Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Sveikos, gal kas pirkote TBS šiomis dienomis, man neleidžia užsisakyti, meta kad shipingo adresas turi būti UK doh.gif Gal kam pavyko šią problemą išspręsti?
Ir francai parapharmacy discount atšaukė siuntinį dėl per didelio svorio blink.gif Gal kuri žino kiek siuntinukas gali sverti, nes jų taisyklėse nerandu, kad būtų parašyta ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 10 05, 09:38)
Sveikos, gal kas pirkote TBS šiomis dienomis, man neleidžia užsisakyti, meta kad shipingo adresas turi būti UK doh.gif  Gal kam pavyko šią problemą išspręsti?

Ačiū 4u.gif

tai ir turi būti shipingas UK rolleyes.gif jie juk nesiunčia į LT 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Gal neaiškiai parašiau blush2.gif Žinau, kad nesiunčia, ir rašau UK adresą, bet vistiek netinka. Mąstau, gal nebeleis su LT kortomis per PA siųstis g.gif
Įdomu, čia man vienai taip neleidžia ar kitoms leidžia pirkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mole: 05 spalio 2013 - 09:17
QUOTE(spaliukė @ 2013 10 04, 22:18)
bandomasis triušis būtų, jeigu bandytume žiemą prie -20 leist su čežkėm, rudeniniais ar basutėm - pabandysiu, o vdrug nesušals doh.gif  lotuliukas.gif o čia perkam batus su kailiu, gerus, kur kitur jie kainuoja *3, nu tai jau nebenusišnekėkit tik mirksiukas.gif Nematau reikalo aiškinti kažkam, jeigu jis perka tai ką nori, o man nepatinka.

Columbia batuose maniškei irgi drėgna koja būna, o išėmus tą veiloką tai ant vidinės gumos pusės net šlapia doh.gif o kiti žieminiai croksai giliau į sniegą įbridus praleisdavo vandenį per medžiagą.


Kiekvienas turi savo teisybe mirksiukas.gif

Bet as apie Demar girdejau nekokiu atsiliepimu
Tai klausimas ar tikrai jie geri mirksiukas.gif
Vat kad pigus- tai tikrai

Todel jei mano merginai tiko Columbijos batai, tai nesiruosiu jai bandyt kitus
Nesvarbu, kad ir pigesnius

Apie crocsus tai as aplamai nerasiau - man jie ne musu ziemoms
Nors kai kas sekmingai nesioja
Ir nenori apie kitus batus net pagalvot



Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 04, 21:40)
niu nemadingos bomzes, ka dar perkam negrazaus ir neaiskaus  biggrin.gif



Pasiulykit geru akciju

Nes paskutiniu metu tik Demar batai valdo tema lotuliukas.gif
Atsakyti

kaip mamai turinciai tris vaikus ir gyvenant nuosavam name, kur vaikai istysai lauke buna ir isbandzius visus gamintojus: kamik, sorel, columbia, ecco. crocs, demar. tai as tik uz demar, visada kojos siltos, nesunkus batai, vaikai patys uzsideda ( bet cia as apie batus i lauka)
pernai isbandeme Demar , siemet tik demar i lauka. mes turejome toki modeli
http://www.demar.com...t/221/3/furry-c
tai tik teigiami atsiliepimai
Atsakyti
Post24 vel akcija siulo, siuntimas 3 lt kainuoja is terminalo i terminala http://spintoje.pasm...blic/text/info/
Atsakyti
QUOTE(gritute @ 2013 10 05, 10:52)
kaip mamai turinciai tris vaikus ir gyvenant nuosavam name, kur vaikai istysai lauke buna ir isbandzius visus gamintojus: kamik, sorel, columbia, ecco. crocs, demar. tai as tik uz demar, visada kojos siltos, nesunkus batai, vaikai patys uzsideda ( bet cia as apie batus i lauka)
pernai isbandeme Demar , siemet tik demar i lauka. mes turejome toki modeli
http://www.demar.com...t/221/3/furry-c
tai tik teigiami atsiliepimai

