Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

elc.co.uk -20% all the toys iki spalio 7 d.
pabandžiau, galioja ir seilui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 13:40)
gal norit padalinti, nes dalintoju nelabai yra  biggrin.gif

tai galesiu padalint, tik atsiimanciom teks pas mane vaziuoti, nes as be masinos tai tikrai neveziosiu, bet pliusas tas , kad sedziu namie tai ir diena gales atvaziuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 10 04, 15:16)
elc.co.uk -20% all the toys iki spalio 7 d.
pabandžiau, galioja ir seilui 4u.gif

Taip pat ir Mothercare.com! smile.gif Tik nebandziau su sale.
Don't miss out! 20% off ALL toys this weekend
Atsakyti
Galiu pasakytu kad kablys mamukui su mediniu traukinuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gal kam teko pirkti kazka tokio g.gif
user posted image
Atsakyti
Aš galėčiau Klaipėdoje rinkti pietinėje dalyje, jei niekas neapsiims. Nes aš kadangi be transporto, man sunku būtų iš terminalo paimti, jei tą dieną vyras ne Klp būtų.
O ir dalinimą vykdyčiau tik vakarais po darbo, ty ne anksčiau 18,30val
jei nebus kitų, tai tada aš apsiimu.
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2013 10 04, 15:06)
jei dalintoju Klaipedoj neatsiras, tai i Kretinga tada  biggrin.gif aisku juokauju  ax.gif

ziurekite kaip jums patogiau, nes bus bendri siuntiniai ir asmeniniai 4u.gif

QUOTE(dzemute @ 2013 10 04, 15:19)
tai galesiu padalint, tik atsiimanciom teks pas mane vaziuoti, nes as be masinos tai tikrai neveziosiu, bet pliusas tas , kad sedziu namie tai ir diena gales atvaziuoti  ax.gif

nu cia dabar biggrin.gif dar vezioti lotuliukas.gif gal aktualiau butu rajonas.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 04, 14:01)
Nu va pasiskambinau striukyte rudenine  4u.gif
Kas del mediniu tarukinuku musu vaikinui pasiteisino 200 procentuku  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  vakar popiete rami ir tyli  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
Dabar mamai uzduotis daugiau detaliu ir traukinuku dapirkti  g.gif
Saukit kas zinot kur  biggrin.gif  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat jungsiuos prie Demariuku uzsakymo smile.gif galiu apsiimti batuku dalinimu Kretingai smile.gif, Palangai.....jei laabai nebutu kam, tai ir i Klaipeda vyras atveztu smile.gif

As Palangoje 4u.gif
Atsakyti
Noretumem ir mes demar batuku,noreciau linka is kurio renkates?dukros pedute beveik 18,koki dydi reiktu imti,aciukas 4u.gif ,kaunas


atsiprasau taip isiverzus su savo uzklausimais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2013 10 04, 16:05)
Noretumem ir mes demar batuku,noreciau linka is kurio renkates?dukros pedute beveik 18,koki dydi reiktu imti,aciukas 4u.gif ,kaunas
atsiprasau taip isiverzus su savo uzklausimais ax.gif


28/29
Atsakyti
Aš jau neviešai siūliausi. Galėsiu Vilniuje padalinti, taip pat būnu visą dieną namie.

QUOTE(dzemute @ 2013 10 04, 15:19)
tai galesiu padalint, tik atsiimanciom teks pas mane vaziuoti, nes as be masinos tai tikrai neveziosiu, bet pliusas tas , kad sedziu namie tai ir diena gales atvaziuoti  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 10 04, 15:19)
tai galesiu padalint, tik atsiimanciom teks pas mane vaziuoti, nes as be masinos tai tikrai neveziosiu, bet pliusas tas , kad sedziu namie tai ir diena gales atvaziuoti  ax.gif


Puiki vieta thumbup.gif
Atsakyti