Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(murashke @ 2013 10 03, 10:55)
tiesiog siek tiek parduotuve primaise smile.gif


Na gal aš durna, bet gi parduotuvės klaidos yra prisijungiančių merginų rizika, o ne renkančios užsakymą. Nuo kada renkanti užsakymą turi finansiškai atsakyti už ne tas gautas prekes? blink.gif
Tada labai jau apsimoka jungtis. Jei pati užsakinėsi ir parduotuvė atsiųs neteisingą siuntinį, tai reiks pačiai ir aiškintis arba pardavinėti netikusius daiktus. O čia prisijungi ir rūpesčių nebėra. Pažiūrėjai, kad parduotuvė ne tą dydį įdėjo ir sakai nepasiimu, netinka. Kitur prisijungi ir lauki gal šį kartą reikiamą atsiųs. blink.gif
Pataisykit mane jei klystu.
Atsakyti
Merginos gal žinot iš kur galima fototapetų parsisiųsti? Gal kuri siuntėtės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2013 10 02, 20:26)
merginos is patirties patarkite uzsakiaus is feelunique siuntinys buvo isiustas rugsejo 10 d. iki siol lapuko is pasto nesulaukiu, ar jau kelti vejus ir rasyti jiems ar dar kantriai laukti ? 4u.gif
P.S. pastas mano patikimas nera nei vienas siuntinys dinges, net neregistruotas smile.gif

rugsejo 26d. (praeita ketvirtadieni) po pietu padariau uzsakyma/pirkima, o spalio 2d. (treciadieni) jau gavau siuntini. maziau nei savaite - pirma karta.
karta sampunus gavau per 2 men.... nezinau kur badziojosi jie biggrin.gif
duokit nuoroda kokius pirkot smile.gif
Atsakyti
Merginos, cia diskutavote apie feelunigue siuntimo laika. Tai va, Rugsejo 26 issiunte, o siandiena gavau. Pakankamai greitai. Nzn kodel kitoms uzdelsia...
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 10 03, 14:27)
Na gal aš durna, bet gi parduotuvės klaidos yra prisijungiančių merginų rizika, o ne renkančios užsakymą. Nuo kada renkanti užsakymą turi finansiškai atsakyti už ne tas gautas prekes?  blink.gif
Tada labai jau apsimoka jungtis. Jei pati užsakinėsi ir parduotuvė atsiųs neteisingą siuntinį, tai reiks pačiai ir aiškintis arba pardavinėti netikusius daiktus. O čia prisijungi ir rūpesčių nebėra. Pažiūrėjai, kad parduotuvė ne tą dydį įdėjo ir sakai nepasiimu, netinka. Kitur prisijungi ir lauki gal šį kartą reikiamą atsiųs. blink.gif
Pataisykit mane jei klystu.

Sutinku, kad jeigu parduotuve ideda ne ta preke, cia jau prisijungiancios merginos galvos skausmas. Bent jau as taip elgciausi. Pati bandyciau parduoti ne ta ideta preke.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 10 02, 23:35)
deja, kooperacijos kartais nuostolingos  unsure.gif

gal kas norite, siulau pora prekiu is Marks&Spencer smile.gif

2-3 m. pedkelnes, kaina - 37 lt
http://www.marksands...;qid=1380745749

Vyr. sportines kelnes, spalva - grey marl, liemens apimtis - 99-104 cm, vidines siules ilgis - 74 cm, kaina - 57 lt
http://www.marksands...s/dp/B005SU5YQM

Yra buvę ir man, kad prisijungė viena mamytė prie pirkimo, o kai atkeliavo siuntinukas, jai pasirodė per brangu doh.gif Pasilikau savo mažiukui į priekį, daaugs smile.gif
Šis kartas su Tesco maisto pirkimu irgi nežinia kuo baigsis... Negavau dviejų dėžių populiariųjų saldainių. Tukis tikina, kad supakavo viską, kad sąskaitoje turi būti atžymėta pieštuku, bet...jokio žymėjimo pieštuku nei su lupa nerasi...pati tikrindama žymėjau tušinuku smile.gif Faktas vienas - negavau visų prekių. Aišku, prisijungusioms išsiunčiau tą ką jos užsisakė, pati pasilikau mažiau. Bet juk nuostolis man atiteks jeigu neatsiras trūkstamos dėžės doh.gif Po tokio įvykio susimąstai, kad gal jeigu būčiau pirkusi mažą kiekį tik sau, tai gal būtų viskas tvarkoj g.gif
QUOTE(kipitun @ 2013 10 03, 14:27)
Na gal aš durna, bet gi parduotuvės klaidos yra prisijungiančių merginų rizika, o ne renkančios užsakymą. Nuo kada renkanti užsakymą turi finansiškai atsakyti už ne tas gautas prekes?  blink.gif
Tada labai jau apsimoka jungtis. Jei pati užsakinėsi ir parduotuvė atsiųs neteisingą siuntinį, tai reiks pačiai ir aiškintis arba pardavinėti netikusius daiktus. O čia prisijungi ir rūpesčių nebėra. Pažiūrėjai, kad parduotuvė ne tą dydį įdėjo ir sakai nepasiimu, netinka. Kitur prisijungi ir lauki gal šį kartą reikiamą atsiųs. blink.gif
Pataisykit mane jei klystu.