mano vaikai demaru dar neturejo, bet apie kitus gamintojus galiu taip:
kamik, sunkūs baisu,- šąlo, nebent slidinėt, kai ištisai juda vaikas, ir oras ~ -5, 0 laipsiu
sorel - pakankamai sunkūs, panašūs į kamik, sorel kiek lengvesni galima iki -15
columbia - pakamkamai platūs siaurapėdžiams, ilgai būnant lauke neišsigarina šiluma jeigu užtrauktos kombikelnės. jokaiis būdais negalima dėti nieko papildomo nes išverda koja. iki -20 drąsiai ir daugiau
ecco - nebent i kalnus, arba iki -15 max. tikrai ne musu klimatui. arba trumpai būnant lauke
geox - kaip ecco ir clarks
clarks, kaip ecco, neilgai būnant lauke arba į kalnus. iki -15 kokiu manau ilgiau lauke pabūti
Bertek - manau kaip ir demar kažkas tokio, tik kainos LT labai užlenktos
ugg- brangūs, bet verta, nebuvo peršlapę nė karto, net einant per lijundras
emu - tik su kailiu viduje (kaip ugg kad butu) nes daznai buna tik vilna. maniskis turi kailinius- kojos visada siltos tik su pedkelne, nupurškus impregnantu- neperšlampa ir ilgiau po sniegus braidant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 05 spalio 2013 - 10:36
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 10 05, 11:29)
mano vaikai demaru dar neturejo, bet apie kitus gamintojus galiu taip:
kamik, sunkūs baisu,- šąlo, nebent slidinėt, kai ištisai juda vaikas, ir oras ~ -5, 0 laipsiu
sorel - pakankamai sunkūs, panašūs į kamik, sorel kiek lengvesni galima iki -15
columbia - pakamkamai platūs siaurapėdžiams, ilgai būnant lauke neišsigarina šiluma jeigu užtrauktos kombikelnės. jokaiis būdais negalima dėti nieko papildomo nes išverda koja. iki -20 drąsiai ir daugiau
ecco - nebent i kalnus, arba iki -15 max. tikrai ne musu klimatui. arba trumpai būnant lauke
geox - kaip ecco ir clarks
clarks, kaip ecco, neilgai būnant lauke arba į kalnus. iki -15 kokiu manau ilgiau lauke pabūti
Bertek - manau kaip ir demar kažkas tokio, tik kainos LT labai užlenktos
ugg- brangūs, bet verta, nebuvo peršlapę nė karto, net einant per lijundras
emu - tik su kailiu viduje (kaip ugg kad butu) nes daznai buna tik vilna. maniskis turi kailinius- kojos visada siltos tik su pedkelne, nupurškus impregnantu- neperšlampa ir ilgiau po sniegus braidant


O man kaip tik ecco musu klimatui labai tinkami ax.gif Nes dienu per ziema vis tik daugiau iki -15 smile.gif Mano mergaites kojos nesalo, o dar labiau dziaugiuosi, kad neprakaitavo ir neperslapinejo drinks_cheers.gif

Didesniems salciams columbia arba kailiniai kokie nors (emu,ugg,bearpaw...)

O isvis yra tokiu batu,kad uztektu ziemai vienu ? g.gif Man niekaip neuztenka, jei tinka per pliurzes, sala kojos per salcius ir atvirksciai doh.gif Tai bent jau dvieju tikrai reikia. Siemet pasirinkau crocs ir emu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2013 10 05, 11:00)
Post24 vel akcija siulo, siuntimas 3 lt kainuoja is terminalo i terminala http://spintoje.pasm...blic/text/info/

super
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2013 10 05, 10:51)
Siemet pasirinkau crocs ir emu  g.gif

gal nuorodas galetumete! kur pirkote 4u.gif smile.gif dekui!
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 10 05, 11:29)
columbia - pakamkamai platūs siaurapėdžiams, ilgai būnant lauke neišsigarina šiluma jeigu užtrauktos kombikelnės. jokaiis būdais negalima dėti nieko papildomo nes išverda koja. iki -20 drąsiai ir daugiau

Mano dukrai tik su pedkelne prie 0 laipsniu su columbia kojos susalo i raga. Tiesa, batai buvo be veiloko. Daugiau tokiu nepirksiu. Su Soreliais pernai ne karto nesusalo net -15 l.
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2013 10 05, 10:51)
O man kaip tik ecco musu klimatui labai tinkami  ax.gif  Nes dienu per ziema vis tik daugiau iki -15  smile.gif  Mano mergaites kojos nesalo, o dar labiau dziaugiuosi, kad neprakaitavo ir neperslapinejo  drinks_cheers.gif

Didesniems salciams columbia arba kailiniai kokie nors (emu,ugg,bearpaw...)

O isvis yra tokiu batu,kad uztektu ziemai vienu ?  g.gif  Man niekaip neuztenka, jei tinka per pliurzes, sala kojos per salcius ir atvirksciai  doh.gif  Tai bent jau dvieju tikrai reikia. Siemet pasirinkau crocs ir emu  g.gif


man irgi nesigauna, nes per pliurze vistiek reik kak=zkokiu pasiltintu botu. nors matau kieme vaikus, kurie nuo rugsejo vidurio buna su crocs gustais, visa ziema, ir dar po to pavasari iki kokios balandzio irgi su jais, tais paciais.
Atsakyti