Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(Fairyland @ 2013 10 09, 15:51)
O kur dar cia kulinariniu yra bigsmile.gif Neskaitant kulinariu temos-ten tai vis anksciau ilisdavau, dabar pamirsus as jas cool.gif Nors suktis virtuvej tai megstu-dabar balandeliai troskinasi virtuvej tongue.gif
Labukas visoms 4u.gif bliamba balsa visai praradus, vos prasneku doh.gif Vos pamokas pravedziau snd, ryt gal biuleteni reis imt g.gif

ai man sekas kur pradedu bendraut ten tema kulinariniu šou tampa tai ir sakau kad ir čia, bet matyt visur kur moteriškės bendrauja ta tema aktuali, taigi nėr čia ko man pykt jei pati netikus ir gamint nemėgstu blush2.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 09, 19:03)
Labukas
Pinigų muziejus yra Vilniuje,įėjimas nemokamas,gali atsispausti vieną skatiką,už teisingus atsakymus gauti vieną muštinį su savo foto,yra tokios svarstyklės kurios pagal tavo svorį paskaičiuos kiek esi vertas jei būtum auksinis,sidabrinis ir platininis:litais eurais ir baltarusijos rubliais
Bernardinų sode irgi patiko,bet pats grožis bus kai suvešės pasodinti augalai,yra dvi vaikų žaidimų aikštelės
Dar į Ikėją nulėkiau,trys valandos pralėkė bemat blush-anim-cl.gif  hihihi.gif
Dar pabuvojau puodžių cecho dirbtuvėse
Ateities planuose aplankyti žaislų muziejų,Kairėnų botanikos sodą
Sunflover,vakare laisva tebūdavau,na dar kol stotyje dukros laukiau,kol savo ekstra reikaliukus atmušinėjo

vau kaip smagu, noriu ir aš žinot kiek verta dabar jau visai susintrigavai reiks kažkada bandyt nusigaut Vilniun pasiekskurisnt.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 09, 20:03)
Labukas
Pinigų muziejus yra Vilniuje,įėjimas nemokamas,gali atsispausti vieną skatiką,už teisingus atsakymus gauti vieną muštinį su savo foto,yra tokios svarstyklės kurios pagal tavo svorį paskaičiuos kiek esi vertas jei būtum auksinis,sidabrinis ir platininis:litais eurais ir baltarusijos rubliais

net gėda, 7 metai Vilniuje ir nebuvus blush2.gif

QUOTE(arabele @ 2013 10 10, 05:52)
vau kaip smagu, noriu ir aš žinot kiek verta dabar jau visai susintrigavai reiks kažkada bandyt nusigaut Vilniun pasiekskurisnt.

atvaryk atvaryk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 10, 09:44)
net gėda, 7 metai Vilniuje ir nebuvus  blush2.gif
atvaryk atvaryk  bigsmile.gif

nu va reik organizuotis į Vilnių kai mus gausi vesti ir pačiai teks nueit bigsmile.gif
Atsakyti
lb 4u.gif

ir as postus apie pyragus praleidziu,sorriukas ax.gif iskepu viena i metus i ta nevykusi lotuliukas.gif

o mes va radom miske kate palikta,namine,tai ka auginam,, doh.gif jau 2 dienos,,kakoja i jos wc,valgo,nemiaukia,,vaikai ja galim sakyt atsimena du kart i diena,o kate meili,blatna,na nemegaja as ju,bet negi paliksi zmogu bedoj doh.gif negaliu kitaip biggrin.gif tai va dbr dvyniai ir dar kasakas,buvom pas vet - sveika,tik profilaktiskai nuo kirminu bus vaistai,skiepas ir tt cool.gif
Atsakyti
Labukas
Joliuk gerą darbą padarei priglaudusi katytę 4u.gif
Tu obuolinį - ubaginį pyragą kepk,jis gaunasi visiems ir produktų ne mandrių reik ir darbo nedaug
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 10, 22:43)
Labukas
Joliuk gerą darbą padarei priglaudusi katytę 4u.gif
Tu obuolinį - ubaginį pyragą kepk,jis gaunasi visiems ir produktų ne mandrių reik ir darbo nedaug


