Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 03, 11:10)
Ačiū, parašiau el.p. dėl jų smile.gif  Ar bandėt vaikui duot, ar patinka? maniškiui tai tos kapasulytės kur iki dviejų metų patinka, net neįsivaizduoju ar tiks jam su skoniu g.gif Mėgėjas matyt natūralaus skonio biggrin.gif

maniskiui tos iki 2 metu irgi patiko. bet ir braskiu skonio dabar puikiai kremta. ne karto neatsisake thumbup.gif


Marijampolej galiu as priimt Demar'us, kiek ju cia bus...
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 10 03, 19:11)
Ne man vienai kyla sie klaisimai. Daugumai, kas planuoja pirma karta jungtis.
Prasau nepykti  4u.gif

tai gal nuvaziuokit karta i bimbo nusipirkite jums rupimus batukus ir nekru*kite žmonėms laiko nei smegenų su savo tokiais klausimais wacko.gif

ir dar... pirma perskaitykite visa tema cia vos keli psl... į visus klausimus atsakyta... o jus vėl trukt už vadžių vėl iš pradžių umn.gif

nepykit bet 4u.gif jau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 03 spalio 2013 - 21:40
QUOTE(kudikiss @ 2013 10 03, 21:28)

SD man pakibo nuo 09,19 ;( nieko neraso, patvirtino ir dave dhl'o Nr, o jis kabo, kad gauta info, i jokias zinutes neatraso, smagu nu  verysad.gif



o jus pre-order prekes neisidejusi?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 03, 21:38)
o jus pre-order prekes neisidejusi?

ne, jau buvau pasimokiusi, zodziu tikiuosi gaut babkes atgal, nes siandien gavau laiska, kad tipo, negalejo siuntinio issiusti, bet kad jis net nepajudejo skambinau i dhl'a net uk, negavo jie
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 21:38)

Yra pora uzsakymu is kitu miestu (Siauliai, Utena), cia jau teks siusti individualiai. Jei tik pora uzsakymu, tai persiuntimas per post24 3 lt. Jei tokiu pavieniu bus daug (virs 10-15), teks ieskoti savanores pakuotojos/siuntejos rolleyes.gif
galit


Oliuke, aš galėsiu pabūt ta savanore, jei reiks
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 03, 22:38)
o jus pre-order prekes neisidejusi?


o kur uzsakyme galima pamatyt pre order?
g.gif viena dariau sekmadieni, tai siandien gavau. o va kita uzsakyma antradeni tai dar neissiustas.. unsure.gif didelis ... bet atidziai ziurejau . nedejau pre-order unsure.gif

o uzsakymo istorijoje matytusi g.gif 4u.gif ??
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 10 03, 22:49)
Oliuke, aš galėsiu pabūt ta savanore, jei reiks

taip taip, prisimenu mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif

oi, stai ir atsitiko tai, ko bijojau.. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif 000189.gif 000189.gif 000189.gif

teko pratrinti asmenines zinutes ir per daug isijauciau, kad istryniau supermamytes, kuri pirko man COLUMBIJOS BUGA ziemini rozini kombinezoniuka mazajai sad.gif Pirkom is cia stai toki - http://www.outdoorcl...ducts_id=153406

deja, net nicko nepamenu. Zinau, kad pirko per Tuki, sake spalio pradzioj turetu atkeliauti siunta. Pinigu nemokejau, tad nezinau ir vardo bei pavardes sad.gif

galbut perskaitysi ir parasysi man wink.gif
labai viliuosi ir tikiuosi pavyks susirasti 4u.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird4: 03 spalio 2013 - 23:34
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 21:38)
sekmadienis buvo orientacijai. Kadangi jokiu ziniu iki pirmadienio nebus, tai kaip ir nusikelia. Nebijokit, as paskelbsiu temoje iki kada renku. Bet skelbsiu kai turesiu daugiau informacijos apie naujus modeliukus. 4u.gif
kaip jau minejau anksciau, bus siunciamos bendros siuntos i Kauna/Klaipeda (bent jau dabar nemazai yra uzsakymu is siu miestu). As net siulyciau siusti i skirtingus terminalus, kad i skirtingus miesto galus nukeliautu. Bus paprasciau pasiimti. Aisku turi buti kazkokios atsakingos uz siunta dalintojos. Tai kaip ir kapeikas kainuos tas atsiuntimas per terminala.
Yra pora uzsakymu is kitu miestu (Siauliai, Utena), cia jau teks siusti individualiai. Jei tik pora uzsakymu, tai persiuntimas per post24 3 lt. Jei tokiu pavieniu bus daug (virs 10-15), teks ieskoti savanores pakuotojos/siuntejos rolleyes.gif
galit

ir as noresiu prisijungt ax.gif manau musu kelios bus is sio galo g.gif (Kretinga)
Atsakyti
Mergaites, gal kuri pamenat koks ten buvo puslapis kur viena mergaite ieskojo tokios nusipirkt ilgos zirniukais sukneles ?
Atsakyti
Mergaites, persiprasau, kad ne apie Demariukus, ale gal kuri turi nuojauta, kur dar be Danijos tokiu batu ieskoti? http://www.danija.lt...batai-OTRE.html
Atsakyti
WWW.FEELUNIQUE.COM

user posted image
Atsakyti