Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

o Глянец 2007 visos matėt?
Ir abi seses Арнтгольц vaidina, ir Ирина Розанова, ir Julija Visockaja(turi savo kulinarinę laidą)
puiki satyra apie rusų turtuolius

ups doh.gif , jei jau buvo rekomenduota
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2013 10 01, 20:03)
o Глянец 2007 visos matėt?

NETEKO TK GIRDET ax.gif blush2.gif aciu uz rekomendacija 4u.gif

laba vakara visoms:)
siandien bandysiu damust Stanica_liko vos 4 serijos (9, 10, 11 ir 12).
Atsakyti
bandysiu ir as Stanica pabaigti,liko 2,5 serijos,man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 01, 19:05)

kaip Juliuko sveikata?

Jau atsigavęs,tai,kaip su vyru juokaujam,ką per tas dvi paras ramiai atgulėjo,dabar reikia atsiimt doh.gif Enerdžaizeriai įkrauti kaip reikalas-nepagaunam smile.gif
Na o man užtrumpinti filmai jau konkrečiai.Nors vakar ir gana anksti grįžau,bet šis bei tas ir jau lovon reik.Tai su vyru 3 serijas Internų tik pažiūrėjom ir viskas.Paskutines 3 Vangos serijas jau turbūt atidėsiu savaitgaliui smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Vakar pradėjau žiūrėti Шулер (Одесса-мама), pažiūrėjau tik vieną seriją, bet pradžia tokia nieko, nuotaikinga, buvo iš ko pasijuokti. Mums su vyru labai gražus Odesos kalbos akcentas.
Atsakyti
dėkui kas rekomendavo "Ясмин" 2013 apie rusų moterų likimus Stambule, patiko, dar tik 19 ser. iš 200:
http://kinozal.tv/de....php?id=1120335
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 10 02, 15:54)
dėkui kas rekomendavo "Ясмин" 2013 apie rusų moterų likimus Stambule, patiko, dar tik 19 ser. iš 200:
http://kinozal.tv/de....php?id=1120335

As rekomendavau ir pati neziurejau lotuliukas.gif Tai sakot, kad nieko?
Margosos 24 serijas pasiziurejau ir meciau blush2.gif Filmas apie nieka.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 02, 15:50)
As rekomendavau ir pati neziurejau lotuliukas.gif Tai sakot, kad nieko?

man patinka "Ясмин", vis siužeto linijos pasisuka netikėtai, parodo kaip turkai "mausto" ir apgaudinėja atvykėles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 02 spalio 2013 - 15:56
paziurejau STANICA_geras serialas, vertas demesio 4u.gif Tik gaila, kad mano numyletinis aktorius labai jau bloga vaidino siame filme:( kalbu apie vyriausia sunu Nikolaju ax.gif
aciu, kas rekomendavo 4u.gif
laba cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 spalio 2013 - 16:47
LABAS VAKARAS 4u.gif
siandien pradedu ziureti Furceva smile.gif tikiosi spesiu paziureti iki sekmadienio,nes sekmadieni gris vyras,tai filmams bus pertrauka cool.gif
Atsakyti
Бедная Liz 2013, paziurejau, raso, kad komedija, bet tikra melodrama su komedijos elementais, labai patiko wub.gif
Atsakyti
As vakar vienu prisedimu perziurejau 4 serijas naujo serialo "Дурная кровь".Labai labai patiko.Geras, idomus, prikaustantis, kolkas baigesi lb idomioje vietoje, lauksiu kada ikels daugiau seriju bigsmile.gif
Atsakyti