Įkraunama...
Įkraunama...

Karūnuotosios

QUOTE(arabele @ 2013 10 05, 05:13)
Visa pasikrovus teigiamos energijos galiu gyventi toliau. thumbup.gif

thumbup.gif

QUOTE("Sunflower" @ 2013 10 07, 09:46)
savaitgalį kepiau pyragą, nu pypt, pirmą kartą taip nesigavo  doh.gif  viršus ir apačia sudegė, o vidus liko žalias  blink.gif  tai likau nesupratus, bet jau jaučiu, kad orkaitė šūdinai kepa, nes kugelis irgi netolygiai iškepė. vietom skanus iššutęs, o apie vidurį vos ne žalias  doh.gif

Och... bet jo, nuo orkaitės tikrai daug kas priklauso. Aš kaip ilgai viską kepdavau nuomojamam bute, bet teko kažkaip susidraugaut su ta orkaite, geriau mažą ugnį, bet ilgai, nei vienur sudegę, kitur neiškepę. Dabar taip greitai viskas, elektrinė orkaitė, bet labia paprasta, nebrangi, be pribumbasų.

Aš šitą kepiau savaitgalį: http://www.sonatinos...is-pyragas.html
Nu labai labai net man šokoladinių kepinių ir šokoladų nemėgstančiai. Dar užtepiau baltu šokoladu ištirpintu. Apsirijimas, vyras burbuliavo, kodėl aš tokį iškepiau, nes nenustoja valgyt lotuliukas.gif O ir pati neatsilaikiau, nors cukrų matuotis turėjau tomis dienomis, kad gydytojui pateikčiau rezultatus. Kepiau, nes taupymo režimas, o jis nebrangus (dar du nebrangius pasiruošusi).

Dabar žiūriu šitas labai panašus, bet dar pigesnis, nes near kiaušinio ir aliejus vietoje sviesto: http://skanusgyvenim...is-pyragas.html
Gal reiks bandyt, gal labai skirtumo nebus.


Pinigų muziejus ir mane sudomino g.gif


Ai, į čeburėkų temą. Dar šitus kepėm savaitgalį:http://skanusgyvenimas.blogspot.com/2013/01/lietuviu-totoriu-ceburekai.html
Dar jų valgyt nepabaigus vyras jau kitą dieną sake, kad jau vėl pasiruošęs iškęsti tešlos minkymą ir kočiojimą (o darbo tam visai nemažai reikėjo įdėti) lotuliukas.gif Ir vėl burbuliavo, kad aš su tais skaniais receptais jį peršert noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 07 spalio 2013 - 12:53
Groovy, liux pyragas, kepus jau daug kartu thumbup.gif
As snd nauja kepiau-dabar idejus i saldytuva, vakare ragausim rolleyes.gif Italiska surio pyraga su rikota-nzn kur nuoroda-ikeliu is wordo blush2.gif
Užsienio šalių virtuvės receptai: itališkas sūrio pyragas su rikota 4u.gif

Oooogo! Vilniaus kolegijos komanda su Makaliumi priešakyje ryžosi tikrų tikriausiam eksperimentui – gamino itališką sūrio pyragą su rikota. Šis patiekalas ne taip lengvai paruošiamas, kaip visi buvę – jam gaminti prireiks orkaitės.
Šį kartą prisiglaudėme Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakulteto Erasmus studijų koordinatorės ir tarpkultūrinės komunikacijos lektorės Linos Gaigalaitės namuose. Taigi, skaitom – skanūs kolektyvinio darbo vaisiai ir akimirkos iš smagaus vakaro.
Jums reikės:
2 pakelių sausainių (SELGA ar kažko panašaus)
Nepilno pakelio sviesto
Užpilui:
2 indelių rikotos sūrio
3 kiaušinių
1 indelio kondensuoto pieno
1 citrinos sulčių
Sumalame sausainius ir ištirpdome sviestą. Viską sumaišome. Paskirstome gautą masę skardoje ir suslegiame.

Gaminame sūrio pyrago viršų – užpilą. Užpilas gaminamas labai paprastai – sumaišome du indelius rikotos sūrio su trim kiaušiniais, vienu indeliu kondensuoto pieno ir vienos citrinos sultimis. Visą masę nuoširdžiai suplakite mikseriu.
Užpilkite gautą masę ant suslėgtų sausainių.

Dedame skardą į orkaitę, nustatome 170 laipsnių temperatūrą ir kepame apie 45 min. Stebim, kada paruduos! Bus metas gelbėti pyragą.
Iškeptą sūrio pyragą bent kelioms valandoms šaldome šaldytuve. Jei draugai iš ryto pranešė apie netikėtą savo vizitą vakare, turite pakankamai laiko nustebinti juos savo kulinariniais sugebėjimais. Jei nepranešė, tuomet teks suktis greitai ir pagaminti itališką sumuštinį su tunu arba bent jau marokietiškos arbatos.
Papildyta:
Arabele, sveika sugrizus 4u.gif 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(arabele @ 2013 10 05, 06:13)
Visa pasikrovus teigiamos energijos galiu gyventi toliau. thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fairyland: 07 spalio 2013 - 15:05
labas visoms

arabele, - saunuole, taip ir toliau kabinkis i gyvenima 4u.gif

sunflower - jau n-taji karta isitikinau kad LABAI daug kas priklauso nuo orkaites mirksiukas.gif


as nebespeju kada normaliai prisesti ir pa'chatinti, - matomai dar darbe naujoke skaitause, nes smaugia kas netyngi... ir svarbiausia matau, kad kartais tikrai nepriklauso dirbti tiek kiek nurodo, nu bet ka darysi, - pries veja nepapusi.... lapkr 11 baigiasi isbandymo terminas, - gal po to isdrasesiu isreiksti savo nuomome smile.gif


kaip likusios gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2013 10 07, 15:06)
As snd nauja kepiau-dabar idejus i saldytuva, vakare ragausim rolleyes.gif Italiska surio pyraga su rikota-nzn kur nuoroda-ikeliu is wordo blush2.gif