Deja, bet beveik visada yra patogiau prisjungti prie kažko, nei rinkti...
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 10 03, 12:32)
merginos, atsiprašau dėl kvailo klausimo, niekad nepirkau ir nesidomėjau apie gap, dabar prireikė striukės, ar jūs sau tiesiai siunčiatės į LT? ar būna papildomų nuolaidų kodų, ar tik kas puslapyje jų rodoma?
ačiū labai, kas nepatingės atsakyt  4u.gif


Siuncia GAPas i Lietuva 4u.gif ir kodu papildomu buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 10 03, 14:33)
Sutinku, kad  jeigu parduotuve ideda ne ta preke, cia jau prisijungiancios merginos galvos skausmas. Bent jau as taip elgciausi. Pati bandyciau parduoti ne ta ideta preke.


Sutinku drinks_cheers.gif Usisakai prisijungdama ir prisiimi visa atsakomybe uz galutini rezultata 4u.gif
Atsakyti
I BRIO traukinuku tema, gal kas mane apsvies biggrin.gif Cia butu toks traukinukas, kuris vaziuoja elementu deka, kaip suprantu be jokio pulto, taip? http://www.amazon.co...n/dp/B00AOVXOQW Nes begiu mediniu tai turim, tai noretusi ir koki traukinuka nupirkt, kuris pats vaziuoja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 03, 10:40)
Va kaip su tais įgaliojimais:
(...)
5 dienų prašymo kaina 2,42 lt.
31 dienų laikotarpio kaina 15,00 lt.,

Bet aš tai nesuprantu, kodėl toks elementarus dalykas kaip įgaliojimo pateikimas, turi būti apmokestintas doh.gif

Beje, Post24 vėl akciją turi: http://spintoje.pasm...blic/text/info/ Dar nebandžiau, bet kaip suprantu, reikia per čia siųsti, ir bet kokio dydžio siuntos siuntimas kainuos 3 Lt (beje, mokės gavėjas!) mirksiukas.gif

QUOTE(murashke @ 2013 10 03, 13:06)
mytoys akcija - 20proc. advento kalendoriams, perkant prekiu uz 50 eur:
http://www.mytoys.de...ntskalender.10/  4u.gif

Et, bet rašo, kad Lego kalendoriams netaiko... unsure.gif

QUOTE(auksine @ 2013 10 03, 13:32)
merginos, atsiprašau dėl kvailo klausimo, niekad nepirkau ir nesidomėjau apie gap, dabar prireikė striukės, ar jūs sau tiesiai siunčiatės į LT? ar būna papildomų nuolaidų kodų, ar tik kas puslapyje jų rodoma?

Perkame pačios iš gap.eu tiesiai į LT arba iš gap.co.uk (per UK vežėjus). Kodai papildomi būna - užsiregistravus naujienlaiškiui pirmą kartą - 15% nuolaida, o vėliau arba atsiunčia kokius nors spec.pasiūlymus, arba skelbia akcijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 10 03, 16:11)
I BRIO traukinuku tema, gal kas mane apsvies  biggrin.gif  Cia butu toks traukinukas, kuris vaziuoja elementu deka, kaip suprantu be jokio pulto, taip?

parasyta - battery operated smile.gif su baterijomis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 10 03, 16:13)
Et, bet rašo, kad Lego kalendoriams netaiko... unsure.gif

o jus pabandykite isideti i krepseli su kitom prekem smile.gif man rodo su nuolaida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 10 03, 16:15)
o jus pabandykite isideti i krepseli su kitom prekem smile.gif man rodo su nuolaida smile.gif

Aha, pabandžiau - tikrai bigsmile.gif
Tikiuos, nebus čia jų kokia klaida per neapsižiūrėjimą... nes parašyta šiaip aiškiai: "Von der Aktion ausgenommen sind Adventskalender der Marken LEGO und Spiegelburg sowie Buch- und Papierkalender."
Atsakyti