Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

[quote=Visgi,2013 10 03, 20:58]
5-ta serija yra zadama (?) spalio 5-tai dienai

geros žinios:4u:

Belaukiant žiuriu

Раздолбай
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 10 03, 21:09)
Prasidėjo sezonas
Ojei... jau tos ligos ir tie virusai, kad juos kur galas, sveikit 4u.gif
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 21:19)
man visiskai vienodai,kaip ja pavadins lotuliukas.gif Breznevas ir Furceva lotuliukas.gif
arba Barbariska. O jei rimtai, jei reiktu man rinkt, tai neisivaizduoju... Pas mus irgi vaikai rinko vardus augintiniams.
Atsakyti
Pasirode Дурная кровь 7 серия. Iseinu ziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 08:25)
6 val ryte radau prie duru...

mano dukrele kaip nori tokio....bet is kur paimt? g.gif

QUOTE(svelni @ 2013 10 03, 09:16)
Aktorius kur vaidina Ruslana - Павел Прилучный

o cia tai bent saldainiukas wub.gif ir kokiu pavadinimu filmas?

QUOTE(vaya @ 2013 10 03, 21:26)
Раздолбай

aciu uz pasiulyma 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 03, 20:16)
Man, labiau idomesnis pasidare ir pagreiti pagavo nuo 5-tos serijos. Po 6-tos serijos laukiu vos ne kokio stebuklo (kad blogietis atvirstu i gerieti, bet vargu ar taip bus (nes teks jam dar ir kaleime pabuvot).
Idomu kaip i pati gala scenarijus pasisuks, su kuo ji bus...
Bet kas jos tevas, as manau jau dabar zinau.

itariu ir as.....tas gerietis ax.gif o kas jos mama, net neisivaizduoju,.......na dar parodys vistiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 03 spalio 2013 - 22:36
as 7 jau perziurejau ir einu migt rolleyes.gif
Sima, tai pas jus yra gyvuneliu prieglauda, isgelbetum maza sirdute, ti reik atsakingai imt, ta prasme tevams, o ne vaikui zaisliuka, kuris ir atsibost gali ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 03 spalio 2013 - 22:42
QUOTE(Sim@ @ 2013 10 03, 23:30)

o cia tai bent saldainiukas wub.gif ir kokiu pavadinimu filmas?
aciu uz pasiulyma 4u.gif

"Дурная кровь" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 10 03, 23:41)
Sima, tai pas jus yra gyvuneliu prieglauda, isgelbetum maza sirdute, ti reik atsakingai imt, ta prasme tevams, o ne vaikui zaisliuka, kuris ir atsibost gali ax.gif

drinks_cheers.gif pilna ju ten ir skelbimuose labai daug dovanojamu katineliu.
Pati specialiai neimciau antro,bet jis pats pas mus atejo smile.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 03, 21:41)
Ojei... jau tos ligos ir tie virusai, kad juos kur galas, sveikit 4u.gif  arba Barbariska. O jei rimtai, jei reiktu man rinkt, tai neisivaizduoju... Pas mus irgi vaikai rinko vardus augintiniams.

variantas neblogas,bet mazoji liezuvi sulauzys kol istars lotuliukas.gif

nu ka,siandien planuoju pabaigtu Furceva g.gif
Atsakyti
Laba user posted image

Visai netyciom radau, galvojau, vaje kokie zmones, kokie apredai, carine Rusija ir t.t. Bet kai pamaciau, kad 250 seriju, tai ir fantazija atsoko, swoon.gif Na suprasciau dar 25 serijos, o cia doh.gif Vnz belieka tik akis paganyt

Startuos netolimoje ateityje ''Пока станица спит (Казаки)'' /2013-2014/

user posted image
user posted image
user posted image
___________________________________________
user posted image Klausiu ziurejusiu vakarykscia 8-ta serija Дурная кровь (kas neziurejo, neskaitykit, bus neidomu veliau).
Kaip manot, ka sugalvojo Safonov'as (as visgi labai tikiuosi, kad ji sove pro sali)? Na, suprantu, kad jis ja dabar globoja (neisduoda jos tiems maitvanagiams, suteike pas save pastoge, supirko jai visa garderoba), bet koks jo motyvas? Jo tikslas, kad ji isimyletu ji ir jos palikimas butu ju bendru palikimu? Nes jis kaip ir dzentelmenas dabar jau toks..., bet nelabai as tikiu, kad jis jau cia taip staiga geros valios ambasadoriumi tapo mastau.gif Arba jis nori vienas patyliukais veikt, kad su niekuo dalintis nereiktu mastau.gif
Idomu kam ten Ruslanas prisiskambino (gal savo krikstateviui?)
Sios paskutines serijos bus pacios idomiausios. Nes ir pasibaige taip, kad kvapa uzgniauze.


QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 04, 11:09)
nu ka,siandien planuoju pabaigti Furceva g.gif
As planuoju baigti Vangelija, nes skaiciau, kad mano ziurimo Дурная кровь naujas serijas ikels lyg (?) tik po savaitgalio, bet laaabai tikiuosi, kad tai netiesa.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 04, 11:36)
___________________________________________
user posted image Klausiu ziurejusiu vakarykscia 8-ta serija Дурная кровь (kas neziurejo, neskaitykit, bus neidomu veliau).
Kaip manot, ka sugalvojo Safonov'as (as visgi labai tikiuosi, kad ji sove pro sali)? Na, suprantu, kad jis ja dabar globoja (neisduoda jos tiems maitvanagiams, suteike pas save pastoge, supirko jai visa garderoba), bet koks jo motyvas? Jo tikslas, kad ji isimyletu ji ir jos palikimas butu ju bendru palikimu? Nes jis kaip ir dzentelmenas dabar jau toks..., bet nelabai as tikiu, kad jis jau cia taip staiga geros valios ambasadoriumi tapo mastau.gif Arba jis nori vienas patyliukais  veikt, kad su niekuo dalintis nereiktu mastau.gif
Idomu kam ten Ruslanas prisiskambino (gal savo krikstateviui?)
Sios paskutines serijos bus pacios idomiausios. Nes ir pasibaige taip, kad kvapa uzgniauze.


As planuoju baigti Vangelija, nes skaiciau, kad mano ziurimo Дурная кровь naujas serijas ikels lyg (?) tik po savaitgalio, bet laaabai tikiuosi, kad tai netiesa.


Man irgi atrodo, nori ja suvilioti,kad isteketu uz jo,paskui apgaus ir pasisavins viska g.gif
O Ruslanas galvoju,tai tevo zmonai paskambino...net nezinau,pirma mintis tokia sove,kai kalbejo g.gif


Laba diena 4u.gif

As tai vis gailiuosi,kad pradedu ziuret seriala,kol dar nera visu seriju ikelta doh.gif Paskui tokia nervatriopke. Kol ikels sekancias Брак по завещанию,busiu pamirsus,kas pradzioj buvo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tisan: 04 spalio 2013 - 11:06
QUOTE(Tisan @ 2013 10 04, 12:06)
Kol ikels sekancias Брак по завещанию,busiu pamirsus,kas pradzioj buvo  doh.gif  biggrin.gif

todel ir laukiu visu seriju ir neziuriu lotuliukas.gif
Atsakyti