Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Oliuke, o kokia situ kaina, nelabai supratau, ar irgi 60 lt http://public.fotki....0344.html#media
Atsakyti
Siandien po pietu H&M uzsakymas skubus deliveris esame dviese, miestas Alytus kitur siunciu
Atsakyti
Vakar gavau Fragrancedirect atsakyma, kad grazins pinigus i kortele uz apvogta siuntini ( priminsiu , kad gavau tik tuscia kvepalu dezute be buteliuko ir atidariau siuntini, matant pasto darbuotojams , nes buvo itartinai lengvas , jos surase dokumenta, kad siuntinukas neatitinka svorio , as namie dar viska nufotkinau ir persiunciau i FD) .
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2013 10 02, 08:40)
Vakar gavau Fragrancedirect atsakyma, kad grazins pinigus i kortele uz apvogta siuntini ( priminsiu , kad gavau tik tuscia kvepalu dezute be buteliuko ir atidariau siuntini, matant pasto darbuotojams , nes buvo itartinai lengvas , jos surase dokumenta, kad siuntinukas neatitinka svorio , as namie  dar viska nufotkinau ir persiunciau i FD) .

thumbup.gif niu nors tiek gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 10 02, 07:53)
Labas rytas,
Oliuke kiek laiko rinksit užsakymą demar batukų, tiksliau iki kada bus galima siūsti? 4u.gif

manau iki kokio sekmadienio, tada jau rinksim pinigus g.gif

QUOTE(linosiukas @ 2013 10 02, 08:03)
Oliuke, o kokia situ kaina, nelabai supratau, ar irgi 60 lt  http://public.fotki....0344.html#media

taip
Atsakyti
Oliuke, o tai kokios kainos siaip jeigu perki viena pora?
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2013 10 02, 09:01)
Oliuke, o tai kokios kainos siaip jeigu perki viena pora?

60-75
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 02, 10:07)

noriu ir as keliu, bet man patogiau atvaziuoti i gariunus, tai jeigu nesunku, pranesk kuria diena vaziuosi rinkti batu, tai kartu ir tau pagelbeciau wink.gif
Atsakyti
user posted image

O šitu batu išmatavimai ,kur nors yra?Kažkaip nerandu niekur. g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2013 10 02, 09:12)
noriu ir as keliu, bet man patogiau atvaziuoti i gariunus, tai jeigu nesunku, pranesk kuria diena vaziuosi rinkti batu, tai kartu ir tau pagelbeciau wink.gif

as nerinksiu, viska derinsim telefonu. Paskui tik nuvaziuosiu iki gariunu ir jis man atnes jau supakuotas dezes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2013 10 02, 09:14)
user posted image

O šitu batu išmatavimai ,kur nors yra?Kažkaip nerandu niekur. g.gif

mane ir sities sudomino, nerandu kurie cia sad.gif
Atsakyti
O koks pats didžiausias dydis?
Atsakyti