Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Ikea aplankaiau thumbup.gif trasu su traukinukais tikrai yra thumbup.gif thumbup.gif

Patirtis is Ikea faina parduotuve tik tikejausi visko daugiau , vyrui lieipiau vaziuoti su busiuku nes netilpsiu biggrin.gif biggrin.gif grizom tusti lotuliukas.gif vyras visa kelia pielino lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu bet traukinuka turim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 10 03, 10:18)
O "nekanda"?

jei labai jautri oda, tada turėtų kąsti, bet maniškis nesiskundė su pėdkelnėm tom.
Dar iš asmeninės patirties, pati negaliu pakęsti vilnos šiltoj patalpoj, todėl jas moviau tik tada, kai laukan eidavom blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės priminkite iš kur pirkote puponautus su trasom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2013 10 03, 00:40)
Man uztenka. ax.gif Ziema nemaunu frotiniu pedkelniu, o ant ju dar vilnoniu kojiniu, o tik vilnones pedkelnes, kartais ant ju plonas kojines. O kai lauke labai salta, tai nei pati i ji einu, nei vaika vedu. smile.gif O kailis tikrai susiplos, nuotraukose, kurias ikelia devetus Demar'us pardavinejantys, labai gerai tai matosi.


Vat aš ir galvoju, kad užteks to 1 cm ax.gif Paskui vaikas kaip su slidėm biggrin.gif Pasimokiau jau, kiek kartų per didelius batus su savo uždėjimais esu nupirkus blush2.gif

QUOTE(kiskius @ 2013 10 03, 07:48)
Kur perkate vilnones pedkelnes vaikams? Gal kuri bandete Vegateksos? Kaip kokybe tu vilnoniu?


Aš asmeniškai tik Vegateksos ir perku internetu, Skinijos išbrangusios paskutiniu metu baisiai doh.gif Kai buvo gera nuolaida Maximoj, pabandymui paėmiau Seven Lemon, tai irgi visai neblogos, galvojau bus prastesnės g.gif Nors aišku nešiojam dar labai neilgai rolleyes.gif O vilnonės tai Vegateksos man liuks ir kaina, ir kokybė thumbup.gif Gal kažkiek pasibumbuliuoja, bet tikrai šiltos ir smagios rolleyes.gif Nekanda 4u.gif

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 03, 10:09)
AZ uzkimsta samoningai.


hihihi.gif Teisingai biggrin.gif

QUOTE(bbiitute @ 2013 10 03, 10:19)
grizom tusti  lotuliukas.gif 


Ar tuščiu busiku, ar tuščiom kišenėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Va kaip su tais įgaliojimais:

Atsakydami į Jūsų užklausą informuojame, kad kitas asmuo pašto siuntą atsiimti pašte gali ir tuo atveju, jei siuntos gavėjas (nurodytas ant siuntos) iš anksto siuntos gavimo pašte yra pateikęs nustatytos formos prašymą, kuriuo įgalioja jo vardu gauti gaunamąsias registruotąsias pašto korespondencijos siuntas (išskyrus teismų siunčiamas pasiuntinių pašto korespondencijos siuntas su procesiniais dokumentais ir pašto korespondencijos siuntas su nuoroda „Įteikti asmeniškai“) ir siuntinius. Prašymas galioja prašymo vykdymo laikotarpį, kuris nurodytas gavėjo pateiktame prašyme.
5 dienų prašymo kaina 2,42 lt.
31 dienų laikotarpio kaina 15,00 lt.,
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 10 03, 10:34)
Vat aš ir galvoju, kad užteks to 1 cm ax.gif Paskui vaikas kaip su slidėm biggrin.gif Pasimokiau jau, kiek kartų per didelius batus su savo uždėjimais esu nupirkus blush2.gif
Aš asmeniškai tik Vegateksos ir perku internetu, Skinijos išbrangusios paskutiniu metu baisiai doh.gif Kai buvo gera nuolaida Maximoj, pabandymui paėmiau Seven Lemon, tai irgi visai neblogos, galvojau bus prastesnės g.gif Nors aišku nešiojam dar labai neilgai rolleyes.gif O vilnonės tai Vegateksos man liuks ir kaina, ir kokybė thumbup.gif Gal kažkiek pasibumbuliuoja, bet tikrai šiltos ir smagios rolleyes.gif Nekanda 4u.gif
hihihi.gif Teisingai biggrin.gif
Ar tuščiu busiku, ar tuščiom kišenėm lotuliukas.gif

aha, kainos tikrai neblogos pedkelniu:) turesim omeny
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 10 03, 00:24)
Nepasiėmė kažkas?  unsure.gif

tiesiog siek tiek parduotuve primaise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 03, 09:19)
Nu bet traukinuka turim  thumbup.gif

na va, džiugu, kad pasinaudojot patarimu smile.gif tikiuosi vaikas neliks nusivylęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 10 03, 10:34)

Ar tuščiu busiku, ar tuščiom kišenėm lotuliukas.gif

Tusciu busiku doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(spaliukė @ 2013 10 03, 10:58)
na va, džiugu, kad pasinaudojot patarimu smile.gif tikiuosi vaikas neliks nusivylęs biggrin.gif

Po pietu suzinosim dar nedaviau blush2.gif biggrin.gif dabar jau audziu minti kur tu Brio trasu, traukinuku rasti g.gif gal noretusi daugiau detaliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 03, 11:01)
Po pietu suzinosim dar nedaviau  blush2.gif biggrin.gif  dabar jau audziu minti kur tu Brio  trasu, traukinuku rasti  g.gif gal noretusi daugiau detaliu  g.gif

Pasidalinkit prašau ar vaikas bus sužavėtas Gaila nežinojau kad važiuojate pirkt, būčiau užsiprašiusi ir man nupirkt. ax.gif
Jeigu kur pamatysite Brio, šaukite garsiai
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 03, 11:07)
Pasidalinkit prašau ar vaikas bus sužavėtas  Gaila nežinojau kad važiuojate pirkt, būčiau užsiprašiusi ir man nupirkt. ax.gif
Jeigu kur pamatysite Brio, šaukite garsiai

Butinai, nu geras dar vakar pagalvojau gal uzklausti blush2.gif
Vitaminai gauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 10 03, 08:38)
Laba ryta. Norejau paklausti del mytoys.de. Ar tas ju puslapis tik vokieciu kalba? Gal as nematau, kur galima pakeisti i anglu???
Nelabai as moku vokiskai, belieka tik i kainas ziureti ir zaislus  lotuliukas.gif

Yra mytoys.com, ten anglų kalba, tik ne visos prekės yra. Aš Jums siūlyčiau eiti į mytoys.de per Chrome naršyklę, ten galima pasirinkti, kad išverstų, į lietuvių kalbą gal nelabai gerai išverčia, bet į anglų jei suprantate, tai pakankamai normaliai vertimą padaro 4u.gif
Atsakyti