Spaudei tą citriną? jaučiasi labia? Niekada į tokius nededu, labia man citriniška po to biggrin.gif Parašyk, kaip g biggrin.gif osi, gal kada ir aš tokio tipo pabandysiu.

QUOTE(misskiss @ 2013 10 07, 18:21)

as nebespeju kada normaliai prisesti ir pa'chatinti, - matomai dar darbe naujoke skaitause, nes smaugia kas netyngi... ir svarbiausia matau, kad kartais tikrai nepriklauso dirbti  tiek kiek nurodo, nu bet ka darysi, - pries veja nepapusi.... lapkr 11 baigiasi isbandymo terminas, - gal po to isdrasesiu isreiksti savo nuomome smile.gif

Laikykis kiek gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 10 08, 15:09)
Spaudei tą citriną? jaučiasi labia? Niekada į tokius nededu, labia man citriniška po to biggrin.gif Parašyk, kaip g biggrin.gif osi, gal kada ir aš tokio tipo pabandysiu.
Laikykis kiek gali 4u.gif

Spaudziau, man ji visai tiko-liux pyragas thumbup.gif Rekomenduoju, be to lb lengvai pagaminamas 4u.gif
Misskiss, nu jooo-pradzioj visur sunku unsure.gif Te balioncika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fairyland: 08 spalio 2013 - 14:28
Rimtai lengvai daromas, reiks bandyt smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
žiūriu ir čia jau kulinarinis šou prasideda bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arabele: 09 spalio 2013 - 05:10
QUOTE(arabele @ 2013 10 09, 06:10)
Labas rytas 4u.gif
žiūriu ir čia jau kulinarinis šou prasideda bigsmile.gif

lotuliukas.gif ale kokiais gardumynais čia merginos dalinasi bigsmile.gif
mano orkaitei jau tikrai kuku doh.gif kepiau vakar užkepėlę, ant mažesnės ugnies nei įprastai, tai vis tiek apačia sugebėjo pradėti svilti, gerai, kad laiku ištraukiau smile.gif
labukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2013 10 09, 06:10)
Labas rytas 4u.gif
žiūriu ir čia jau kulinarinis šou prasideda bigsmile.gif

O kur dar cia kulinariniu yra bigsmile.gif Neskaitant kulinariu temos-ten tai vis anksciau ilisdavau, dabar pamirsus as jas cool.gif Nors suktis virtuvej tai megstu-dabar balandeliai troskinasi virtuvej tongue.gif
Labukas visoms 4u.gif bliamba balsa visai praradus, vos prasneku doh.gif Vos pamokas pravedziau snd, ryt gal biuleteni reis imt g.gif
Atsakyti
Labukas
Pinigų muziejus yra Vilniuje,įėjimas nemokamas,gali atsispausti vieną skatiką,už teisingus atsakymus gauti vieną muštinį su savo foto,yra tokios svarstyklės kurios pagal tavo svorį paskaičiuos kiek esi vertas jei būtum auksinis,sidabrinis ir platininis:litais eurais ir baltarusijos rubliais
Bernardinų sode irgi patiko,bet pats grožis bus kai suvešės pasodinti augalai,yra dvi vaikų žaidimų aikštelės
Dar į Ikėją nulėkiau,trys valandos pralėkė bemat blush-anim-cl.gif hihihi.gif
Dar pabuvojau puodžių cecho dirbtuvėse
Ateities planuose aplankyti žaislų muziejų,Kairėnų botanikos sodą
Sunflover,vakare laisva tebūdavau,na dar kol stotyje dukros laukiau,kol savo ekstra reikaliukus atmušinėjo
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2013 10 09, 15:51)
Nors suktis virtuvej tai megstu-dabar balandeliai troskinasi virtuvej tongue.gif

Aš irgi numačiusi greitai daryti drinks_cheers.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2013 10 09, 19:03)
Pinigų muziejus yra Vilniuje,įėjimas nemokamas,gali atsispausti vieną skatiką,už teisingus atsakymus gauti vieną muštinį su savo foto,yra tokios svarstyklės kurios pagal tavo svorį paskaičiuos kiek esi vertas jei būtum auksinis,sidabrinis ir platininis:litais eurais ir baltarusijos rubliais
Bernardinų sode irgi patiko,bet pats grožis bus kai suvešės pasodinti augalai,yra dvi vaikų žaidimų aikštelės
Dar į Ikėją nulėkiau,trys valandos pralėkė bemat blush-anim-cl.gif  hihihi.gif
Dar pabuvojau puodžių cecho dirbtuvėse

Nu fainai praleistas laikas thumbup.gif
Atsakyti
Oi dar į "Sodų kraitę" užlėkiau,su Knifofija pasilabinau rolleyes.gif
Atsakyti