Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

gal Vilniuje kas nors planuoja iš pharmashopdiscount užsakinėti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 10 04, 19:56)
Perkam nes visos perka - masinė psichozė  lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai aš perku grynai pabandymui, nes neteko turėt vaikiškų su kailiu. Visi prieš tai būdavo su visokiom Tex technologijom, thinsulated ir pan. O šitų kaina superinė gaunas urminė smile.gif

o as nepasiduosiu blush2.gif lotuliukas.gif
man jie nepatiko savo isvaizda blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 04, 21:18)
o  as nepasiduosiu  blush2.gif  lotuliukas.gif
man jie nepatiko savo isvaizda  blush2.gif  smile.gif

Isvaizda ir man ju nepatinka. Turejom pernai, pirkom ir siemet, bet tik i darzeli ir i kiema, o i miesta prie sukneles ar sijono vis dar ieskau Emuku kokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 10 04, 20:23)
Isvaizda ir man ju nepatinka. Turejom pernai, pirkom ir siemet, bet tik i darzeli ir i kiema, o i miesta prie sukneles ar sijono vis dar ieskau Emuku kokiu  biggrin.gif

As pernai pirkau bet pardaviau blush2.gif
Emukai thumbup.gif ir columbia thumbup.gif

Cia kiekvienam savas grozis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 04 spalio 2013 - 19:30
Na isvaizdos nepacios graziausios, bet kaina tikrai gera wink.gif o i darzeli ir i kiema ne madu einam demonstruot (bent mes smile.gif) smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2013 10 04, 20:33)
Na isvaizdos nepacios graziausios, bet kaina tikrai gera wink.gif o i darzeli ir i kiema ne madu einam demonstruot (bent mes smile.gifsmile.gif  ax.gif

apie madas nieks ir nekalbejo smile.gif saunu kad jums jie patinka ir kainyte ju tikrai gera 4u.gif
Atsakyti
As ne i Demar tema biggrin.gif

Reikia naujo puspalcio zieminio,silto. Kur perkat? smile.gif Pukini turiu, tai norisi kazkokio kitokio, puosnesnio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 04, 18:07)
Skonio reikalas 4u.gif
Man jeigu vertint pagal skonį, tai: celebrations, quality streets, roses, heroes.
Šie saldainiai yra įvairių skonių ir kaip jau rašė, labiau į irisiukus panašūs, bet man patiko:)
nežinau kurioj parduotuvėj ieškot, bet tesco ir asda matau kad yra http://www.tesco.com...s/?id=277902897

http://groceries.asd...ct/910001146743


Man pagal skoni lygiai tokia pati seka gaunasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jeigu Marijampolej nieks nenori padalinti, as galiu apsiimt, nedirbu, namie bunu praktiskai visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 04, 19:18)
o  as nepasiduosiu  blush2.gif  lotuliukas.gif
man jie nepatiko savo isvaizda  blush2.gif  smile.gif


as i kompanija drinks_cheers.gif

as uz columbijos kol kas geresniu neatradus mirksiukas.gif

o pirkt, kad pabandyti schmoll.gif

mano vaikas ne bandomasis triusis mirksiukas.gif
Atsakyti
kažkaip skaitant temą apie demar čia kyla keistos mintys...
Nu koks skirtumas kas ką perka.. Na pvz aš džiaugiuosi,kad vaikui galėjau nupirkti ecco ir columbia už gerą kainą ... bet pvz dabar ieškant ne visos gali pirkti batus po 150lt ax.gif na o jei 3vaikai.. Manau Demar puikūs batukai ..juk svarbiausia kaina ir kokybė.. ir jei vaikui tik patogu, tai super ax.gif

beje Columbia mano vaikas atsisako nešioti ir jai visiškai dzin,kad ir kokie jie lengvi biggrin.gif Puskei koja labai šlampa Columbia batuose, todėl tik su vilna gali pirtk ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 10 04, 22:29)

Nu koks skirtumas kas ką perka..


drinks_cheers.gif

apie tą bandomajį triušį tai visai keistai nuskambėjo . taip išeina kad naujo sūrio ar jogurto pirkt negalima .. negi vaikui duosi schmoll.gif biggrin.gif jei jau batų negalima dėti biggrin.gif



kaip yra su SD. ar galiu preke keisti ar tik gražinti? 4u.gif na jeigu dydis netiko g.gif 4u.gif turbūt ne g.gif nes dabar pagalvojau kad kažkaip reiktu už atsiuntima man kitos prekes vel susimokėt g.gif g.gif
Atsakyti