Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

Sveikos,

gal kuri kaip ir as pirkot is mothercare online sale prewiev?, 09.19 uzsisakiau prekes, bet dar neissiustos? gal as kazko nesuprantu , kai tas prewiev buna, gal veliau issiuncia? sad.gif
Atsakyti
Laba ryta. Norejau paklausti del mytoys.de. Ar tas ju puslapis tik vokieciu kalba? Gal as nematau, kur galima pakeisti i anglu???
Nelabai as moku vokiskai, belieka tik i kainas ziureti ir zaislus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 03, 00:40)

Turim jau ta maikute wub.gif
Atsakyti
Oliuke, o tu Demar su lipukais koki dydi pernai turejote? Mane domina, kiek cm vidpadis 26/27 arba 28/29 dydzio 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas siandien po pietu planuoju uzsisakyti is E5P jai yra norinciu prasau prisijunkite, miestas Alytus kitur galiu persiųsti
Atsakyti
Sveikos

Gal cocooncentra kas rinks?
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 10 03, 08:49)
Oliuke, o tu Demar su lipukais koki dydi pernai turejote? Mane domina, kiek cm vidpadis 26/27 arba 28/29 dydzio  4u.gif

anyway juos jau atidaviau biggrin.gif


mytoys nerenku verysad.gif neturejau vakar uz visas su sebais uzdet, o siandien jau mano prekei negalios 20 off
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 27, 22:40)
2. Dalintoju Kaune/Klaipedoje ar kokiame kitame mieste.

labai daug uteniškių susidomėjo (na, daug, tai apie 15), galėčiau apsiimti padalinti (pati į Vilnių važiuoju spalio 18d.), ale, gal nelabai patikima, nes šioje temoje pirmąkart blush2.gif Dar yra ir kitas variantas, kad aš susirenku iš jų pinigus, viską jums pervedu ir Jūs man duodate batus (pažįstamos visos biggrin.gif ), bet tada, jei nebūtų dydžių ar dar ko derinimas ilgai užtruktų.

Jei tikčiau, parašykit man į AŽ, nes Jūsų pilna 4u.gif

QUOTE(kiskius @ 2013 10 03, 07:48)
Kur perkate vilnones pedkelnes vaikams? Kol kas as randu tik 2 pardavejus, pas vienus kainos labai dideles, uz 1 pedkelnes dvimetei 50 -60 Lt, o kitas Vegateksa. Gal kuri bandete Vegateksos? Kaip kokybe tu vilnoniu?

Aš perku vegateksos. Susiburbuliavo labai greitai, bet maniškis berniukas, tai po kelnėm nesimato, bet labai džiaugiuosi, nes tikrai šiltos ir dar kainos neblogos, ypač, kai per akcijas užtaikai. Šįmet nupoirkau dar vienas.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 10 03, 09:40)
labai daug uteniškių susidomėjo (na, daug, tai apie 15), galėčiau apsiimti padalinti (pati į Vilnių važiuoju spalio 18d.), ale, gal nelabai patikima, nes šioje temoje pirmąkart  blush2.gif Dar yra ir kitas variantas, kad aš susirenku iš jų pinigus, viską jums pervedu ir Jūs man duodate batus (pažįstamos visos biggrin.gif ), bet tada, jei nebūtų dydžių ar dar ko derinimas ilgai užtruktų.

Jei tikčiau, parašykit man į AŽ, nes Jūsų pilna  4u.gif
Aš perku vegateksos. Susiburbuliavo labai greitai, bet maniškis berniukas, tai po kelnėm nesimato, bet labai džiaugiuosi, nes tikrai šiltos ir dar kainos neblogos, ypač, kai per akcijas užtaikai. Šįmet nupoirkau dar vienas.

is Utenos neturiu nei vieno uzsakymo rolleyes.gif batu nesandeliosiu, tikrai nekainuos brangiai persiuntimas. Tad nematau reikalo dar paskui vienai kita gaudyti. Uzsakymo eiga yra nurodyta sios temos pradzioje. Paskaitykite ir nebus problemu su manim susisiekti mirksiukas.gif

P.S. AZ uzkimsta samoningai. Prasome skaityti uzsakymo salygas 4u.gif
Atsakyti
gera nuolaida plasma carui,
http://www.casabu.com/plasmacar.html
Atsakyti
Sveikutes
Gal kas matet drakonu is sio filmuko pirkt?
https://www.google.l...t...h=653&dpr=1
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 10 03, 09:40)
Aš perku vegateksos. Susiburbuliavo labai greitai, bet maniškis berniukas, tai po kelnėm nesimato, bet labai džiaugiuosi, nes tikrai šiltos ir dar kainos neblogos, ypač, kai per akcijas užtaikai. Šįmet nupoirkau dar vienas.

O "nekanda"?
Atsakyti