Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

bandau atsiminti, ar įmanoma pašte parašyti kažkokį įgaliojimą, kad siuntinius galėtų atsiimti kitas asmuo?
man atrodo, jog apie tai buvo šnekėta, bet nepamenu niuansų
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 02, 20:32)
bandau atsiminti, ar įmanoma pašte parašyti kažkokį įgaliojimą, kad siuntinius galėtų atsiimti kitas asmuo?
man atrodo, jog apie tai buvo šnekėta, bet nepamenu niuansų



Galima. Igaliojimo forma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingada: 02 spalio 2013 - 19:38
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 02, 19:32)
bandau atsiminti, ar įmanoma pašte parašyti kažkokį įgaliojimą, kad siuntinius galėtų atsiimti kitas asmuo?
man atrodo, jog apie tai buvo šnekėta, bet nepamenu niuansų


Galima, tik mokestis vienkartinis yra 2lt su centais lyg?
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2013 10 02, 20:26)
merginos is patirties patarkite uzsakiaus is feelunique siuntinys buvo isiustas rugsejo 10 d. iki siol lapuko is pasto nesulaukiu, ar jau kelti vejus ir rasyti jiems ar dar kantriai laukti ? 4u.gif
P.S. pastas mano patikimas nera nei vienas siuntinys dinges, net neregistruotas smile.gif

Sakyčiau ilgokai g.gif
O ten nebuvo parašyta terminų 4u.gif
Man atrodo aš gavau per 2savaites kažkur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 02, 19:37)
Galima, tik mokestis vienkartinis yra 2lt su centais lyg?

o jis yra rašomas kiekvienai siuntai atskirai?
kiek galioja?

Man atrodė, kad jis galioja apei metus ir kad vyras galės atsiimti visas tą laikotarpį man siunčiamas siuntas. Šnd kaip tik atsiiminejau siuntą, paklausiau apie įgaliojimą. Ji sako oi ne, paskui pasitikslino sako galima bet neva 2lt už dieną, tai mėnesiui 70lt beveik doh.gif nu tada ačiū sakau, bet mintyse galvoju, reik eit į SM paskaityri, nes man kitaip atrodė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 02, 19:42)
o jis yra rašomas kiekvienai siuntai atskirai?
kiek galioja?

Man atrodė, kad jis galioja apei metus ir kad vyras galės atsiimti visas tą laikotarpį man siunčiamas siuntas. Šnd kaip tik atsiiminejau siuntą, paklausiau apie įgaliojimą. Ji sako oi ne, paskui pasitikslino sako galima bet neva 2lt už dieną, tai mėnesiui 70lt beveik doh.gif nu tada ačiū sakau, bet mintyse galvoju, reik eit į SM paskaityri, nes man kitaip atrodė blush2.gif



Klaipedoje viename paste tiko igaliojimas laisva forma parasytas. O Vilniuje rekt pradejo, kad neatitinka formos.
Formoje galima nurodyti laikotarpi nuo kada iki kada gali kitas asmuo atsiimti siuntas.
O ar mokestis vienkartinis ar uz kiekviena siunta atskirai nzn...isvis as to mokescio nesuprantu... UZ KA???? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 02 spalio 2013 - 19:46
QUOTE(elizieja @ 2013 10 02, 19:39)
Sakyčiau ilgokai  g.gif
O ten nebuvo parašyta terminų  4u.gif
Man atrodo aš gavau per 2savaites kažkur  4u.gif

Taip terminas 2 savaites, manau jau penktadieni rasysiu jiems gaila jei neateitu gera nuolaida sampunams buvo.
Man yra buve su kita UK parduotuve, kad po menesio prekiu negavimo parasiau grazino pinigus ir uz keliu dienu lapuka is pasto gavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 10 02, 20:42)
o jis yra rašomas kiekvienai siuntai atskirai?
kiek galioja?

Man atrodė, kad jis galioja apei metus ir kad vyras galės atsiimti visas tą laikotarpį man siunčiamas siuntas. Šnd kaip tik atsiiminejau siuntą, paklausiau apie įgaliojimą. Ji sako oi ne, paskui pasitikslino sako galima bet neva 2lt už dieną, tai mėnesiui 70lt beveik doh.gif nu tada ačiū sakau, bet mintyse galvoju, reik eit į SM paskaityri, nes man kitaip atrodė blush2.gif

Kaip idomiai čia su tais įgaliojimais g.gif
Aš savo vyrui paduodavau savo pasą ir lapelį - ir atiduodavo jam viską g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 02, 19:57)
Kaip idomiai čia su tais įgaliojimais  g.gif
Aš savo vyrui paduodavau savo pasą ir lapelį - ir atiduodavo jam viską  g.gif  blush2.gif

manąjam ir kartais duodavo, bet tai neteisėta smile.gif todėl ir noriu išsiaiškinti kaip viską įforminti, bet už 70lt tikrai nepasirašysiu
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2013 10 02, 20:46)
Taip terminas 2 savaites, manau jau penktadieni rasysiu jiems gaila jei neateitu gera nuolaida sampunams buvo.
Man yra buve su kita UK parduotuve, kad po menesio prekiu negavimo parasiau grazino pinigus ir uz keliu dienu lapuka is pasto gavau smile.gif


man keliavo 4 ar 5 savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 02, 19:57)
Kaip idomiai čia su tais įgaliojimais  g.gif
Aš savo vyrui paduodavau savo pasą ir lapelį - ir atiduodavo jam viską  g.gif  blush2.gif


nuo pasto darbuotojos priklauso gi viskas.. Viena duos ir supras aplinkybes, kita ne..
o su igaliojimu jau rami sirdis..
Papildyta:
QUOTE(nature @ 2013 10 02, 19:46)
Taip terminas 2 savaites, manau jau penktadieni rasysiu jiems gaila jei neateitu gera nuolaida sampunams buvo.
Man yra buve su kita UK parduotuve, kad po menesio prekiu negavimo parasiau grazino pinigus ir uz keliu dienu lapuka is pasto gavau smile.gif


feelunique.com will only consider claims for lost items sent by Standard delivery 30 days after despatch for Europe and up to 90 days after despatch outside of Europe.

Be 30dienu nesijudins jie..

ir dar jei sakote, kad sampunus uzsisakete tai gali keliauti 4-5savaites...nes ne oro pastu siuncia..As Tigi kazkada uzsisakinejau 2X750 ml. tai keliavo ilgai..apie menesi..
O paprasti siuntinukai per 10dienu ateina..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 02 spalio 2013 - 20:21
QUOTE(fuzzyy @ 2013 10 02, 20:15)
Siandien vakare uzsakinesiu H&M is UK (apie 22val.). Galiu priimti pora norinciu, su nedideliais krepseliais, su prekemis "in stock". Siuo metu viskam 10% nuolaidele taiko  (isskyrus SALE). Siusiuos per PA. Krepselius siusti I marcinlaura@gmail.com  4u.gif  Vilnius.



Ar aš kažką praleidau, galima HM pirkti per komercinius adresus? Ar Jūs kada bandėt anksčiau?
Atsakyti