Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Mamukai, labai ne į temą, bet kam patinka, prabalsuokite prašau.
https://www.facebook...1...e=1
Diidelis ačiū 4u.gif
Foto su šiuo (būtent Elfų) derinuku tik tokią turėjome, kai fotografavau, jis norėjo šokti ir sakė oppa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 03 spalio 2013 - 17:11
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 03, 18:06)
Oliuke, iki kada galim siust demar uzsakyma? saked kad iki sekmadienio, bet va gal pirmadieni ko naujo bus tai gal iki kada galim atsiust? g.gif  blush2.gif

O kur Jūs matėt parašyta, kad renkamas jau užsakymas? mirksiukas.gif
Niekas dar nerenka jo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2013 10 03, 18:13)
O kur Jūs matėt parašyta, kad renkamas jau užsakymas?  mirksiukas.gif
Niekas dar nerenka jo 4u.gif

parasyta buvo 21 zinuteje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2013 10 03, 18:13)
O kur Jūs matėt parašyta, kad renkamas jau užsakymas?  mirksiukas.gif
Niekas dar nerenka jo 4u.gif

atydziau reikia skaityti mirksiukas.gif 4u.gif


QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 02, 00:17)
RENKU  biggrin.gif

1. Demar uzsakyma siusti i demaruzsakymas@gmail.com pagal zemiau pateikta pavyzdi (tema: Demar_Vardas_Pavarde_tel nr_miestas_bankas). Varda pavarde nurodykite asmens, is kurio bus gautas pavedimas.
2. Nedekite nuorodu, tik norimo modeliuko paveiksliuka. Galite patikslinti spalva, jei butent tokios spalvos modeliuko nuotraukos nera.
3. Is manes gausite trumpa "ok", tai reiskia kad uzsakyma gavau.
4. I didesnius miestus bus issiustos bendros siuntos per pasirinkta terminala (Kaunas, Klaipeda,  Marijampole berods susirinko jau pagal kieki). Siaip paziuresim pagal bendra kieki, gal daugiau miestu bus. Jei jus gyvenate mazame miestelyje ir jums tikrai reikes persiuntimo, galite iskart nurodyti savo adresa. Adresa rasot lietuviskomis raidemis, nurodot ar tai gatve/aleja/prospektas ir pan, nepamirstat pasto kodo bei gavejo V/P. Pirmenybe terminalui!
5. Prie nurodytos kainos skaiciuosiu +1 lt porai del kuro/tel/pinigu isgryninimo islaidu/pakavimo islaidu ir pan.
6. Batus realiai pirksiu tik kita savaite kai jau bus visi modeliukai. Apie naujus ir jau patvirtintus modelius bei kainas informuosiu forume.
7. Prasau gerbkime vieni kitu laika ir siuskite tik tvarkingus uzsakymus 4u.gif

Pakartosiu  ax.gif
NERASYKITE BE REIKALO. AS NESU GAMINTOJAS AR PARDAVEJAS, TAD DEL DYDZIU NEPAKONSULTUOSIU. VISA DOMINANCIA INFORMACIJA APIE BATUS GALITE RASTI INTERNETE.

user posted image



Atsakyti
Pavasari nupirkau sita vyrui striukyte wub.gif wub.gif vioso kitos buvo numestos i sona tikrai verta demesiu, tik ji is plonuju ziemai netinkama 4u.gif
Griebkit kam reik biggrin.gif
http://www.sportsdir...ket-mens-608580
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 03, 18:19)
atydziau reikia skaityti mirksiukas.gif  4u.gif

ooo geras, kaip aš čia pražiopsojau bigsmile.gif doh.gif
Atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
Vel del Demar:

O kiek kainuos atsiuntimas i terminala?

Nes as skaiciuoju taip:
1. vaziuoti matuotis i artimiausia parduotuve/turgu min 5 Lt
2. pervedimas ir organizatoteres islaidos 1 Lt (1,40) + 1 Lt
3. siuntimo kaina iki terminalo - X Lt
4. kelione iki terminalo - min 5 Lt

Gal ka praleidau? Gal suklydau? Ir kiek tas X?
As planuoju cia pirma karta jungtis ax.gif Tai vat ir mastau ar realiai susitaupys lyginant su pirkimu is karto ir ar verta gaisti laika bei kita zmogu gaisinti g.gif

Ne man vienai kyla sie klaisimai. Daugumai, kas planuoja pirma karta jungtis.
Prasau nepykti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 10 03, 19:11)

As planuoju cia pirma karta jungtis  ax.gif Tai vat ir mastau ar realiai susitaupys lyginant su pirkimu is karto ir ar verta gaisti laika bei kita zmogu gaisinti  g.gif

Ne man vienai kyla sie klaisimai. Daugumai, kas planuoja pirma karta jungtis.
Prasau nepykti  4u.gif

Perskaičiau tai, ką seniai pati galvojau doh.gif Na, nėra taip brangu permokėt tuos 20 lt. pas kokį sunelis.lt g.gif Nors sakyčiau , kad čia ne piniguose esmė, o pačiame šopinimose procese. Čiagi visos mes atkaklios šopomanės.., nesvarbu, kad kartais visai neverta.. biggrin.gif Aš čia irgi nepiktai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 10 03, 18:11)
Vel del Demar:

O kiek kainuos atsiuntimas i terminala?

