Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 03, 20:59)
Nu, ji man paskambino pasiguost, su tokia situacija, kaip rasiau. Pasto darbuotoja pareikalavo kad tas igaliojimas butu notaro patvirtintas, ir neatidave va siaip su tokiu paprastu igaliojimu, nors seniau, matyt kt darbuotojos, su tuo igaliojimu, atiduodavo tam vyrui. As tai sakyciau reiktu pasidomet, tada, kokia teise turi pasto darbuotoja, tokio dalyko reikalauti...


Man toks jausmas, kad pacios pasto darbuotojos nera skaiciusios taisykliu ir bando ivedineti savas. Kiekviena daro kaip JAI patogiau ( as kalbu apie pastininkes).
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 10 03, 20:11)
man ismete tik lt parduotuve 4u.gif http://rubaitau.lt/5...iuke-idara.html
bet itariu ieskote is kur parsisiut 4u.gif  4u.gif

taip ieskau pigiau blush2.gif biggrin.gif
bet man i google suvedus nuoroda ir sitos nemete, ka as ziople netaip darau g.gif
Papildyta:
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 10 03, 20:50)
Identiskos ieskot? Nes panasiu tik radau biggrin.gif
striukedar striuke.

bigsmile.gif
Gali buti ir panasi svarbu silta ir pigi blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 10 02, 20:20)
nuo pasto darbuotojos priklauso gi viskas.. Viena duos ir supras aplinkybes, kita ne..
o su igaliojimu jau rami sirdis..
Papildyta:
feelunique.com will only consider claims for lost items sent by Standard delivery 30 days after despatch for Europe and up to 90 days after despatch outside of Europe.

Be 30dienu nesijudins jie..

ir dar jei sakote, kad sampunus uzsisakete tai gali keliauti 4-5savaites...nes ne oro pastu siuncia..As Tigi kazkada uzsisakinejau 2X750 ml. tai keliavo ilgai..apie menesi..
O paprasti siuntinukai per 10dienu ateina..

Aciu, as irgi Tigi sampunus didelius butelius sakiausi, reiskiasi laukiu dar kantriai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 03, 18:06)
Oliuke, iki kada galim siust demar uzsakyma? saked kad iki sekmadienio, bet va gal pirmadieni ko naujo bus tai gal iki kada galim atsiust? g.gif  blush2.gif

sekmadienis buvo orientacijai. Kadangi jokiu ziniu iki pirmadienio nebus, tai kaip ir nusikelia. Nebijokit, as paskelbsiu temoje iki kada renku. Bet skelbsiu kai turesiu daugiau informacijos apie naujus modeliukus. 4u.gif

QUOTE(Laabeille @ 2013 10 03, 19:11)
Vel del Demar:

O kiek kainuos atsiuntimas i terminala?

Ne man vienai kyla sie klaisimai. Daugumai, kas planuoja pirma karta jungtis.
Prasau nepykti  4u.gif

kaip jau minejau anksciau, bus siunciamos bendros siuntos i Kauna/Klaipeda (bent jau dabar nemazai yra uzsakymu is siu miestu). As net siulyciau siusti i skirtingus terminalus, kad i skirtingus miesto galus nukeliautu. Bus paprasciau pasiimti. Aisku turi buti kazkokios atsakingos uz siunta dalintojos. Tai kaip ir kapeikas kainuos tas atsiuntimas per terminala.
Yra pora uzsakymu is kitu miestu (Siauliai, Utena), cia jau teks siusti individualiai. Jei tik pora uzsakymu, tai persiuntimas per post24 3 lt. Jei tokiu pavieniu bus daug (virs 10-15), teks ieskoti savanores pakuotojos/siuntejos rolleyes.gif

QUOTE(Penelophe @ 2013 10 03, 20:21)
Sveikos, merginos, priimkit naujokę...  4u.gif
Noriu pasitikslint dėl DEMAR'ų: ar galiu prisijungti prie "masinio" užsakymo su viena pora?

Ir dar, gal kas renka iš TESCO užsakymą VILNIUJE? Užmačiau savo mažyliui flysinę pižamytę, bet su siuntimu daugokai gaunasi...  ax.gif

galit
Atsakyti
Sveiki noriu pasitikslint, siunciantis is directnext muito nera? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 03, 21:21)
taip ieskau pigiau  blush2.gif  biggrin.gif
bet man i google suvedus nuoroda ir sitos nemete, ka as ziople netaip darau  g.gif


i goole "vaizdai" reikia ikelti norima paveiksliuka ir ismeta sarasiuka, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 21:38)
(Siauliai,

Aš irgi norėsiu, bet dar nerašau užsakymo, laukiu pirmadienio, kada viskas bus aišku dėl modelių ir dydžių ax.gif .
Atsakyti
bbiitute 4u.gif
http://www.aliexpres...1250593464.html
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 20:38)
kaip jau minejau anksciau, bus siunciamos bendros siuntos i Kauna/Klaipeda (bent jau dabar nemazai yra uzsakymu is siu miestu). As net siulyciau siusti i skirtingus terminalus, kad i skirtingus miesto galus nukeliautu. Bus paprasciau pasiimti. Aisku turi buti kazkokios atsakingos uz siunta dalintojos. Tai kaip ir kapeikas kainuos tas atsiuntimas per terminala.


As kolkas nesiunciu savo (bus 3 poros demariuku ir 2 ar 3 botu), siusiu kai suzinosit viska mirksiukas.gif
Kaune kaip ir minejau apsiimu padalinti, o jei bus ir daugiau norinciu kituose rajonuose tai tik thumbup.gif

Beje, botu dydzius irgi orientuotis is to lenkisko demar psl? O modelius is jusu fotki?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 03, 20:59)
Pasto darbuotoja pareikalavo kad tas igaliojimas butu notaro patvirtintas, ir neatidave va siaip su tokiu paprastu igaliojimu


Viršūnė cool.gif

QUOTE(smeli @ 2013 10 03, 21:41)
Sveiki noriu pasitikslint, siunciantis is directnext muito nera?  4u.gif


Nea 4u.gif

Mintis siųsti į skirtingus terminalus tikrai gera mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 03, 21:50)
Aš irgi norėsiu, bet dar nerašau užsakymo, laukiu pirmadienio, kada viskas bus aišku dėl modelių ir dydžių ax.gif .

taip taip, ner ko skubet. Tik rasau kas yra siai minutei. rolleyes.gif

QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 10 03, 21:51)
As kolkas nesiunciu savo (bus 3 poros demariuku ir 2 ar 3 botu), siusiu kai suzinosit viska  mirksiukas.gif
Kaune kaip ir minejau apsiimu padalinti, o jei bus ir daugiau norinciu kituose rajonuose tai tik thumbup.gif

Beje, botu dydzius irgi orientuotis is to lenkisko demar psl? O modelius is jusu fotki?

taip. As aisku labai neklausinejau, tik kainos paklausiau gal kam idomu bus. Sezonas jau kaip ir pasibaiges, tai nemanau kad kazka kito tures ax.gif
Atsakyti
kaip laiku pasijungiau, turiu omeny demarus, noresiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
SD man pakibo nuo 09,19 ;( nieko neraso, patvirtino ir dave dhl'o Nr, o jis kabo, kad gauta info, i jokias zinutes neatraso, smagu nu verysad.gif
mergytes, gal kas pirkot is http://allegro.pl/ kaip ten kas
Atsakyti