Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

Labas.

Aprimom biggrin.gif
Atsakyti
Ap biggrin.gif
Tingiu
Ryt reiks pas daktarę važiuot,o tyngiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 11, 12:37)
4u.gif taip,kai jinai padare savo reikala,kirmeliu neradau,vet patikrino,sake puiki kate,aisku profilaktika bus,bet tai as nez,,,nesusimasciau,kad zmones taip smile.gif mazdaug vaikai ir gyvunai nedera ir tt,,zodz,bijo labiau uz mane  biggrin.gif taip,kad tenka nekreipt demesio,ir dziaugtis,kad yra ir palaikanciu biggrin.gif ju nera mazai,visi turim nuomone apie ju laikyma ir tt,,bet pasirinkimo buvo man mazai biggrin.gif zodziu,kate meili,ko bereik ax.gif

Sakyčiau nėščia būtum ir nepersirgus toksoplazmoze, o dabar vaikai... Gi patikrinot, be to, vaikams gerai gyvūnai gi, įrodyta.

QUOTE(Fairyland @ 2013 10 11, 14:45)
Groovy, nebereikia pagalbos-persikeliau termina-tai tureciau spet 4u.gif

Niu ir labai gerai, nes aš jau irgi tingiu, dar paimu iš nuolatinių kai kada kokį, bet va turbūt laukiančius paskutinius 20 psl. suredaguiosiu ir jau iš viso baigsiu. Šiaip ar taip, jau 32 savaitė, aju turėčiau dekrete sėdėti biggrin.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 14, 17:44)
Ryt reiks pas daktarę važiuot,o tyngiu blush-anim-cl.gif

Ką pas daktarę?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 14, 19:42)
Ką pas daktarę?

Vuo diagnozė ,tiksliau tyrimo išvada

Visame ilgyje yra vidutiniškai išreikšti degeneraciniai pakitimai slankstelių kūnų dengiamuosiuose plokštelėse,diskuose ir facetiniuose sąnariuose.

L3/4 tarpslankstelinio disko cirkuliarus išgaubimas,(2.00mm)ir smulki mediolateralinė disko išvarža.Dura mater maišas ovalus.Pakraštiniai osteofitai.Spondiloartrozė intravertebraliniuose sąnariuose.

L4/5 tarpslankstelinio disko išgaubimas nugarinėje srityje(3mm).Pakraštiniai osteofitai.Ženkli spondiloartrozė intervertebraliniuose sąnariuose,kalcifikuoti geltonieji raiščiai.Dura mater maišo tramsformacija į trikampę.

L5/S1 tarpslankstelinio disko išgaubimas nugarinėje srityje(2mm)Pakraštiniai osteofitai.Spondiloartrozė interverbraliniuose sąnariuose.Kiek susiaurėjusi dešinė intervertebrinė anga.

Skamba paslaptingai,vienžo stuburą tikrai turiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 09, 20:03)
Labukas
Pinigų muziejus yra Vilniuje,įėjimas nemokamas,gali atsispausti vieną skatiką,už teisingus atsakymus gauti vieną muštinį su savo foto,yra tokios svarstyklės kurios pagal tavo svorį paskaičiuos kiek esi vertas jei būtum auksinis,sidabrinis ir platininis:litais eurais ir baltarusijos rubliais
Bernardinų sode irgi patiko,bet pats grožis bus kai suvešės pasodinti augalai,yra dvi vaikų žaidimų aikštelės
Dar į Ikėją nulėkiau,trys valandos pralėkė bemat blush-anim-cl.gif  hihihi.gif
Dar pabuvojau puodžių cecho dirbtuvėse
Ateities planuose aplankyti žaislų muziejų,Kairėnų botanikos sodą
Sunflover,vakare laisva tebūdavau,na dar kol stotyje dukros laukiau,kol savo ekstra reikaliukus atmušinėjo

Kairėnų botanikos sodą reikia lankyti pavasarį, kai žydi rododendrai ir alyvos. Tada ir aš ten 4 dienas gyvenu.

Buvau mergiotės jus pametus, galvoju, ko taip ramu pas gauruotasias, pradedu žiūrėt, ogi pati varna temos neužsiprenumeravau doh.gif doh.gif doh.gif

Joliuk27, šaunuolė tu, mes irgi buvom priglaudę katytę pamestinukę (juk nepaliksi giminės bėdoj), gyveno pas mus 9 metus, kol suvažinėjo išbėgusią į kiemą.

Dabar trumpai apie pyragus, kepu kakavinį dažnai, retsykiais į jį šliųkšteliu valgomą šaukštą kavos, tikrai skanu, pabandykit.

