Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(simpa @ 2013 10 11, 09:57)
Mes prie namu irgi pamatem katyte. Kazkada tikrai buvus namine ir grazi. Kadangi namie turim katina, tai negalejom taip paprastai pas save pasiimt. Tai as parasiau laiskeli i prieglaudele ir jie ja pasieme.Kai pasveiks, bus tikrai grazi kate, tai greit ja is ten pasiims smile.gif

Irgi gerai,nevargs gyvūnėlis gatvėje
Paskaitai ir ašaros pačios byra,kad išmeta kaip nereikalingus daiktus,o pati pasiimt negaliu nė vieno,kol turim mūsų storulį pavyduolį ax.gif
Turėjom katę pati atėjo pati ir išėjo,bet šunys į kiemą net neidavo,ratu aplenkdavo hihihi.gif ,jei ji ėjo kur tai tiesiai ir dzin kas po kojom pasipainiodavo,su nagais tik šnai ir viskas,eina toliau,uodegą iškėlus,bet dukra pasirodė dar aršesnė ir mama gavo išeit,nesutilpo dviese sad.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 11, 05:44)
šaunuolė, kad priglaudei tik va man žiauriai pikta ant tų žmonių kurie palieka gyvius prisiperka ir išmeta kaip pikta negaliu, juk gyvas padaras naminis nelaukinis kaip taip galima atsikratyt niekaip nesuprantu. schmoll.gif Jei nenori laikyt tai ir nepradėk, va esu prieš gyvius namie tai nieko ir neturim kol kas manau kol neužeis vaikams noras ko nors kol kas dar atsilaikau bet kaip bus toliau nežinau


ir man pikta, 4u.gif

QUOTE(simpa @ 2013 10 11, 09:57)
Labuka  4u.gif

Ai, man su gaminimu ir nesiseka  biggrin.gif Na nelabai gamint megstu smile.gif Labai reiktu, tai pagaminciau  biggrin.gif

Mes tai siandien isvaziuojam pas MB tevelius. Ryt su MB mama ir teta vaziuosim i Lazdijus, i mamos gimtine smile.gif Yra reikalu ten smile.gif
Mes prie namu irgi pamatem katyte. Kazkada tikrai buvus namine ir grazi. Kadangi namie turim katina, tai negalejom taip paprastai pas save pasiimt. Tai as parasiau laiskeli i prieglaudele ir jie ja pasieme.Kai pasveiks, bus tikrai grazi kate, tai greit ja is ten pasiims smile.gif


gerai pasielget 4u.gif

o mano tai sokiruoja zmoniu nuomones,kiek kas paraso,tai reta dalis,kad pasielgem teisingai,buvo nuomoniu,kad vos ne anzmogis as,kaip su vaikais galejau kate is lauko parsitempt,bet akis gi turiu,matau kad tvarkinga kate,isaukleta,namus macius,ir ismesta,tai negi pries sazine eit ir palikt,jau blogiausiu atveju geriau uzmigdyciau nei misk epalikciau blaskytis schmoll.gif niekas jos nemato,kaip ji elgias ir atrodo,as kaciu pati taip,na nesu fanatike,bet ji man nemaiso,ka dbr,tegu gyvena,o vaikai jei ja paliecia,ar suznybia ji pasisalina,jokios reakcijos,mane laizo,glaudzias biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.

QUOTE(misskiss @ 2013 10 07, 19:21)
lapkr 11 baigiasi isbandymo terminas


Laikykis ,nedaug beliko friends.gif .
QUOTE(Fairyland @ 2013 10 09, 16:51)
bliamba balsa visai praradus, vos prasneku  Vos pamokas pravedziau snd, ryt gal biuleteni reis imt

Sveik 4u.gif 4u.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 10, 22:26)
o mes va radom miske kate palikta,namine,tai ka auginam,,


thumbup.gif wub.gif
QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 11, 10:23)

o mano tai sokiruoja zmoniu nuomones,kiek kas paraso,tai reta dalis,kad pasielgem teisingai

blink.gif dar tokiu zmoniu yra lotuliukas.gif . As nuo jaunystes tevus nervindavau ,nes tempiau kaciukus nuo konteineriu - ismestus. Galeciau visa prieglauda tureciau doh.gif . Dabar pas mane trys katinai biggrin.gif ir du vaikai. Maniskei dabar uzejo kazkas ciumpa uz gerkles po viena ir i dantis ziuri doh.gif .Gal dantiste bus g.gif .Keista,bet kantrus tie katinai,mazosios neliecia.


Atveso ,*****.Atsibodo namuose wacko.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 11 spalio 2013 - 10:01
QUOTE(mammka @ 2013 10 11, 11:00)
Sveikos.
Laikykis ,nedaug beliko friends.gif .

Sveik  4u.gif  4u.gif
thumbup.gif  wub.gif

blink.gif  dar tokiu zmoniu yra  lotuliukas.gif  . As nuo jaunystes tevus nervindavau ,nes tempiau kaciukus nuo konteineriu - ismestus. Galeciau visa prieglauda tureciau  doh.gif . Dabar pas mane trys katinai  biggrin.gif  ir du vaikai.  Maniskei dabar uzejo kazkas ciumpa uz gerkles po viena ir i dantis ziuri  doh.gif .Gal dantiste bus  g.gif .Keista,bet kantrus tie katinai,mazosios neliecia. 
Atveso ,*****.Atsibodo namuose wacko.gif .


