Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 10 03, 21:51)

Auksas ne zmogu bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Aciuuuuuuuuuu 4u.gif

Mergaites ar daug tikimybes kad su drabuziu apmuitins ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 04 spalio 2013 - 09:13
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 04, 10:07)
Auksas ne zmogu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Aciuuuuuuuuuu 4u.gif

siltos stos striukes, ar daugiau rudenines?
Atsakyti
Pirkėjėlės patyrusiosios,
Baisiai užsimaniau porceliano puodelių, dubenėlių su smulkiu raštu, gal yra turinčių iš otto katalogo:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 04, 09:07)
Auksas ne zmogu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Aciuuuuuuuuuu 4u.gif

Mergaites ar daug tikimybes kad su drabuziu apmuitins ? g.gif

laimės dalykas ką apmuitins ko ne.
Tad neverta spėlioti ir klausyt ką mes čia bandysim nuspėt smile.gif
Siūlau geriau tada susitarti su pardavėju, kad rodytų 29dol ne prekes verte, o tarkim 25 preke + 4 siuntimas. Tad banke pavedimas sutaps, tik bus kitaip paskirstytos sumos ir nepakliusit i muitine.
Atsakyti
Pasiderėkit , kelis $ jie linkę nuleist, paaiškinkit kad dėl muitinės, dauguma sutinka
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri vilnietė po atnaujinimo e5p šiandien darys 4u.gif
Atsakyti
Merginos, prasome atidziai skaityti kas yra parasyta. Siuskite tvarkingus uzsakymus. Pradzioje visi tvarkingi uzsakymai ejo, o dabar kas antras su savo interpretacija doh.gif As net paveiksliuka idejau kaip uzsakymas turi atrodyti. Ir prasome idemiai paskaityti 4 punkta, jei jums batus reikes persiusti individualiai 4u.gif

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 02, 00:17)
RENKU  biggrin.gif

1. Demar uzsakyma siusti i demaruzsakymas@gmail.com pagal zemiau pateikta pavyzdi (tema: Demar_Vardas_Pavarde_tel nr_miestas_bankas). Varda pavarde nurodykite asmens, is kurio bus gautas pavedimas.
2. Nedekite nuorodu, tik norimo modeliuko paveiksliuka. Galite patikslinti spalva, jei butent tokios spalvos modeliuko nuotraukos nera.
3. Is manes gausite trumpa "ok", tai reiskia kad uzsakyma gavau.
4. I didesnius miestus bus issiustos bendros siuntos per pasirinkta terminala (Kaunas, Klaipeda,  Marijampole berods susirinko jau pagal kieki). Siaip paziuresim pagal bendra kieki, gal daugiau miestu bus. Jei jus gyvenate mazame miestelyje ir jums tikrai reikes persiuntimo, galite iskart nurodyti savo adresa. Adresa rasot lietuviskomis raidemis, nurodot ar tai gatve/aleja/prospektas ir pan, nepamirstat pasto kodo bei gavejo V/P. Pirmenybe terminalui!
5. Prie nurodytos kainos skaiciuosiu +1 lt porai del kuro/tel/pinigu isgryninimo islaidu/pakavimo islaidu ir pan.
6. Batus realiai pirksiu tik kita savaite kai jau bus visi modeliukai. Apie naujus ir jau patvirtintus modelius bei kainas informuosiu forume.
7. Prasau gerbkime vieni kitu laika ir siuskite tik tvarkingus uzsakymus 4u.gif

Pakartosiu  ax.gif
NERASYKITE BE REIKALO. AS NESU GAMINTOJAS AR PARDAVEJAS, TAD DEL DYDZIU NEPAKONSULTUOSIU. VISA DOMINANCIA INFORMACIJA APIE BATUS GALITE RASTI INTERNETE.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2013 10 04, 10:02)
man nera galimybiu iki klp. nulekt  verysad.gif


g.gif aš galėčiau kretingos surinkti visus iš klaipėdos ir parvešti ax.gif 4u.gif aišku jei klaipėdiete sutiks sudėti visu kretingiškių į vieną bendrą ax.gif
Atsakyti
gal zinot, ar paypal nuskaiciuoja ta 1.5euro registruojantis, ar grazina?
man nuskaiciavo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 10 04, 11:05)
gal zinot, ar paypal nuskaiciuoja ta 1.5euro registruojantis, ar grazina?
man nuskaiciavo sad.gif

nuskaiciuoja, paskui grazina i Paypala, i kortele jie jau nebenueina. pasilieka paypale, kazka pirksi ten jie prisipliusuos.
i paypala pereina mazdaug po savaites, gal dvieju..
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 10 04, 11:05)
g.gif  aš galėčiau kretingos surinkti visus iš klaipėdos ir parvešti  ax.gif  4u.gif  aišku jei klaipėdiete sutiks sudėti visu kretingiškių į vieną bendrą  ax.gif

butu super thumbup.gif
Atsakyti
jau susisiekem!!!! super thumbup.gif

QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 03, 23:30)
help.gif  help.gif  help.gif 

oi, stai ir atsitiko tai, ko bijojau..  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif 000189.gif  000189.gif  000189.gif 

teko pratrinti asmenines zinutes ir per daug isijauciau, kad istryniau supermamytes, kuri pirko man COLUMBIJOS BUGA ziemini rozini kombinezoniuka mazajai sad.gif Pirkom is cia stai toki - http://www.outdoorcl...ducts_id=153406

deja, net nicko nepamenu. Zinau, kad pirko per Tuki, sake spalio pradzioj turetu atkeliauti siunta. Pinigu nemokejau, tad nezinau ir vardo bei pavardes sad.gif

galbut perskaitysi ir parasysi man wink.gif
labai viliuosi ir tikiuosi pavyks susirasti  4u.gif  g.gif



QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 08:29)
as manau ji pati jums parasys kur atsiimti ir kiek sumoketi 4u.gif

Atsakyti