Šiandien mano anytai padarė širdies operaciją (labai sudėtingą) operavo 9 su virš valandos, dabar reanimacijoj dar nepabudusi po narkozės. Tai visą dieną basčausi po namus, nieko gero nenuveikiau, kitaip sakant nerimą užmušinėjau.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 14, 18:50)
Vuo diagnozė  ,tiksliau tyrimo išvada

Jetus doh.gif Laikykis 4u.gif

QUOTE(Knifofija @ 2013 10 14, 21:04)
Šiandien mano anytai padarė širdies operaciją (labai sudėtingą) operavo 9 su virš valandos, dabar reanimacijoj dar nepabudusi po narkozės. Tai visą dieną basčausi po namus, nieko gero nenuveikiau, kitaip sakant nerimą užmušinėjau.

Oho, čia planuota buvo? Sėkmės jai didelės 4u.gif
Atsakyti
Tik baisiai skamba,o šiaip išvarža,ataugos ir kanalo susiaurėjimas ar suspaudimas,vienžo gyvensiu dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 14, 21:15)
Tik baisiai skamba,o šiaip išvarža,ataugos ir kanalo susiaurėjimas ar suspaudimas,vienžo gyvensiu dar biggrin.gif

O kaip galma pamažint šiuos negalavimus?
Atsakyti
Labas rytas
Baisu kai aplink daug sergančių Kasparo grupėj iš 20 vaikų tik 7 beina. Pas mane darbe irgi jau daug vaikų apsirgo, o dar kai paskaitai apie rimtas ligas ir operacijas iš vis baisu. Nu prašau visos nesirgti, neoperuotis ir manęs negąsdint.
O jei rimčiau Knifofija laikykitės ir sveikatos tavo uošvienei.
Lady dy tvarkyk savo stubura, o jį mes visi turim tik nevisi taip daug apie jį žinom kaip tu.
O mes kol kas visi sveiki.
O naujausia naujiena mano vaikai turi šviežų brolį, aš pati dėl to kažkaip prastai jaučiuosi nors lyg ir turėčiau nekreipt dėmesio bet jau visa savaitė kaip negaliu nustot savęs gailėtis.\nu va ir pasiguodžiau nors kaži ar reikėjo turit savų ir rimtesnių bėdų blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą anytai. Šiandien apie 10 val skambinsim į reanimaciją (skambint galima tik numatytom valandom) pasiteiraut apie sveikatą.

LadyDy laikykis, nes jau vien nuo aprašymo susirgt galima.

Arabele, nepergyvenk, gyvenimas rieda savo vaga, turi du nuostabius vaikučius, ko daugiau bereikia. Džiaukis atsikračiusi naštos, būtum vilkus visą gyvenimą paskui save, o dabar laisvė.........
Atsakyti
Labukas 4u.gif
knifofija, LadyDy 4u.gif 4u.gif Kad tik viskas gerai baigtųsi 4u.gif
*****, kaip šildymo laukiu, ta drėgmė pribaigt baigia doh.gif doh.gif doh.gif
Arabele, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 15, 00:11)
O kaip galma pamažint šiuos negalavimus?

Kažkiek vaistai nuima skausmą ir pastoviai mankšta namuose,nugaros raumenų stiprinimui
Labai šauni mano daktarė,pakalbėjom ir nutarėm kad procedūras imsiu tik po naujų,nes dabar ligonių kasos kaip ir tuščios,nieko gero negaučiau,o operacija irgi ne išeitis,na nebent visai iš skausmo nepaeičiau ir blokada nepadėtų

QUOTE(arabele @ 2013 10 15, 06:11)
O naujausia naujiena ...........
.......nu va ir pasiguodžiau nors kaži ar reikėjo turit savų ir rimtesnių bėdų blush2.gif

Pasiguost reikia,negalima savyje visko užrakinti

QUOTE(Knifofija @ 2013 10 15, 09:20)
LadyDy laikykis, nes jau vien nuo aprašymo susirgt galima.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Labukas

Dar banke buvau,nereikalingą sąskaitą užsidariau,kam man reik 3 sąskaitų hihihi.gif

Sodron užrėpliojau,paklausimą parašiau kokia proga man bedarbio pašalpos neskiria,na jie motyvuoja kad trūksta reikalingo stažo,bet pagal mane jo kaip ir užtenka,įdomu ko jie neįskaičiuoja į stažą,pasirodo net ne Plungėj pašalpas skiria,o Utenoj unsure.gif
Atsakyti