Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(kregzde @ 2013 10 04, 18:09)
lotuliukas.gif

Mamulka74, mes šiuos iš Iherb duodame:
http://www.iherb.com...z-118-5-ml/6356

Bet čia skystu pavidalu kaip suprantu g.gif norėtūsi, kad būtų kramtomi:)
Atsakyti
ir man reik guminuku vitaminu ir vit c, reik studijuot iherba g.gif

su demarais pravalas, man rodos, jau uzsakymas bus surinktas ir dar menesi eis pranesimai, kas renka, kam siusti biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimuka. ax.gif matau, kad cia puse naujos temos apie tuos Demar batus. Nors manajam iki batuku dar toli, bet pasakykite man kvailai mergai kuom jie cia tokie super druper, kad ju visos nori smile.gif ? Super gera kokybe? Speju, kad kitais metais jau ir as busiu prie tu : " o kokio dydzio reikia ?" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 10 04, 19:17)
Merginos, turiu klausimuka. ax.gif  matau, kad cia puse naujos temos apie tuos Demar batus. Nors manajam iki batuku dar toli, bet pasakykite man kvailai mergai kuom jie cia tokie super druper, kad ju visos nori smile.gif ?  Super gera kokybe? Speju, kad kitais metais jau ir as busiu prie tu : " o kokio dydzio reikia ?" smile.gif

o as speju, kad kitais metais jau nebus kam juos rinkti laugh.gif
Atsakyti
as tai irgi viesai nerasyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos,
pasidalinkite prasau kur galima nusipirkti Clinique, Chanel pigiau (FD yra Clinique, tik nebera jau pagrindu veidui) sad.gif is FD jau siunciuos kokius 4 metus is eiles, i kitus kazkaip net neziuredavau. Tiesa, Avene siunciaus is Prancuzijos - cocooncenter'io.

UK tikrai pigiau turi buti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 04 spalio 2013 - 18:30
QUOTE(Mopsyte @ 2013 10 04, 18:17)
Merginos, turiu klausimuka. ax.gif  matau, kad cia puse naujos temos apie tuos Demar batus. Nors manajam iki batuku dar toli, bet pasakykite man kvailai mergai kuom jie cia tokie super druper, kad ju visos nori smile.gif ?  Super gera kokybe? Speju, kad kitais metais jau ir as busiu prie tu : " o kokio dydzio reikia ?" smile.gif

nesenai mamytės įkėlė pokalbių apie juos nuorodą, pasiskaitinėkit, gal rasit atsakymus:) apie juos negaliu nieko pasakyt, nes neteko jų turėt, bet vien kaina palyginti su kitų firmų (columbia, viking, emu, ugg ir t.t.) maža. O dar esu girdėjusi, kad jie yra labai šilti. Matyt dėl to dauguma mamyčių renkasi juos.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 04, 18:40)
nesenai mamytės įkėlė pokalbių apie juos nuorodą, pasiskaitinėkit, gal rasit atsakymus:) apie juos negaliu nieko pasakyt, nes neteko jų turėt, bet vien kaina palyginti su kitų firmų (columbia, viking, emu, ugg ir t.t.) maža. O dar esu girdėjusi, kad jie yra labai šilti. Matyt dėl to dauguma mamyčių renkasi juos.

Perkam nes visos perka - masinė psichozė lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai aš perku grynai pabandymui, nes neteko turėt vaikiškų su kailiu. Visi prieš tai būdavo su visokiom Tex technologijom, thinsulated ir pan. O šitų kaina superinė gaunas urminė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 04, 17:11)
Bet čia skystu pavidalu kaip suprantu g.gif norėtūsi, kad būtų kramtomi:)


Man tai jokio skirtumo, svarbu gera sudėtis, jie skanūs, noriai geria.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 17:11)

Labai laukiau ir sulaukiau geros kaineles. Pirkau tiesiai i LT, kad pigiau gautusi. Turiu 1 atliekama. Kaina gausis apie 51 lt. Gal kas noretu?
user posted image
http://www.amazon.co..._sim_k_h_b_cs_4

pazadeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 10 04, 19:59)
Man tai jokio skirtumo, svarbu gera sudėtis, jie skanūs, noriai geria.

o maniškiui skystu pavidalu jokie vaistai, vitaminai ir t.t. nepraeina doh.gif kai reikia sugirdyt, tik su švirkštu pavyksta po ilgų žaidimų...
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti siuntinuku iš beautyatcreightons.co.uk/. Užsakinėjau pirmą kart ir tiesiai į LT. Pirmadienį išsiuntė, o jau šiandien pristatė. Nors prekių nemažai, bet visos ir gražiai supakuotos. thumbup.gif
Atsakyti