Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

user posted image Labas vakaras user posted image

Nelabai man pavyksta per darbo savaite paziureti ilgesniu filmu (apart savaitgaliais), tai reguliariai toliau ziuriu (trumpesni)
Последний из Магикян ''Дружба народов'' Последний из Магикян "Арбитраж трафика"
Patinka man tos kibirkstys ir povandenines sroves tarp busimu_uosvio ir zento.
Vienoje is seriju keistoka buvo girdet neva ju daina (na zinot, kai pora turi savo daina). Tai nelabai ir supratau, ar cia jau ta daina tokia sena, ar cia jie 'atseit' dar pojauni mastau.gif ar cia as jau taip pasenau (nes mano paauglystes laikais ji buvo ant bangos) biggrin.gif Roxette - It Must Have Been Love

user posted image

QUOTE(Julsita @ 2013 10 01, 18:45)
Na as pirma diena atlaikiau smile.gif Viskas gerai.
QUOTE(Julsita @ 2013 10 02, 07:39)
Jau atsigavęs,tai,kaip su vyru juokaujam,ką per tas dvi paras ramiai
atgulėjo,dabar reikia atsiimt
AciuD, kad viskas gerai ir i gera. Kad taip ir toliau.
QUOTE(ErikaN @ 2013 10 02, 10:42)
Mums su vyru labai gražus Odesos kalbos akcentas.
Man taip pat. Jis man toks zaismingas. Savitas.
QUOTE(svelni @ 2013 10 01, 12:40)
jau kaip sito serialo laukiau tai ne tas zodis bigsmile.gif pagaliau biggrin.gif

As irgi cia vieno laukiu laukiu, tai net nzn kada cia tas bus pagaliauuser posted image

''Василиса Кожина''/2013-2014/ (?)
Трейлер-1
Esu susikurus antra-rezervini account'a VK'te, tai idejau ten, kad butu galima parodyti/pasiziureti, nes YouTube'je_nera
Трейлер-2

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
____________________________________________

Nelabai i tema, bet negaliu atsiziureti kokia man grazi Agnes Ditkovskytes suknele, tokia paprasta bet neprasta. Visas grozis slypi paprastume user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 02, 18:11)
LABAS VAKARAS 4u.gif

o Stanica pabaigei? g.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 10 02, 21:56)
''Василиса Кожина''/2013-2014/ (?)

dekui uz naujiena 4u.gif

jau mano kompo "sandeliuke" 2 pilni lapai su rekomenduotais naujais filmais ir serialais blink.gif NEBESPEJU su jusu tempais blush2.gif
dar negaliu atsigaut po Stanica, ta paskutine serija nors ir kraupoka, bet pamastymams minciu atsirado begale g.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 spalio 2013 - 22:05
QUOTE(svelni @ 2013 10 02, 19:29)
As vakar vienu prisedimu perziurejau 4 serijas naujo serialo "Дурная кровь".Labai labai patiko.Geras, idomus, prikaustantis, kolkas baigesi lb idomioje vietoje, lauksiu kada ikels daugiau seriju  bigsmile.gif

Nors is dyko buvimo pasiziurejau vakar dvi serijas, bet tikrai labai geras drinks_cheers.gif Ne toks siusiu-pusiu, toks gyvenimiskas, o vaikinas(nezinau pavardes), kur blogiuka vaidina-man labai patinka wub.gif
I miesta atvaziuoja naivuole grazuole mergina, kuria ziauriai sumusa ir isprievartauja vienas is Maskvos milijonieriu sunelis, lodarius paskutinis. doh.gif Stai ir tesiasi ta linija: viena isprievartautos merginos, kuri turejo isteketi uz puikaus vaikino, jos isgyvenimai, pastovios baimes, o kita-to lodariaus sunelio gyvenimas. Kas bus toliau, dar nezinau, nes tik dvi serijas ziurejau, bet jau kad uzkabino... thumbup.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 10 02, 21:56)
user posted image Labas vakaras user posted image

Nelabai man pavyksta per darbo savaite paziureti ilgesniu filmu (apart savaitgaliais), tai reguliariai toliau ziuriu (trumpesni)
Последний из Магикян ''Дружба народов'' Последний из Магикян "Арбитраж трафика"
Patinka man tos kibirkstys ir povandenines sroves tarp busimu_uosvio ir zento.


''Василиса Кожина''/2013-2014/ (?)