Nes as skaiciuoju taip:
1. vaziuoti matuotis i artimiausia parduotuve/turgu min 5 Lt
2. pervedimas ir organizatoteres islaidos 1 Lt (1,40) + 1 Lt
3. siuntimo kaina iki terminalo - X Lt
4. kelione iki terminalo - min 5 Lt



o aš skaičiuoju kitaip:
1. Važiuoju į parduotuvę PC tai eidama pro šalį užeinu į vaikų parduotuvę,pažiūriu batus. papildomai nieko nekainuoja
2. pavedimas deja tikrai kainuoja
3. siuntimas į terminalą per post24 kainuoja 6lt jei per plius.lt siųsti
4. kelionė iki terminalo ir nieko nekainuoja, ns tuo pačiu apsiperku maisto prekybos centre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 03, 20:40)
o aš skaičiuoju kitaip:
1. Važiuoju į parduotuvę PC tai eidama pro šalį užeinu į vaikų parduotuvę,pažiūriu batus. papildomai nieko nekainuoja
2. pavedimas deja tikrai kainuoja
3. siuntimas į terminalą per post24 kainuoja 6lt jei per plius.lt siųsti
4. kelionė iki terminalo ir nieko nekainuoja, ns tuo pačiu apsiperku maisto prekybos centre smile.gif


Neseniai įmetė nuorodą, kad vėl akcija siuntimo-3 lt. : http://www.demar.com...t/220/3/furry-b 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 10 03, 14:27)
Na gal aš durna, bet gi parduotuvės klaidos yra prisijungiančių merginų rizika, o ne renkančios užsakymą. Nuo kada renkanti užsakymą turi finansiškai atsakyti už ne tas gautas prekes?  blink.gif


Gerai būtų, kad visos būtų tokios sąmoningos cool.gif Man yra pasitaikę, kad ne tik kitokias prekes teko pačiai pardavinėt, bet net kai kurios "draugės" pabumbėdavo, jog per brangiai gaudavosi (tipo svaro kurso nežino ar ką), nors net už siuntimą joms neskaičiuodavau, iš geros valios prijungdavau, kad sudaryti nemokamą siuntimą cool.gif O viršūnė buvo, kai atėjo prekės, viena persona pasimatavo dar pas mane ir pareiškė, kad jai netinka, neimsiu doh.gif blink.gif lotuliukas.gif Viskas, nuo to laiko nesikooperuoju su niekuom, geriau brangiau ir nervai ramesni cool.gif

QUOTE(Saule222 @ 2013 10 03, 14:42)
Merginos gal žinot iš kur galima fototapetų parsisiųsti? Gal kuri siuntėtės? 4u.gif


Gal man irgi reiktų g.gif


Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2013 10 03, 19:21)
Na, nėra taip brangu permokėt tuos 20 lt. pas kokį sunelis.lt g.gif


Nėra baisiai brangu, bet jei imant kokias 2 poras, tai faktiškai dvi gaunasi tiek plius minus, kiek kitur viena g.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 03, 19:40)
o aš skaičiuoju kitaip:
1. Važiuoju į parduotuvę PC tai eidama pro šalį užeinu į vaikų parduotuvę,pažiūriu batus. papildomai nieko nekainuoja
2. pavedimas deja tikrai kainuoja
3. siuntimas į terminalą per post24 kainuoja 6lt jei per plius.lt siųsti
4. kelionė iki terminalo ir nieko nekainuoja, ns tuo pačiu apsiperku maisto prekybos centre smile.gif


O aš skaičiuoju taip: pirksiu nesimatavus lotuliukas.gif Pavedimas ir siuntimas kainuos ne milijonus biggrin.gif O terminalas 100 metrų nuo namų, tai irgi nekainuoja tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 14:16)
skambino man ka tik musu demar vyrukas. Tai be kitos savaites pirmadienio nieko netures ir nezinos.  Tad atsipuskite ir iki pirmadienio ramiai laukite, tikrai jokios informacijos nepateiksiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

be to, puiki proga per savaitgali nuvaziuoti ir paziureti tuos batus realiai. Kiek zinau ju yra Bimbo parduotuveje



QUOTE(saulute32 @ 2013 10 03, 18:19)
atydziau reikia skaityti mirksiukas.gif  4u.gif

Neatidžiai staitote pati mirksiukas.gif
Atsakyti