kai laukiaus gavos visi pyragai,kazkoks buvo metas wub.gif o dbr kepiau obuoliu,nesigavo isivaizduoji biggrin.gif aciu uz gero darbo ivertinima,jos vardas miau,cia mano mazoji isrinko rolleyes.gif guli dbr miau man ant pilvo ir laizo kaili bigsmile.gif man keista,nesu turejus kaciu,tik suni,ir peliu,ziurku biggrin.gif dbr kitoks padaras,kai sumiaukia net issigastu lotuliukas.gif neiprastas garsas,ziurkos tik cypsedavo unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 10, 21:54)
kai laukiaus gavos visi pyragai,kazkoks buvo metas wub.gif o dbr kepiau obuoliu,nesigavo isivaizduoji biggrin.gif  aciu uz gero darbo ivertinima,jos vardas miau,cia mano mazoji isrinko rolleyes.gif guli dbr miau man ant pilvo ir laizo kaili bigsmile.gif man keista,nesu turejus kaciu,tik suni,ir peliu,ziurku biggrin.gif dbr kitoks padaras,kai sumiaukia net issigastu lotuliukas.gif neiprastas garsas,ziurkos tik cypsedavo unsure.gif  biggrin.gif

šaunuolė, kad priglaudei tik va man žiauriai pikta ant tų žmonių kurie palieka gyvius prisiperka ir išmeta kaip pikta negaliu, juk gyvas padaras naminis nelaukinis kaip taip galima atsikratyt niekaip nesuprantu. schmoll.gif Jei nenori laikyt tai ir nepradėk, va esu prieš gyvius namie tai nieko ir neturim kol kas manau kol neužeis vaikams noras ko nors kol kas dar atsilaikau bet kaip bus toliau nežinau
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 10, 10:47)
nu va reik organizuotis į Vilnių kai mus gausi vesti ir pačiai teks nueit bigsmile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(joliukas27 @ 2013 10 10, 22:26)
o mes va radom miske kate palikta,namine,tai ka auginam,,

šaunuoliai wub.gif thumbup.gif

labukas 4u.gif
mes ryt į balių važiuojam, kaip laukiu, seniai normaliam tūse nebūvau ax.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 11, 07:47)
labukas  4u.gif
mes ryt į balių važiuojam, kaip laukiu, seniai normaliam tūse nebūvau  ax.gif  assa.gif

gero tūso, aš ir seniai bebuvau visai pašokt norėčiau
Atsakyti
Labukas
Vestuvės ir jubiliejus 3 savaičių skirtumu buvo,tai jau atsišokau visiems metams hihihi.gif
Rūkas lauke
Vasarai organizuokitės ir ne tik į pinigų muziejų nueisit,dar vaikams gali būt įdomus žaislų muziejus,o ir Bernardinų sode pasėdėsit kai viskas žydės
Atsakyti
Labuka 4u.gif

Ai, man su gaminimu ir nesiseka biggrin.gif Na nelabai gamint megstu smile.gif Labai reiktu, tai pagaminciau biggrin.gif

Mes tai siandien isvaziuojam pas MB tevelius. Ryt su MB mama ir teta vaziuosim i Lazdijus, i mamos gimtine smile.gif Yra reikalu ten smile.gif



Mes prie namu irgi pamatem katyte. Kazkada tikrai buvus namine ir grazi. Kadangi namie turim katina, tai negalejom taip paprastai pas save pasiimt. Tai as parasiau laiskeli i prieglaudele ir jie ja pasieme.Kai pasveiks, bus tikrai grazi kate, tai greit ja is ten pasiims smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 11, 08:55)
Labukas
Vestuvės ir jubiliejus 3 savaičių skirtumu buvo,tai jau atsišokau visiems metams hihihi.gif
Rūkas lauke
Vasarai organizuokitės ir ne tik į pinigų muziejų nueisit,dar vaikams gali būt įdomus žaislų muziejus,o ir Bernardinų sode pasėdėsit kai viskas žydės

nu tai dabar pradėsim organizuot iki vasaros susiorganizuosim ir emigrančių gryžtančių sulauksim ax.gif
Atsakyti