taip,yra,tokiu nuomoniu,ka dgyv neimtu pamestinuku,kirminai,kad kandziosis,draskysis,kakos kur papuola,nors aiskiai pasakiau,kate rami,ne nesijauci ajos,kai vaikai laksto jinai snaudzia po lova,islenda tik pavalgyt,reikala daro i savo wc,meili ir tyli,nesidrasko ir ,,ar a sbuciau durna jei namo tempciau nesveikai atrodancia kate,tada tiesiai i kokia prieglauda ir tt schmoll.gif bet tas poziuris,kad gyviu vieta ne namie,lauke budoj,(dalis tiesos yra) kad nezada niekad augint jokiu gyviu,na as manau,kad kakzokio reikia,na nebutinai kai vaikai lb mazi,o man visu gaila,visu neismaitinsiu,bet jei visi mastytu,ka dbent viena rolleyes.gif tai va,buvo nuomoniu aisku ir kad lb gerai,kad atnes laime,bet to snuomones,kad a svos nemyliu vaiku,kad rizikuoju,bet as akis turiu ir sveika prota,atpazint vargsa ismesta gyvi nuo ilgai gyvenancio lauke doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 11, 09:23)
o mano tai sokiruoja zmoniu nuomones,kiek kas paraso,tai reta dalis,kad pasielgem teisingai,buvo nuomoniu,kad vos ne anzmogis as,kaip su vaikais galejau kate is lauko parsitempt,bet akis gi turiu,matau kad tvarkinga kate,isaukleta,namus macius,ir ismesta,tai negi pries sazine eit ir palikt,jau blogiausiu atveju geriau uzmigdyciau nei misk epalikciau blaskytis schmoll.gif

Kaip fainai jums, ir dar tokią meilybę gavot wub.gif Nu čia dabar, taigi pas veterinarą nuvežėt, tai koks čia durnumas? doh.gif


Pagaliau prašneku ir beveik gerklės neskauda, sloga apnyko. Tikrai viskas stipriau jaučiasi, kai laukiesi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 11 spalio 2013 - 12:24
QUOTE(groovy @ 2013 10 11, 13:24)
Kaip fainai jums, ir dar tokią meilybę gavot wub.gif Nu čia dabar, taigi pas veterinarą nuvežėt, tai koks čia durnumas? doh.gif
Pagaliau prašneku ir beveik gerklės neskauda, sloga apnyko. Tikrai viskas stipriau jaučiasi, kai laukiesi doh.gif


4u.gif taip,kai jinai padare savo reikala,kirmeliu neradau,vet patikrino,sake puiki kate,aisku profilaktika bus,bet tai as nez,,,nesusimasciau,kad zmones taip smile.gif mazdaug vaikai ir gyvunai nedera ir tt,,zodz,bijo labiau uz mane biggrin.gif taip,kad tenka nekreipt demesio,ir dziaugtis,kad yra ir palaikanciu biggrin.gif ju nera mazai,visi turim nuomone apie ju laikyma ir tt,,bet pasirinkimo buvo man mazai biggrin.gif zodziu,kate meili,ko bereik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 11, 13:24)
Kaip fainai jums, ir dar tokią meilybę gavot wub.gif Nu čia dabar, taigi pas veterinarą nuvežėt, tai koks čia durnumas? doh.gif
Pagaliau prašneku ir beveik gerklės neskauda, sloga apnyko. Tikrai viskas stipriau jaučiasi, kai laukiesi doh.gif

thumbup.gif As irgi po truputi balsa atgaunu :rolleyes:Gerai cia man tokios mini atostogos gavosi smile.gif
Joliukas, maziau kreipk demesi ka ten kiti sneka-vistiek visiems neitiksi 4u.gif
groovy, gal nori vertimo-tokia pastovi kliente vel praso isverst-as pati nelabai laiko turiu-o pavest irgi nesinori jos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fairyland: 11 spalio 2013 - 13:41
QUOTE(arabele @ 2013 10 11, 09:39)
gero tūso, aš ir seniai bebuvau visai pašokt norėčiau

ačiū 4u.gif

QUOTE(simpa @ 2013 10 11, 09:57)
Ai, man su gaminimu ir nesiseka  biggrin.gif Na nelabai gamint megstu smile.gif Labai reiktu, tai pagaminciau  biggrin.gif

Tai as parasiau laiskeli i prieglaudele ir jie ja pasieme.Kai pasveiks, bus tikrai grazi kate, tai greit ja is ten pasiims smile.gif

karalievnos tos liūtės, juk aišku smagiau, kai grobį atneša ir padeda po nosim lotuliukas.gif

šaunuoliai wub.gif

QUOTE(arabele @ 2013 10 11, 09:58)
nu tai dabar pradėsim organizuot iki vasaros susiorganizuosim ir emigrančių gryžtančių sulauksim ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 11, 11:42)
taip,yra,tokiu nuomoniu,

visokių yra, visokių reik smile.gif dabar mano mylimiausias posakis yra: "viskas priklauso nuo požiūrio" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 11, 15:02)
ačiū  4u.gif
karalievnos tos liūtės, juk aišku smagiau, kai grobį atneša ir padeda po nosim  lotuliukas.gif

šaunuoliai  wub.gif
drinks_cheers.gif
visokių yra, visokių reik  smile.gif dabar mano mylimiausias posakis yra: "viskas priklauso nuo požiūrio"  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Groovy, nebereikia pagalbos-persikeliau termina-tai tureciau spet 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas
savaitgalis, namie šilta
galvojau bus laiko prie kompo bet kur tau jau Smiltė pavudo, tuoj reikalaus pusryčių. Taigi gero jums savaitgalio bėgu būt gera mama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 12, 07:56)
Taigi gero jums savaitgalio bėgu būt gera mama bigsmile.gif

šaunuolė mama wub.gif 4u.gif
labukas 4u.gif
Atsakyti