Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XX Tema)

Labas vakaras smile.gif

Krištolinė ledi, tai turejei nekviestu sveciu ane? Dievuliau, tokia mazute ta katyte...miniatiurine bigsmile.gif O kaip pavadinot?

Ziuriu kalbejot apie Новий aнонс
user posted image

Kadangi Брак по завещанию-3. Танцы на углях neikelia nauju seriju, tai vietoj jo, esu paziurejusi visas 6-ias iki siol ikeltas serijas (laukiu kitu).

Man, labiau idomesnis pasidare ir pagreiti pagavo nuo 5-tos serijos. Po 6-tos serijos laukiu vos ne kokio stebuklo (kad blogietis atvirstu i gerieti, bet vargu ar taip bus (nes teks jam dar ir kaleime pabuvot).
Idomu kaip i pati gala scenarijus pasisuks, su kuo ji bus...
Bet kas jos tevas, as manau jau dabar zinau.
Atsakyti


Kadangi [i]Брак по завещанию-3. Танцы на углях neikelia nauju seriju, tai vietoj jo, esu paziurejusi visas 6-ias iki siol ikeltas serijas (laukiu kitu).
[/I]


O kur žiūrėjot 5,6 serijas? aš net jų nerandu. verysad.gif verysad.gif
tik 4 mačiau
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 03, 20:16)
Krištolinė ledi, tai turejei nekviestu sveciu ane? Dievuliau, tokia mazute ta katyte...miniatiurine bigsmile.gif O kaip pavadinot?

oi,vargas su vardu doh.gif viena dukra nori pavadinti Murka,kita-Katia ir ziauriai barasi del to,nesutaria,tai teks man sugalvoti varda,o man i galva nieko neateina lotuliukas.gif pas mane ir katinas be vardo lotuliukas.gif siandien veziau pas veta-tai taip ir uzrase-Katinas ir pasiule pavadinti Breznevu (nes jis su antakiais) lotuliukas.gif blush2.gif nu bet katei reikes sugalvoti koki lotuliukas.gif

na o as vis su Furceva draugauju smile.gif ir laukiu visu seriju brak po zaveshchianiju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2013 10 03, 20:23)
O kur žiūrėjot 5,6 serijas? aš net jų nerandu verysad.gif 
tik 4 mačiau
Vaje console.gif Niu va gi smile.gif YouTube
Kinozal
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 20:26)
oi,vargas su vardu doh.gif viena dukra nori pavadinti Murka,kita-Katia
Arba variantas_burtus traukt. Idet mergaiciu siulomus vardus, mamos siuloma varda, ir tetes siuloma varda. Be skriaudos bus smile.gif
Atsakyti
[quote=Visgi,2013 10 03, 20:33]
Vaje console.gif Niu va gi smile.gif


Aš maniau ]Брак по завещанию-3. Танцы на углях šito 5, 6 matėt doh.gif

aš laukiu BRAKO blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 10 03, 20:33)
Arba variantas_burtus traukt. Idet mergaiciu siulomus vardus, mamos siuloma varda, ir tetes siuloma varda. Be skriaudos bus smile.gif

as siuliau Katia vien del to,kad mazoji gali ji istarti,bet vyresnioji supyko,kad nepasirinkom jos varianto doh.gif gris vyras-tegu ir galvoja kartu su vaikais cool.gif
siaip cia jau eina tiesiog konkurencija tarp vaiku,jos visada barasi ir pasirenka atvirksciai,niekada nebuna bendro varianto

sorry,kad ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2013 10 03, 20:37)
Aš maniau Брак по завещанию-3. Танцы на углях šito 5, 6  matėt
5-ta serija yra zadama (?) spalio 5-tai dienai Новий aнонс-1 Новий aнонс-2 Новий aнонс-3
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 20:38)
Tai nelengva uzduotis teks tetukui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 03 spalio 2013 - 20:04
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 19:26)
pas mane ir katinas be vardo lotuliukas.gif siandien veziau pas veta-tai taip ir uzrase-Katinas ir pasiule pavadinti Breznevu (nes jis su antakiais) lotuliukas.gif  blush2.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pralinksiminai tongue.gif

Labas vakaras.
Mes sergam
Prasidėjo sezonas, kaip ir pas Julsitą
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 03, 20:38)
as siuliau Katia vien del to,kad mazoji gali ji istarti,bet vyresnioji supyko,kad nepasirinkom jos varianto doh.gif gris vyras-tegu ir galvoja kartu su vaikais cool.gif
siaip cia jau eina tiesiog konkurencija tarp vaiku,jos visada barasi ir pasirenka atvirksciai,niekada nebuna bendro varianto

sorry,kad ne i tema blush2.gif

biggrin.gif tai burtu keliu rinkit varda,tegul visi suraso ant popieriuku,sumetat i koki krepseli ir istraukiat viena popiereli.
Atsakyti
o tai kuriam traukt? irgi problema ax.gif
ziuriu ,,plachaja krov" 6 serija, as ir jauciu, kas jos tevas, gal sioj serijoj pamatys ji Masos mama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 10 03, 21:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pralinksiminai tongue.gif

Labas vakaras.
Mes sergam
Prasidėjo sezonas, kaip ir pas Julsitą

biggrin.gif
sveikit 4u.gif
as irgi turiu namie ligoni,vidurinioji susirgo,vyresnioji ant ribos,o mazoji (tfu tfu tfu) kol kas laikosi smile.gif

QUOTE(liepa27 @ 2013 10 03, 21:11)
biggrin.gif tai burtu keliu rinkit varda,tegul visi suraso ant popieriuku,sumetat i koki krepseli ir istraukiat viena popiereli.

tiesa pasakius man visiskai vienodai,kaip ja pavadins lotuliukas.gif Breznevas ir Furceva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 10 03, 21:16)
*o tai kuriam traukt? irgi problema ax.gif **gal sioj serijoj pamatys ji Masos mama g.gif
*Duot katinui_ka pats pastvers ta ir tures biggrin.gif šutka**Ar ji pamatys savomama sioje serijoje? -Ne. smile.gif
Atsakyti