Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

QUOTE(Julsita @ 2013 09 29, 19:45)
O aš,kai planavau per savaitgalį visą pažiūrėt,tai įveikiau lygiai pusę .Bet čia menkiausia bėda (kad tik tokios būtų...) Mano mažylis bronchitą "pasigavo" sad.gif Šiandien ir priėmimą teko aplankyt sad.gif

vargsiukas sad.gif sveikatytes Juliukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
''Два мгновения любви'' /2013/
премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1128788

user posted image


QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 29, 19:32)
man sita aktore patinka,
user posted image

Ji man taip pat labai labai simpatinga smile.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 09 29, 19:45)
O aš,kai planavau per savaitgalį visą pažiūrėt,tai įveikiau lygiai pusę

Mano mažylis bronchitą "pasigavo" sad.gif Šiandien ir priėmimą teko aplankyt sad.gif

As irgi puse esu paziurejus jos, tai tesiu toliau kol kas, kol dar galiu.

Ojojoj blink.gif Ir pasitaikyk dar taip, kaip tycia. Sveikatytes mazamajm 4u.gif
Atsakyti
''ПутЁвая страна''/2013/ ироничный сериал, скетч.
премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1128810

user posted image

user posted image
Atsakyti
''Подари мне немного тепла'' /2013/
фрагмент
http://kinozal.tv/de....php?id=1128856

user posted image
_______________________

Laba ryta
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 29, 13:16)
''Посредник'' /2013/

Julsita jau yra visos serijos 4u.gif
Vis dar laukiu visu seriju Brak po zaveshchianiju,dar neidejo cool.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 30, 08:32)
Vis dar laukiu visu seriju Brak po zaveshchianiju,dar neidejo cool.gif

Ir as laukiu. Idomu kaip cia bus dabar, ar normaliai des/ides ar temps guma.
______________________

Klausykit temo koleges, noriu pasitarti su jumis.

Bekuriant šią temą, buvo man mintis (bet išgaravo ji man visai tuo metu) įdomumo dėlei įdėti apklausą apie matytus biografinius (istorinius) filmus, per pastaruosius 2012-2013 metus kurie buvo dažniausiai šioje temoje linksniuojami. Visai būtų įdomu žvilgtelti į jų reitingavimą.

I. ''Вольф Мессинг'' /2009/
II. ''Фурцева'' /2011/
III. ''Анна Герман'' /2012/
IV. ''Страсти по Чапаю'' /2013/
V. ''Сын отца народов'' /2013/
VI. ''Вангелия (Ванга)'' /2013/


Gal ką dar pamiršau?
Gal kas turi ką papildyti?

Bendravau su moderatore šiuo klausimu (nes tema jau sukurta, o apklausa tai neįkelta).
Moderatorės pasiūlymas: ,,Į atidarytą temą įkelti apklausą neįmanoma, taigi sukurkit naują temą su apklausą, atsiųskit abiejų nuorodas, aš sujungsiu.’’

Žinoma, aš tą padaryti ir vėliau, nedega, kuriant sekančią temą, kai šią pabaigsime.
O sekančiai temai buvau sugalvojusi apklausą apie ,,Labiausiai patikęs filmas su Татьяна Арнтгольц’’

I. "Брак по завещанию" /2009/
II. "Брак по завещанию-2. Возвращение Сандры" /2011/
III. "Чистая проба" /2011/
IV. "Ласточкино гнездо" /2012/
V. "Виктория" /2012/
VI. "Снайперы: Любовь под прицелом" /2012/
VII. "Брак по завещанию-3. Танцы на углях" /2013/



Tai va tokių minčių turiu. Gal šiek tiek net ir įdomiau būtų, galėtume vis naujai temai ką nors tokio sugalvoti, teikti pasiūlymus ir t.t.. Pvz temos_ Mėgstamiausi aktoriai; Mėgstamiausios aktorės; Šios temos žiūri publikos amžius ir pan. ir t.t.

Kaip manot? mastau.gif

_______________
Jetau, einu kavos užsiplikyti, nes net rankos sušąlo. Galėtų jau bent darbovietes šilumą ijungti. Maskvoje jau aną savaitę visur visur įjungė, ne tik darbovietėse.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 11:25)
Ir as laukiu. Idomu kaip cia bus dabar, ar normaliai des/ides ar temps guma.
______________________

Klausykit temo koleges, noriu pasitarti su jumis.

Bekuriant šią temą, buvo man mintis (bet išgaravo ji man visai tuo metu) įdomumo dėlei įdėti apklausą apie matytus biografinius (istorinius) filmus, per pastaruosius 2012-2013 metus kurie buvo dažniausiai šioje temoje linksniuojami. Visai būtų įdomu žvilgtelti į jų reitingavimą.

I. ''Вольф Мессинг'' /2009/
II. ''Фурцева'' /2011/
III. ''Анна Герман'' /2012/
IV. ''Страсти по Чапаю'' /2013/
V. ''Сын отца народов'' /2013/
VI. ''Вангелия (Ванга)'' /2013/


Gal ką dar pamiršau?
Gal kas turi ką papildyti?


Ale ot netingi lotuliukas.gif Pasirodo, Furcevos nesu maciusi g.gif Apie ka jis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 30, 11:33)
Ale ot netingi lotuliukas.gif Pasirodo, Furcevos nesu maciusi g.gif Apie ka jis? 4u.gif

Apie Furcevą lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pažiūrėk, verta mirksiukas.gif
Aš nemačius nei Mesingo, nei Stalinuko. Atsisiunčiau ir šiandien pradėsiu Vangą žiūrėt, pečių užsikūrus. Viena namuose ir žiūriu ką noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 30, 11:33)
Ale ot netingi lotuliukas.gif Pasirodo, Furcevos nesu maciusi g.gif Apie ka jis? 4u.gif

ir as nemaciau g.gif

Visgi gera mintys thumbup.gif tik turi buti dar vienas punktas-negaliu apsispresti lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 30 rugsėjo 2013 - 11:01
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 09 30, 11:58)
Visgi gera mintys thumbup.gif tik turi buti dar vienas punktas-negaliu apsispresti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Krištolinė ledi ne ne ne biggrin.gif sugalvok kitaip kaip nors, nes žinai kiek bus nepasisprendusių biggrin.gif Bus panašiai kaip tame ankekdote apie beždžionę:

Surinko liūtas visus žvėris, išrikiavo ir sako:
- Protingi visi į kairę, gražūs - į dešinę!
Visi išsiskirstė, tik beždžionė trypčioja vietoje.
- O tu ko stovi?
- Nors imk ir persiplėšk! - sako beždžionė.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 30, 12:17)
Krištolinė ledi ne ne ne biggrin.gif sugalvok kitaip kaip nors, nes žinai kiek bus nepasisprendusių biggrin.gif Bus panašiai kaip tame ankekdote apie beždžionę:

mano nuotrauka lotuliukas.gif daznai butent taip atrodau su savo vaikais lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Visgi, galiu pasakyti, kad aš turbūt nedalyvaučiau balsavime, nes neapsispręsčiau tikrai dėl filmų gerumo. Pavyzdžiui iš biografinių šiuo metu žiūriu Vangą ir šiai dienai man jis atrodo geriausias. Bet lygiai taip pat buvo su Čiapajevu ar Stalino sūnum. Atrodo nu pats geriausias filmas ir geresnio negali bebūti. O dar nemačius Furcevos, Mesingo ir German doh.gif
Atsakyti