Kai kurios Magikiano serijos man banalokos, labai nuspejamos blush2.gif Bet kol nera jokios normalios komedijos-tinka ir sitas drinks_cheers.gif O kada pasirodys "Kuhnia" III?

Oi lauksiu Vasilisos Kozinos thumbup.gif Mane tokie filmai "veza" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 02, 21:56)
Nelabai i tema, bet negaliu atsiziureti kokia man grazi Agnes Ditkovskytes suknele, tokia paprasta bet neprasta. Visas grozis slypi paprastume

paprastume ir slypi visas grozis drinks_cheers.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 10 02, 23:04)
o Stanica pabaigei? g.gif

uzvakar pabaigiau biggrin.gif

Paziurejua vakar dvi serijos Furcevos,kol kas visai nieko,siandien ziuresiu toliau smile.gif
visai ne i tema,bet 6 val ryte radau prie duru,taip verke,kad negalejau neileisti,matosi kad namine buvo doh.gif ir ka man dabar su ja daryti doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 03 spalio 2013 - 07:26
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 03, 07:13)
Nors is dyko buvimo pasiziurejau vakar dvi serijas, bet tikrai labai geras drinks_cheers.gif Ne toks siusiu-pusiu, toks gyvenimiskas, o vaikinas(nezinau pavardes), kur blogiuka vaidina-man labai patinka wub.gif

as vakar internete radau 5.6 serijas.Kuo toliau tuo viskas idomiau.Kai kas pasitvirtino ka itariau,kai kur isvis netiketas vingis.
Aktorius kur vaidina Ruslana - Павел Прилучный
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 10 03, 09:16)
as vakar internete radau 5.6 serijas.Kuo toliau tuo viskas idomiau.Kai kas pasitvirtino ka itariau,kai kur isvis netiketas vingis.
Aktorius kur vaidina Ruslana - Павел Прилучный
user posted image

Papildyta:
user posted image

Klausyk, o ta mergina nepastojo?
O tas blogiukas nepradejo gereti?
Atsakyti
Sena pazistama, ne manes klausi, bet tiek to:
mergina pastojo, blogiukas negereja
vakar 4 serijas paziurejau, ketvirtoji keistai baigesi ax.gif
man tas jos boksininkas, ta prasme aktorius, labai patinka, dar nuo ,,Miec"(kardas lyg) filmo
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 10 03, 09:54)
Sena pazistama, ne manes klausi, bet tiek to:
mergina pastojo, blogiukas negereja
vakar 4 serijas paziurejau, ketvirtoji keistai baigesi ax.gif
man tas jos boksininkas, ta prasme aktorius, labai patinka, dar nuo ,,Miec"(kardas lyg)  filmo

Vadinasi, ir as dali nujauciau, dalies ne biggrin.gif Oi, fainas filmas thumbup.gif thumbup.gif O boksininkas nevaidino Kadetuose ar Soldatuose? Labai jau matytas...
Atsakyti
gal as tu filmu nemacius, Soldatus per telika kelias serijas maciau, priverstinai, nes vyras ziuredavo.
Ledi, sako trispalve kate laime atnesa. Pas mane per du katinus ir trys spalvos gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 10 03, 10:30)
Ledi, sako trispalve kate laime atnesa. Pas mane per du katinus ir trys spalvos gaunasi ax.gif

bijau,kad vyras mane isvarys is namu su visais mano augintiniais lotuliukas.gif pas mus jau yra suo,katinas ir akvariumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 11:25)
bijau,kad vyras mane isvarys is namu su visais mano augintiniais lotuliukas.gif pas mus jau yra suo,katinas ir akvariumas biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif žiurkėnų trūksta, pas mane atsivedė 4 Roborovskio žiurkėniukus wub.gif mamytė Roborovskytė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 10 03, 13:56)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif žiurkėnų trūksta, pas mane atsivedė 4 Roborovskio žiurkėniukus  wub.gif mamytė Roborovskytė  biggrin.gif

situ tai jau tikrai ne schmoll.gif turejom JK,du metus kankinausi,paaiskejo kad turiu labai stipria alergija,teko padovanoti cool.gif

nu vaikai ismaldavo pas vyra,kad leistu pasilikti ja namie lotuliukas.gif nu turesim katina ir kate (neskaitant suns ir akariumo) cool.gif
Atsakyti