Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 195 tema

QUOTE(elizieja @ 2013 10 02, 19:03)
O kokia kalba bus instrukcija viduje  g.gif


Turetu but vokieciu biggrin.gif Bet nemanau, kad bus ten sudetinga. Ten bus korteles, kuria istrauki tokia figura turesi pastatyti ir kaip ten ka nugriaus nuo to priklausys kiek gauni tasku.

Cia paprasto leidimo aprasymas, bet esme ta pati biggrin.gif mirksiukas.gif
Pastatykite tvirtovę, sudėliokite kiaules ir šaudykite paukščiukus iš svaidyklės, kad sunaikintumėte visus iki vieno! Kokį statinį sukurti, jums pasufleruos dailios kortelės, kuriose pavaizduoti įvairiausių sudėtigumų statiniai. Tuomet griebkite paukščiukus, pasiruoškite šaudyklę ir svieskite paukščiukus taip, kad surinktumėte kuo daugiau taškų. Žaidimą gali žaisti 2-4 žaidėjai. Jie paeiliui traukia korteles – vienas stato konstrukcijas, o kitas jas griauna, sviesdamas paukščiukus. Kortelės yra keturių sudėtingumo lygių, todėl galėsite nuolat tobulėti, o gal net susikurti savo pilis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 02 spalio 2013 - 18:12
QUOTE(elizieja @ 2013 10 02, 18:03)
O kokia kalba bus instrukcija viduje  g.gif

Tai,kad nereikia ten jokios instrukcijos.Statai ir griauni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 10 02, 19:08)
Turetu but vokieciu  biggrin.gif Bet nemanau, kad bus ten sudetinga. Ten bus korteles, kuria istrauki tokia figura turesi pastatyti ir kaip ten ka nugriaus nuo to priklausys kiek gauni tasku.

Cia paprasto leidimo aprasymas, bet esme ta pati  biggrin.gif  mirksiukas.gif 
Pastatykite tvirtovę, sudėliokite kiaules ir šaudykite paukščiukus iš svaidyklės, kad sunaikintumėte visus iki vieno! Kokį statinį sukurti, jums pasufleruos dailios kortelės, kuriose pavaizduoti įvairiausių sudėtigumų statiniai. Tuomet griebkite paukščiukus, pasiruoškite šaudyklę ir svieskite paukščiukus taip, kad surinktumėte kuo daugiau taškų. Žaidimą gali žaisti 2-4 žaidėjai. Jie paeiliui traukia korteles – vienas stato konstrukcijas, o kitas jas griauna, sviesdamas paukščiukus. Kortelės yra keturių sudėtingumo lygių, todėl galėsite nuolat tobulėti, o gal net susikurti savo pilis.



QUOTE(ingaul @ 2013 10 02, 19:09)
Tai,kad nereikia ten jokios instrukcijos.Statai ir griauni lotuliukas.gif

Ačiū 4u.gif
Aš atsilikusi nuo tokių dalykų - nu nieko, auga vienas, pamokins mamą ką reikia pirkti lotuliukas.gif
Lauruciuk, nusiunčiau jums užsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 02, 19:18)
Lauruciuk, nusiunčiau jums užsakymą  4u.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 10 02, 15:39)
mano užsakymas iš FD buvo apie 100 svarų, tai man kurjeris atvežė. bet užsakytas ir apmokėtas siuntimas paštu. gal patys FD apsidraudė g.gif


aha, mums irgi kurjeris atveze...iskraustyta visa smile.gif))) aisku su priklijuotu muitines aktu, kad truksta kilogramo svorio wink.gif

Žodžiu, mano asmeninės rekomendacijos : jei jau sakot viską atsiunčia , bala nematė, siųskitės į LT. Jei imat sunkių, didelių gabaritų prekių (tik ne kvepalų smile.gif))) ), kaip kad 1,5 ltr šampūno ar 750ml plaukų lako, manau drąsiai pristatys, vagilkom į tašę sunku patalpinti, nukniaukia smulkesnes šmutkes smile.gif Ir atidarykit dėžę prieš paštininko akis, patikrinkite, ar viskas yra. O ko nėra, suašykite FD, ir grąžins pinigėlius. O aš su jais susitariau, kad man į Tukio adresą atsiųstų pavogtas prekes, tai va šiandien jau laikau trūkstamas prekes savo rankose. Nuo pirminio užsakymo pradžios nei daug nei mažai - pusantro mėnesio praėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 02 spalio 2013 - 18:51
I keikiama Demar tema. biggrin.gif Kaunietes kai kuriuos modeliukus pasimatuoti, paziureti galite Akropolyje Bimbo parduotuveje. Ten kaina 119 lt. rolleyes.gif Yra vienas modelis ir su isimamu ideklu ( http://www.demar.com...t/145/3/lucky-a ).
Taip pat yra keli modeliai bazese, kainos 69-79 lt. Nauju modeliu tures sestadieni, kainos neaiskios. biggrin.gif

Matavau 15 cm pedos turetojui 24/25 dydi, laisvai lieka 1 cm vietos ( http://www.demar.com...t/222/3/billy-a ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingada: 02 spalio 2013 - 18:46
Sveiki, gal kas uzmate gal kur pigiau tokiu?
http://www.neidukas....p...t&Itemid=49
Atsakyti
QUOTE(VAITSA @ 2013 10 01, 23:10)
Kur perkate vyrams termo apatinius rubus be sportdirect,nes ten labai mazas pasirinkimas?

www.thermowave.lt firminej parduotuvej labai geros kainos 4u.gif
Atsakyti
Renku www.everything5pounds.com , Kaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(My.Vica @ 2013 10 02, 19:57)
Renku www.everything5pounds.com , Kaunas  4u.gif

ir aš bandau rinkti, tai gal susikoperuojam? ax.gif
Atsakyti
Siandien vakare uzsakinesiu H&M is UK (apie 22val.). Galiu priimti pora norinciu, su nedideliais krepseliais, su prekemis "in stock". Siuo metu viskam 10% nuolaidele taiko (isskyrus SALE). Siusiuos per PA. Krepselius siusti I marcinlaura@gmail.com 4u.gif Vilnius.
Atsakyti
merginos is patirties patarkite uzsakiaus is feelunique siuntinys buvo isiustas rugsejo 10 d. iki siol lapuko is pasto nesulaukiu, ar jau kelti vejus ir rasyti jiems ar dar kantriai laukti ? 4u.gif
P.S. pastas mano patikimas nera nei vienas siuntinys dinges, net neregistruotas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nature: 02 spalio 2013 - 19:27