Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

Idomu bus paziureti i Zaiceva, nes as su ja filmu nemacius, apart tik Doktor Zaiceva
''Долгая дорога (Долгая дорога домой)'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1130219

user posted image

QUOTE(Tisan @ 2013 10 04, 12:06)
As tai vis gailiuosi,kad pradedu ziuret seriala,kol dar nera visu seriju ikelta
Niekada as anksciau irgi taip nedarydavau, sulaukdavau visu, o tada ziuredavau kada panorejus lydekams paliepus biggrin.gif Bet paskui pagalvojau, kad jau labai daug prisikaups man, o dar kai ne visada isgaliu optom ziuret iskart visu seriju, tai man be sansu, tai po truputi bandau (kaip dabar), bet va tik tas laukimas nervina. Detu normaliai, kasdien, tai ne.

Atsakyti
Laba, och kiek filmų prirašėt. O aš kaip įstrigau su savo moteriškių daktaru, tai net nervs jama, smagu, patinka, bet jau ir kitus filmus noris žiūrėt, o čia tik 30 toji serija... biggrin.gif Jau kartais ir darbe youtubą įsijungiu biggrin.gif Vat užtai serijalai man patinka tik per teliką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 04, 11:36)
Laba user posted image

Visai netyciom radau, galvojau, vaje kokie zmones, kokie apredai, carine Rusija ir t.t. Bet kai pamaciau, kad 250 seriju, tai ir fantazija atsoko, swoon.gif Na suprasciau dar 25 serijos, o cia doh.gif Vnz belieka tik akis paganyt

Startuos netolimoje ateityje ''Пока станица спит (Казаки)'' /2013-2014/


Nu durniai jie konkreciai doh.gif Ka gero duoda tos 250 seriju? Man gaila laiko. Man per akis yra 20, o cia doh.gif Taip ir gaunasi, kad paskui persukama, persokama, ziurima kas desimta serija doh.gif Arba is viso neziurima schmoll.gif
Dabar be "Durnaja krov" ziuriu ir sita, nors tai ir nera rusu gamybos, labai atsiprasau blush2.gif
http://www.seasonvar...kvizitciya.html
Atsakyti
labas, kas nepamiršot biggrin.gif

užsikasus darbais juodai juodai, net vakare atsigulus knygos nebepaskaitau, o jau serialai pamiršti visai, nėra laiko. gal kai jau visi darbai sustyguos, lauke bus sutvarkytas daržas, bus galima bent savaitgaliais pasimėgaut smile.gif

Simai užuojauta dėl mamos. beskaitant ašarą spaudė sad.gif

Ramsiaus avantiūra iš koto išvertė thumbup.gif thumbup.gif va čia tai motera, va čia tai su polėkiu žmogus. kažin ar išdrįsčiau taip. šaunuolė. ačiū, kad foto parvežei, kad nuvežei žinią, kad yra lt jo gerbėjų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 10 03, 23:41)
Sima, tai pas jus yra gyvuneliu prieglauda, isgelbetum maza sirdute, ti reik atsakingai imt, ta prasme tevams, o ne vaikui zaisliuka, kuris ir atsibost gali ax.gif

zinau, kad yra. Bet mano Ugne to katinelio tik vakarais uzsimano. Kai mire mociute, tai ji patapo lb jautri ir vis dazniau vakarais verkia...Todel ir uzsimane kazko svelnaus, mazo...

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 04, 06:44)
drinks_cheers.gif pilna ju ten ir skelbimuose labai daug dovanojamu katineliu.

ir sitai zinau 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 10 04, 11:36)
''Пока станица спит (Казаки)'' /2013-2014/
''Долгая дорога (Долгая дорога домой)'' /2013/

dekui uz naujienas 4u.gif

QUOTE(arden @ 2013 10 04, 13:55)
Simai užuojauta dėl mamos. beskaitant ašarą spaudė sad.gif

4u.gif

LABA visoms, apsirgo mano Ugne ax.gif
pries savaite tvarke dantuka ir nuo vaistu sualergizavo odele po apatine lupa_atsirado tokia kaip antra lupa. Tepiau ir gydziau kuo turejau, pradedant vazelinais, baigiant medumi.
Sian ryte po darzelio pusryciu nuejom pas seimos gyd. Apziurejo. Viskas lyg ir gerai, tik nuo tos "lupos" virusas persimete i gerklyte. Surase, kaip gydytis.
Parvedziau darzelin, rodes viskas gerai. Apie 13h skambina Ugnes aukletoja_Ugnei 39 karscio, ateikite pasiimti blink.gif
Tai tekina i vaistine, paskui darzelin. Tai abu parsivedziau. Ugne sugirdziau vaistus ir uzmigo.
O tiek planu savaitgaliui buvo
doh.gif
JAU NEBESPEJU su Jumis, tai filmus teks pradet ziuret naktimis:)
Atsakyti
Labas! Skaitau, ziuriu biggrin.gif
Nezinau ar kas nors siule, visai nebloga komedija

Семейные обстоятельства

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eris: 04 spalio 2013 - 14:33
Dėl kačiuko - jau esu kačių mylėtoja kaip nežinau kas. Gal tiksliau sakant buvau. Nes ta mieloji, švelnioji išmylėta, išpopinta pūkuota mūsų Pienė praėjus 5riems bendro gyvenimo metams tapo monstru. Naktimis siautėja, dėl maisto išsidirbinėja, drasko kur papuola ir dar prie durų skundžiasi, kaip jos vergai neklauso. O dar 10 gražių metelių kaip suprantu mažiausiai laukia.... Taip, kad gerai labai pagalvokit....
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 10 04, 12:06)
Man irgi atrodo, nori ja suvilioti,kad isteketu uz jo,paskui apgaus ir pasisavins viska  g.gif
O Ruslanas galvoju,tai tevo zmonai paskambino...net nezinau,pirma mintis tokia sove,kai kalbejo  g.gif



o man kaip tik atrodo,kad ne su tevo zmona kalbejo...nzn net...bet daugiau itariu,kad koks Fiodoras jo iesko. Tos Oksanos ne tas stilius...Masos tevas tai turbut tas advokatas gerietis bus.
Laukiu nesulaukiu kada sekancios serijos bus ax.gif
Vakar toki neidomu filma su Arngolsc ziurejau doh.gif "Трава под снегом"...net nepatariu...absoliuciai neidomus schmoll.gif
Atsakyti
kol dukrele miegojo, paziurejau_Сильная слабая женщина_(2010)_lengva melodrama, kaip pasaka.
user posted image
man patiko 4u.gif
rekomenduoju, kas nemate cool.gif
aciu, kas rekomendavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 04 spalio 2013 - 17:58

Beruošiant vakarienę Молодожены 2012 pažiūrėjau

Jaunavedžiams apie 50 metų ax.gif

Optimistiškas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2013 10 04, 19:22)
Молодожены 2012

aciu uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
negaliu niekaip suprast ar taip gali but,kad online jau galima ziuret,o parsiust dar neimanoma niekur, cia apie filma Гюльчатай (2013)
My Webpage
Atsakyti