Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Sveikos, gal galit, kas papasakot, kaip sitie saldainiai blush2.gif
user posted image

Domina ar jie skirtigi, ar tik popieriukai skirtingi, ir kokiu tada jie skoniu..
bo ziuriu tu celebration neber verysad.gif

hm reik ir man traukinuko:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bardana: 04 spalio 2013 - 16:27
nebesupranut kam cia riekia siusit Demar uzsakyma? noretume 2 porytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 04, 17:22)
Jo kainyte ju nemazos  g.gif bet gi norisi labai ,  mytoys irgi yra http://www.mytoys.de...=...&sugg=false

o tai visos tik perka perka (pernai jei nemaisau irgi pirko), o nieks nearduoda jai naudotu? niekam neatsibosta jie ar kaip cia yra? bigsmile.gif

QUOTE(spaliukė @ 2013 10 04, 17:22)
Jie pristato tik tuo atveju, jeigu pats atvažiuoji į parduotuvę, nusiperki ir užsakai atvežimą. ale kaina 200 lt doh.gif  biggrin.gif

blink.gif doh.gif uz tiek as i vilniu atvaziuociau nusipirkt, dar pigiau keles kainuotu nei 200 lt biggrin.gif

QUOTE(sayonara2 @ 2013 10 04, 17:25)
o saskaitele kur pervesti pinigelius,jau kaip ir issiaiskinau su uzsakymu smile.gif ,o tas plius kiek?jau net  blush2.gif  klaust,bet tema skaitau ir pati nesusigaudau doh.gif

tas plius tai pasto islaidos ir po buteli oliukei uz uzsakymo rinkima ir visom kitom cia atsakiusioms i tuos pacius klausimus kas antram puslapy cool.gif biggrin.gif
kai nusiusit uzsakyma tada kada nors sulauksit ir saskaitos, nugis viesai temoj tai cia nieks neskelbs, nevarkit ir neiskokit mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(l-u-x @ 2013 10 04, 17:29)
nebesupranut kam cia riekia siusit Demar uzsakyma? noretume 2 porytes smile.gif

ai, kuris nikas ar avataras labiau patinka tai ir siuskit biggrin.gif
yra 2 ar 3 temos puslapy viskas aiskiai surasyta ir net su vaizdine medziaga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2013 10 04, 16:55)
As galeciau padalint centrineje Klaipedos dalyje, jeigu labai daug klaipedieciu bus g.gif
Ir iki terminalo man netoli ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 04, 16:36)
ai, kuris nikas ar avataras labiau patinka tai ir siuskit biggrin.gif
yra 2 ar 3 temos puslapy viskas aiskiai surasyta ir net su vaizdine medziaga 4u.gif

nu bet jau tikrai.. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2013 10 04, 18:25)
Sveikos, gal galit, kas papasakot, kaip sitie saldainiai blush2.gif
user posted image

Domina ar jie skirtigi, ar tik popieriukai skirtingi, ir kokiu tada jie skoniu..
bo ziuriu tu celebration neber  verysad.gif

hm reik ir man traukinuko:)

Sitie bent jau man nieko gero schmoll.gif geriau bet kurie kiti, tik ne sitie biggrin.gif nes cia beveik vien irisiukai visokie. Man kur kas labiau patiko tos Roses melynos dezes, arba Heroes
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 17:04)

nu vat ir as saviskei jau rezgu plana nupirkti  biggrin.gif prasysiu, kad seneliai padovanotu is ikejos, o as jau ta brangesni nupirksiu su batarkem. Labai jau noriu per kaledas aplink eglute trasa nutiesti ir paleisti traukinuka  wub.gif

wub.gif newyear.gif sitas dar ir sviecia http://simbatoys.de/...ArtNr=100001303
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 10 04, 16:51)
Sitie bent jau man nieko gero  schmoll.gif geriau bet kurie kiti, tik ne sitie  biggrin.gif nes cia beveik vien irisiukai visokie. Man kur kas labiau patiko tos Roses melynos dezes, arba Heroes


drinks_cheers.gif pritariu, tik kodel sakot celebrations nera unsure.gif , ju bus iki nauju metu gal dar siek tiek ilgiau paskui turetu dingti apie velykas vel atsiranda ax.gif
Tik nuolaidos jiems tai vienoj pardej tai kitoj , siuo metu nematau nei vienoj, bet paciu saldainiu tai yra 750g po 5sv. Dabar apsimoka pirkti mazesne pakuote iseina pigiau SALDAINIAI CELEBRATIONS 380G
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 04 spalio 2013 - 17:10
QUOTE(linute_klp @ 2013 10 04, 18:05)

nematau kur jo kaina? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2013 10 04, 17:25)
Sveikos, gal galit, kas papasakot, kaip sitie saldainiai blush2.gif
user posted image

Domina ar jie skirtigi, ar tik popieriukai skirtingi, ir kokiu tada jie skoniu..
bo ziuriu tu celebration neber  verysad.gif

hm reik ir man traukinuko:)

Skonio reikalas 4u.gif
Man jeigu vertint pagal skonį, tai: celebrations, quality streets, roses, heroes.
Šie saldainiai yra įvairių skonių ir kaip jau rašė, labiau į irisiukus panašūs, bet man patiko:)
nežinau kurioj parduotuvėj ieškot, bet tesco ir asda matau kad yra http://www.tesco.com...s/?id=277902897

http://groceries.asd...ct/910001146743
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 04 spalio 2013 - 17:09
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 04, 16:36)
ai, kuris nikas ar avataras labiau patinka tai ir siuskit biggrin.gif


lotuliukas.gif

Mamulka74, mes šiuos iš Iherb duodame:
http://www.iherb.com...z-118-5-ml/6356
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 04, 18:07)
nematau kur jo kaina?  unsure.gif

Turbut nera pirkt jo kaip suprantu g.gif nes pas mane sitos firmos traukinukas, del to ir pradejau ziurinetis ka jie dar turi, tai ziuriu tie su elementais visai faini, bet kainu ner... ir nerandu google ar kur ju parduoda g.gif
Atsakyti