Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 21:37)
Simpatiju daug turiu, o dar ir nezinau kas kokiam gale (puseje) yra (gyvena, dirba), tai net nezinau pas ka vaziuociau, butu kaip tai bezdzionei- norisi ir protingo ir grazaus  biggrin.gif

Prasom pasislinkt  essen.gif  biggrin.gif



1. Viskas išsiaiškinama tongue.gif A paskui tik fit ir matai, kad ne tik gražus bet dar ir protingas tongue.gif

2. Jau bigsmile.gif Nuo ko pradėsim? Gal nuo to kas ten stiklinukėje?
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 09 30, 22:57)
2. Jau bigsmile.gif Nuo ko pradėsim? Gal nuo to kas ten stiklinukėje?

ten gruziniška čečia ypatingai geros kokybės, į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
sakykite, ar mano atmintis neslubuoja, bet Stanica'oj ir Furceva'oj vaidina Marija Šūkšina_
user posted image
?
Atsakyti
Uiiiiii, kiek cia visokiu skanestu bigsmile.gif
Pabaigiau VANGA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Be zodziu likau, nerealus serialas ir nereali buvo asmenybe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Labanaktis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 30 rugsėjo 2013 - 22:39
QUOTE(Sim@ @ 2013 09 30, 23:08)
sakykite, ar mano atmintis neslubuoja, bet Stanica'oj ir Furceva'oj vaidina Marija Šūkšina_
user posted image
?




Nea, Furceva vaidino Ирина Розанова ax.gif

user posted image

Stanicoj taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 01 spalio 2013 - 05:51
Labas smile.gif

А я вот никогда замуж не выйду, правда, мам Вер? Одному ведь лучше, хочу — халву ем, хочу — пряники.
© Девчата

user posted image

Čia aš ne šiaip sau šį kadrą įdėjau vakar prisižiūrėjus jūsų apetitiškų kadrų, naktipiečių užkrimtau, nes jau vakariene tai pavadint liežuvis neapsiverčia doh.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 30, 14:13)
pradejau ziureti Posrednik,Lifanov kaip visada,su savo "cinkeliu" thumbup.gif
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 30, 18:26)
as jau dviem savaitem i prieki atsiunciau filmu <……..…….. > Brak po zaveshchianiju,paskui Furceva,tada 20 let bez liubvi lotuliukas.gif ir kada viska speti lotuliukas.gif
Man Lifanovo tas cinkelis taip pat patinka, turi jis kažkokio šaržo.
Aš manau geriausias variantas_per ilgus žiemos vakarus biggrin.gif
QUOTE(Julsita @ 2013 09 30, 16:33)
Ir ką-abipusis plaučių uždegimas  verysad.gif  O aš ryt pradedu dirbt  <…………> o dar dvi valdžios atstovės atvažiuoja manęs ryt "egzaminuot
Na šakės, dar ir dvipusis blink.gif Jis gi pas tave dar mažylis (?) ar jau darželinukas? Tikrai, kad apsunkinta situacija. Viskas bus gerai, nenusimink console.gif
Ir špygas, ir čiurikus už tave laikau. Sėkmės!
QUOTE(amirrr @ 2013 09 30, 23:03)
ten gruziniška čečia ypatingai geros kokybės, į sveikatą biggrin.gif
QUOTE(Ramsius @ 2013 09 30, 22:57)
1.  A paskui tik fit ir matai, kad ne tik gražus bet dar ir protingas tongue.gif 2. Jau bigsmile.gif Nuo ko pradėsim? Gal nuo to kas ten stiklinukėje?
Neteko man ragaut, turbūt stipri rupūže?
1. Tai žinok ne visiems taip pasiseka kaip tau biggrin.gif 2. Aha, nuo to. Matai gi sako, kad gardi, tik biskuty palauk, kol namo grįšiu mirksiukas.gif

QUOTE(spoorga @ 2013 09 30, 18:23)
2012 Ночные ласточки dar...Jei nematet... irgi labai patiko filmas thumbup.gif
QUOTE(spoorga @ 2013 09 30, 18:33)
И все-таки я люблю  labai patiko...man ji per ta filma ir patiko thumbup.gif
Nežinau kodėl, bet man tas apie Naktines Kregždutes_pats prasčiausias pasirodė, o bežiūrint_ Ir vis dėlto, aš myliu, tai buvo mano pirma pažintis su šia aktore. Šis patiko.
Labai nemažai esu jos filmų peržiūrėjusi.

Iš tokių dar senesnių, visai žiūrimi (kad ir vienam kartui):

"Кактус и Елена" /2006/
премьера
Ролик

user posted image


''Медовый месяц'' /2003/
Клип к фильму
Ролик
кино на YouTube

user posted image


''Трава под снегом'' 2010/
Трейлер-1
Трейлер-2
http://kinozal.tv/de...s.php?id=689643

user posted image
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2013 10 01, 06:49)
Nea, Furceva vaidino Ирина Розанова  ax.gif

DEKUI UZ INFO 4u.gif na, abi siek tiek panasios sios aktores ax.gif bent jau man blush2.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 10 01, 10:45)
"Кактус и Елена" /2006/
''Медовый месяц'' /2003/
''Трава под снегом'' 2010/

aciu uz rekomendacijas 4u.gif

laba ryta, einu kavos gert ir grybukais pasigardint cool.gif
user posted image
kai pati nekepu, tai uzturejau kliente, kurios mociute, budama 85 metu kepa labai skanius grybukus. Jie netgi 100 kart geriau uz visus glaistytus surelius, kuriu mano vaikai jau nebevalgo. Jau geriau 1 grybukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 21:56)
“Дурная кровь (Непобеждённая )‘‘ /2013/

jau kaip sito serialo laukiau tai ne tas zodis bigsmile.gif pagaliau biggrin.gif
Aciu Visgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 01, 10:45)
Neteko man ragaut, turbūt stipri rupūže?

Kas mėgsta stipresnius, tai sako nerealiai skani, labai švelniai geriasi, kažko panaši i viskį. Norėjau nunešti draugei kažkokiom žolėm užsipilti, vyras paragavo, sako, gal nešk degtines geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2013 10 01, 16:43)
Kas mėgsta stipresnius, tai sako nerealiai skani, labai švelniai geriasi, kažko panaši i viskį. Norėjau nunešti draugei kažkokiom žolėm užsipilti, vyras paragavo, sako, gal nešk degtines geriau  lotuliukas.gif

As ragavus,tai man samane primine,o ji man visai nieko blush2.gif
Na as pirma diena atlaikiau smile.gif Viskas gerai.Personalo direktore praegzaminavo,dabar dar vienos egzaminuotojos sulaukt (sia savaite) ir galesiu ramiai isivaziuot i darbuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 10 01, 18:45)
Na as pirma diena atlaikiau  smile.gif  Viskas gerai.Personalo direktore praegzaminavo,dabar dar vienos egzaminuotojos sulaukt (sia savaite) ir galesiu ramiai isivaziuot i darbuka  smile.gif

thumbup.gif
kaip Juliuko sveikata?
Atsakyti
[quote=Visgi,2013 09 29, 13:16]
''Посредник'' /2013/


Man nepatiko šis serialas.
Jokios intrigos, ir iš kart viskas aišku.
Atsakyti