palauk ateis,dar atsiuntė ale tipo banko pavedimo kopiją,tai va dar vis laukiu 100 lt...
Pas juos nėra tokios sistemos,kad grąžintų pinigus į kortelę,turi pervesti iš savo asmeninės į mano asmeninę sąskaitą,o tai jau gaunasi kaip tarptautinis pervedimas ko gero,tai iš mano 100 lt nelabai kas liks  verysad.gif
su trečia pardavėja tai net "susipykome",sako "pani" pati kalta,prisidirbai, negražins pinigų ir basta,mokėk 85 zl už siuntimą,visą savaitę rašinėjomės,trimis kalbomis,niekaip viena kitos nesupratom  blink.gif
galų gale nutariau nesipešioti,pabijojau,kad neatgausiu visai babkių(o visgi gaila 320 zl),prisidėjau dar daugiau daiktų į krepšį,kad vienetui išeitų mažesnės išlaidos,sumokėjau už siuntimą 95 zl (iki 10 kg)
dabar laukiu savo aukso vertės siuntinio didis.gif 
Kooperuotis siuntimui kaip ir neapsimoka,nes siuntimo išlaidos didėja pagal svorį
Tai va tokie mano džiaugsmai ir vargai
mastau.gif


* Tarptautiniams pavedimams susikurkit mokejimai.lt sąskaitą, ten moku už nemažas sumas vos po 2-3 litus smile.gif
Atsakyti
Bandysiu pirma karta rinkti is http://www.pharmashopdiscount.com/. Siuntimo kaina 20 euru, dalinsiu pagal zmoniu skaiciu. Noreciau pirmadieni ar antradieni jau uzsakyti...
Siuskit krepselius i gaaabriele@yahoo.com smile.gif

BIODERMOS micelininio vandens uzsakymuose nerasykite, jau surinkta tiek kiek leidzia siustis 4u.gif
Kaunas, bet galimas ir persiuntimas
Atsakyti
ar teisingai supratau, kad už siuntimą moka pirkėjas atsiskaitydamas terminale su kortele, pardavėjui nieko mokėti nereikia?

QUOTE(Austutesmama @ 2013 10 05, 11:00)
Post24 vel akcija siulo, siuntimas 3 lt kainuoja is terminalo i terminala http://spintoje.pasm...blic/text/info/

Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif grazus sekmadienis biggrin.gif

Megaites katik sulauziau siurbli doh.gif biggrin.gif gal kuri pirkot kazka is tos serijos nesenai , pati pries penkis metus pirkau g.gif atsokusi visikai nuo to blush2.gif ot galvos skausma dabar turiu, reikalingas kaip zuviukui vanduo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(undines @ 2013 10 06, 10:47)
ar teisingai supratau, kad už siuntimą moka pirkėjas atsiskaitydamas terminale su kortele, pardavėjui nieko mokėti nereikia?

panasu kad taip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 06 spalio 2013 - 10:18
QUOTE(Audry @ 2013 10 05, 14:35)
maniškis bus pirma žiema kaip savo kojom vaikščios, tai irgi nupirkus turiu crocs ir emu. Tiesa, dar turiu palikimą iš pusbroliuko -everest žieminius. Tikiuosi, kad toks mano pasirinkimas pasiteisins. Kol kas nelabai turiu patirties su vaikiškais batais blush2.gif

rinkciausiu batus su kokiais lipukais ar raisteliais, kad batas butu gerai prigludes prie kojytes ax.gif maziems vaikiukam pavojingi ugg/emu, gali kojyte issinarinti unsure.gif juk ziema ir taip slidu, o jei dar mazas vaikas nesenai vaiksciot pradejo. Savo mergytei metinukei pirkau columbia su lipukais. 4u.gif
Atsakyti
as cia ne i tema, bet kazin darzelio aukletojos labai pytksta ant batu su raistukais trimeciams? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 06, 13:03)
as cia ne i tema, bet kazin darzelio aukletojos labai pytksta ant batu su raistukais trimeciams? g.gif  biggrin.gif

mūsų aulėtojos tai ir prašė, ir pyko doh.gif nu bet ir suprantama šiaip, kai vaikų virš 20... bet jeigu vaikas jau moka užsirišti raištelius, tai tikrai dėmėsio nebekreipia tuomet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 06, 14:03)
as cia ne i tema, bet kazin darzelio aukletojos labai pytksta ant batu su raistukais trimeciams? g.gif  biggrin.gif


as tai manau kad nei jos pyksta, nei nepyksta - bet vaikui geriau tokia batai (trimeciui) - kad jis juos galetu pats apsiauti, be kitu pagalbos - nes tai ugdo jo savarankiskuma, pasitikejima savimi - kad viska gali pats, o va raistuku pats ko gero dar neuzsiris - todel pirkciau be ju, vien del tos priezasties blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(spaliukė @ 2013 10 06, 14:11)
mūsų aulėtojos tai ir prašė, ir pyko doh.gif nu bet ir suprantama šiaip, kai vaikų virš 20... bet jeigu vaikas jau moka užsirišti raištelius, tai tikrai dėmėsio nebekreipia tuomet smile.gif


ne visi 20 buna su raisteliais, ir ne visi nemoka uzsiristi - nemanau kad jos pyksta, kad reikia uzristi - o tiesiog isreiskia savo poziuri - kad jos moko vaikus rengtis savarankiskai - ir raisteliai tam trukdo...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 06, 14:14)
as tai manau kad nei jos pyksta, nei nepyksta - bet vaikui geriau tokia batai (trimeciui) - kad jis juos galetu pats apsiauti, be kitu pagalbos - nes tai ugdo jo savarankiskuma, pasitikejima savimi - kad viska gali pats, o va raistuku pats ko gero dar neuzsiris - todel pirkciau be ju, vien del tos priezasties blush2.gif
Papildyta:
ne visi 20 buna su raisteliais, ir ne visi nemoka uzsiristi - nemanau kad jos pyksta, kad reikia uzristi - o tiesiog isreiskia savo poziuri - kad jos moko vaikus rengtis savarankiskai - ir raisteliai tam trukdo...

cia vis tie demar doh.gif nezinau kuri dydi imt, tai imciau dvi poras, bet antra tai tik su raisteliais tinka, nu bet sveikas protas sako kad nera labai jie gerai i darzeli doh.gif jau visa nakti tuos batus sapnavau, pabundu uzmiegu ir vel as su jais vargstu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 06, 14:03)
as cia ne i tema, bet kazin darzelio aukletojos labai pytksta ant batu su raistukais trimeciams? g.gif  biggrin.gif

biggrin.gif cia gal panasiai, kaip ir su pirstuotom pirstinem biggrin.gif geriau kuo paprasciau 4u.gif
Atsakyti