Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Skaiciuojancios/abejojancios, nepamirskite, jog siuntima i terminala dalinsis keliese, nebent kas nors tik vienas is tam tikro miesto pirks. Perkant is sunelis.lt ar dar kur nors, taip pat reikia moketi pasto islaidas ir ju su niekuo nepasidalinsi.
As matau pliusus, bet kiekvienas renkasi kaip jam geriau.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 03, 17:23)
nu lyg taip ir darau  g.gif  bet man nieko nemeta , tai tureciau suprasti  kad niekur rasti neimanoma  g.gif  blush2.gif

man ismete tik lt parduotuve 4u.gif http://rubaitau.lt/5...iuke-idara.html
bet itariu ieskote is kur parsisiut 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 10 03, 19:21)
Perskaičiau tai, ką seniai pati galvojau doh.gif  Na, nėra taip brangu permokėt tuos 20 lt. pas kokį sunelis.lt g.gif Nors sakyčiau , kad čia ne piniguose esmė, o pačiame šopinimose procese. Čiagi visos mes atkaklios šopomanės.., nesvarbu, kad kartais visai neverta.. biggrin.gif Aš čia irgi nepiktai 4u.gif


žiūrint kokiam jūs mieste. man pirkt iš kitur neapsimoka.
o gal tas sunelis.lt siuncia nemokamai? bigsmile.gif tikrai ne biggrin.gif pavedimas irgi kainuos bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, priimkit naujokę... 4u.gif
Noriu pasitikslint dėl DEMAR'ų: ar galiu prisijungti prie "masinio" užsakymo su viena pora?

Ir dar, gal kas renka iš TESCO užsakymą VILNIUJE? Užmačiau savo mažyliui flysinę pižamytę, bet su siuntimu daugokai gaunasi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2013 10 02, 23:42)
renku www.mytoys.de siuntimui pasidalinti - naudosiu -10 eur koduka (siuntimas 3.95 eur)
Vilnius

rasyti zebriuk ... gmail.com

4u.gif



gal kas dar prisijungs? kol kas esam dviese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2013 10 02, 20:36)

O norit bajeri pasakysiu? Drauge vyra visad siunte su tokiu igaliojimu, visados tiko, tik uztaike syki ant vienos darbuotojos kuri pareiske kad sis igaliojimas turi but patvirtintas notaro, o tai sake 100 lt kainuoja. Na nzn kiek kainuoja notaro patvirtinimai, bet butu kazkaip nenosmalu, ane?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 03, 20:27)
O norit bajeri pasakysiu? Drauge vyra visad siunte su tokiu igaliojimu, visados tiko, tik uztaike syki ant vienos darbuotojos kuri pareiske kad sis igaliojimas turi but patvirtintas notaro, o tai sake 100 lt kainuoja. Na nzn kiek kainuoja notaro patvirtinimai, bet butu kazkaip nenosmalu, ane?


nekainuoja 100 lt - esu sunui darius igaliojima, kad gali pats keliaut be suaugusiu prieziuros iki sueis 18 metu - mokejau gal 9 ar 12 lt... O pastas cia prie ko? net banke gali tvarkyt reikalus su tokiu igaliojimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 03, 20:06)
Neatidžiai staitote pati mirksiukas.gif

nu tai ta tai as skaiciau, kad jokiu nauju modeliu be pirmadienio nepaskelbs, bet iki kada siust galima uzsakyma man vistiek neaisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 03, 16:45)
Pasikartosiu  blush2.gif

Gal kas sutikot ? blush2.gif  sunui prisireike  doh.gif
user posted image
kaip jus ten per google paieska randat  blush2.gif ?

Identiskos ieskot? Nes panasiu tik radau biggrin.gif
striuke, dar striuke.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 10 03, 19:27)
O norit bajeri pasakysiu? Drauge vyra visad siunte su tokiu igaliojimu, visados tiko, tik uztaike syki ant vienos darbuotojos kuri pareiske kad sis igaliojimas turi but patvirtintas notaro, o tai sake 100 lt kainuoja. Na nzn kiek kainuoja notaro patvirtinimai, bet butu kazkaip nenosmalu, ane?


notaro igaliojimu ikainiai skirtingi..ziurint kokio igaliojimo tvirtinimas.
www.post.lt paziurekit ar yra toks punktas, kad butinas notaro patvirtinimas..jei ne, tada pasto darbuotoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 03, 20:44)
nekainuoja 100 lt - esu sunui darius igaliojima, kad gali pats keliaut be suaugusiu prieziuros iki sueis 18 metu - mokejau gal 9 ar 12 lt... O pastas cia prie ko? net banke gali tvarkyt reikalus su tokiu igaliojimu g.gif

Nu, ji man paskambino pasiguost, su tokia situacija, kaip rasiau. Pasto darbuotoja pareikalavo kad tas igaliojimas butu notaro patvirtintas, ir neatidave va siaip su tokiu paprastu igaliojimu, nors seniau, matyt kt darbuotojos, su tuo igaliojimu, atiduodavo tam vyrui. As tai sakyciau reiktu pasidomet, tada, kokia teise turi pasto darbuotoja, tokio dalyko reikalauti...
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 17:07)
ar as nematau  lens.gif ar amazon.de jau neduoda -10 eur nuolaidos pirmam kartui

As irgi kazkaip likau nesupratus..
Atsakyti